I Aangekomen Vreemdelingen Drie en Twintigste jaargang no. 7. ZEIST "VZREEZMIZDEZILIZISTa-EZlZTIliZIZCrST. Het Domburgsch Raclnl^ii'w» verschijnt iederen Zaterdaggedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland Ir-. voor het Buitenland 1,25; afzonderlijke Nommers /"0,10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBUTSG, bij den Heer H. M. Kesfeloo; te MIDDELBUBG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting, St. Pieterstraat F 33. ZEEBADEN. Het bad is geopend van des morgens 8 ure tot zonsondergang. Prijs van een Zeebad 35 cent met gebruik van een badcostuum (voor dames) £>f zwembroek en één handdoek. Bii abonnement 30 kaartjes f 10, 100 30, Voor het gebruik van meer handdoeken .zijn in de melktent op het strand kaartjes te bekomen a 5 cent per stuk. Badkaartjes verkrijgbaar aan het pavil joen en in de melktent. Abonnementen alleen aan het paviljoen. Badkaartjes zijn geldig voor het geheele seizoen. De tijd toegestaan voor het nemen van een bad met inbegrip van uit- en aankleeden wordt gesteld op vijf en veertig minuten. Van hen die meer tijd noodig hebben, zal het nemen van een tweede bad- kaart gevorderd worden. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. In het Badhotel en in het Badpaviljoen bestaat gelegenheid tot het nemen van koude en warme binnenbaden. Hoogwater te Domburg. Zaterdag 19 Aug. nam. 4,06 Zondag 20 4,41 Maandag 21 5,16 Dinsdag 22 5,54 Woensdag 23 6,42 L. E. Donderdag 24 vrm. 7,23 Vrijdag 25 8,36 Zaterdag 26 9,57 Van 10 tot en met 17 Augustus, In het dorp en verschillende villa's: Aantal dhr. Angel mej. A. Bakker mej. M. Bosschaart mevr. Rerdenis v. Berlekom mej. H. Boraiu9 dhr. G. Boot jongej. M. Boot jongej. B. Boot dhr. en mevr. Blanckert en familie mej. M. L. Bliek dhr. Rudolph Betzer mevr. Bertenrath enfam. mej. C. M. Cramer dhr. Gust Eich en fam. jongeh. H. Eenhoorn mej. L. Everts dhr. J. Frater dhr. Dr. J. Füth en fam. dhr. Joh. C. Fraenkel en familie mej. A. Gruber dhr. C. M. Ghijsen mej. E. Grunwald mej. S. K. Hesse dhr. en mevr. von HülleB- heim en familie mevr. de Jonge—Boasson mevr. de Jonge v. Ellemeet Zaraga (Mexico). Zierikzee. Middelburg, id. id. Utrecht, id. id. Düsseldorf. Middelburg. Frankfurt a/M. Elberfeld. ZutfeD. Osterath. Middelburg. Hilversum. Kortrijk. Coblenz. Amsterdam. Vlissingen. Middelburg. 's Gravenhage. Mülheim. Groningen. Zierikzee. Aantal personen 2 4 dames Koster dhr. Hugo Klorter en fam. dames Kornelse mej. A. Koopmans dhr. en mej. Kleineder mej. J. G. Lion Jonkvr. van der Mieden van Opmeer mej. A. van Marle mevr. Ernst Osthaus dhr. Paul Osthaus dhr. Herbert Osthaus mej. H. von Puttkamer mej. E von Puttkamer mej M. van de Putte mej. M. Proos dhr. en mej Puijpe mej Quatremaine dhr. en mevr. B. Ranucci- Beekman mej. Richter dhr. Mr. G J. Sprenger mej. C. Schwab mevr. Sprenger-Lambrecht- sen jongeh Ernest Sprenger Jonkvr. J. Schorer mej W. J van Sluijs dhr. Oscar Simon, fam en bediening Baron en Baronesse von Troickel mej. H Thress mej J. Thress dhr Joh v. d Burg mej. J. Vaandrager dhr R. Vogts en fam. dhr. en mevr. Mr. H. N. van Walree-v. d. Wall Bake mevr von Wrisbergen fam. jongeh. C. Zijnen de Haan dhr. Dr. Zinsser In het Badhötel: mevr. Baumer. dhr. en mevr Dijcherhoff Baronesse van der Feltz mevr. E. von der March dhr. en mevr. E. de Prins en familie dhr. en mevr.RemiSchepe- ler en familie Baronesse Tugini-d'Ablaing van Giessenburg en fam. In het „Strandhötel": dhr. en mevr. Hoetgen en familie mevr. Rochol en fam. In het Schuttershof: dhr. W. van Asten dhr. van Endert mevr. Dr. J.L C. Goemans dhr. Dr. J. L. C. Goemans en familie dhr. Keulemans mevr. Ernst Schulte dhr. Paul Schulte dhr. Ernst Spies en fam. mej. G. Seeger dhr. Ch Vroom In het hótel „de l'Europe" mevr. Blijden9teijn en fam. 4 mej Adèle Burki mevr de Coek mej. de Cock Arnhem j Langenberg. j Souburg. 1 Amsterdam. Vlissingen. den Haag Middelburg. Amsterdam. Hagen, id. id. Berlijn. id. Souburg. Middelburg. Apeldoorn. Londen. Amsterdam. Frankfort. Middelburg. Keulen. Haarlem, id. Bloemendaal. Leiden. 6 Bonn. 2 Stovern. 1 Koblenz. Kreuznach. Vlissingen. den Haag. 3 Düsseldorf. Rotterdam. Metz. Keulen. Bochum. Biebrich Arnhem. Hamm. Brussel Falkenstein. den Haag. Wesel. id. Helmond. Antwerpen. Goes. Dordrecht. Antwerpen, id. id. Traben. Coblenz. Antwerpen. Hilversum. Parijs. Gent. Selzaete. Aantal person dhr. en mevr. M. Catz mevr. Goetzee en fam. dhr. F. J. Hamath dhr. Mr. J. Baron van Hugenpott dhr. en mevr J Jacobs dhr. en mevr. J. W.Loopuijt 2 dhr. Dr. W. M. Mezgeren familie 4 dhr. Jhr. E. M. van Rijcke- vorsel mej. S. Rutskin mej Raphael dhr. en mevr. Sprenger- Buteux en familie In het Pension „Duinoord' mevr. Doijer dhr. Dr. Doijer mevr. Hohrath en fam. dhr. Rittraeister von Mar- val en familie Rotterdam, den Haag. Keulen. den Bosch. Antwerpen. Amsterdam. Parijs den Bosch. Londen, id. Middelburg. Aardenburg. Gorichem. Keulen. 4 Ludwigsburg. In het Pension „Wilhelmina": mej. E. P. Eutin Holstein. mevr. Zörner en familie 4 Kalk. Gebruikte Baden. Heeren. Dames. Totaal. Vrijdag 11 Aug. 51 45 96 Zaterdag 12 57 47 104 Zondag 13 53 54 107 Maandag 14 75 71 146 Dinsdag 15 46 53 99 W oensdag 16 44 25 69 Donderdag 17 50 73 123 376 368 744 De Baddoliter B. B. Vaandbagee is dagelijks te consulteeren in het Bad paviljoen of op het badstrand des morgens tusschen II en 12 uren; aan huis van 8 '/29 '/2 uur vrm. Zuster Piceni, Wijngaardstraat 16, biedt zich aan om kosteloos hulp te verleenen aan zieken. Openbare Godsdienstoefening. Zondag 20 Augustus. Ned. Herv. Gemeente. Voorm. 9'/2 uur Ds. G. A. van dee Hooft. Nam 2 uur Ds. G. A. van dee Hooft. Gereformeerde Kerk, Voorm. 9 uur Lezing. Nam. 2 uur Lezing. Boomsch-Katholieke Kerk. Voorm. half tien uur. Voor het badseizoen zijn nog te huur: 2 kamers weststr. 1 kamer zuidstr. 7 kamers met keuken weststr. i 4kamer9met keuken id. 2 kamers met keuken of pension markt 3 kamers id. na 1 Sept. na 1 Sept. na 24 Aug. C. Corré. J. Sinke. J. de Voogt. J. de Voogt. wed. v.d. Halen. P. v.d. Meulen.

Domburgsch Badnieuws | 1905 | | pagina 1