lEnsr "viE^EiEiMiiDiELiiiNra-iEiNrLicrsT. DOMBURGSCIIE ZEERADINRICHTOG. omtrent het verkrijgen van toegang tot het Badpaviljoen. Aangekomen Vreemdelingen Het Domburgseh Badnieuws verschijnt iederen Zaterdaggedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland voor het Buitenland ƒ1,25; afzonderlijke Nommers f0,10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 6 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBUBG, bij den Heer H. M. Kesteloo; te MIDDELBUBG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting, St. Pieterstraat F 33. BEPALINGEN Ieder die te Domburg of aangrenzende gemeenten verblijf houdt ingezetene zoowel als niet ingezetene moet, om toegang te verkrijgen tot het Badpaviljoen, voor zien zijn van een toegangkaart, te beko men bij den kastelein tegen betaling volgens onderstaand tarief: 2 personen ^er uit één 3 of meer pers. uitéén gezin. week-kaarten f 1,50 2,50 f 4, maand 5,8,9, seizoen 10,14,18, Ztey-kaarten 0,25 per persoon tot een maximum van 1,50 voor een gezelschap. Houders van week-, maand- en seizoen- kaarten hebben toegang tot alle lokalen en terrassen, ook bij muziekuitvoeringen of andere feestelijkheden. Houders van dag-kaarten eveneensbij muziekuitvoeringen of andere feestelijk heden echter eerst na betaling tot het bedrag dat als entree van het publiek geheven wordt. Bezoekers die niet langer dan een dag in Domburg vertoeven, hebben vrijen toegang tot de Groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras aan de zeezijde, uitgezonderd bij muziekuitvoeringen of andere feestelijkheden waarvoor entree van het publiek geheven wordt. Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over de lokalen on het terras te beschikken. Hoogwater te Domburg. Zaterdag 12 Aug. vrm. 11,29 Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag 17 Vrijdag 18 Zaterdag 19 13 14 15 16 nam. 12,23 1,7 1,46 V. M. 2,19 2,55 3,32 4,06 Zuster Piceni, Wijngaardstraat 16, biedt zich aan om kosteloos hulp te verleenen aan zieken. Van 3 tot en met 10 Augustus, In het dorp en verschillende villa's: mej. A. Almekinders mej. Berdenis van Berlekom lhr. W. Graaf van Bijlandt dhr. en mevr. Baert dhr. Dr Joachim von Bülow mej. H. R. Dunning dhr H van Eeghen mej E. H. van Eeghen dhr. J. Eeckels en familie dhr. en mevr. Fullners mej. A. van de Griendt mej C. A. Görlach Jonkvr. van Hardenbroek mej. C. J. Hoogkamer mej N. Hoogkamer mej. L. v. d. Hoek dhr. en mej. de Hullu dhr. Hendrikse Jonkvr de Jonge mevr van der Kamp-Mak kink mej J. Kesteloo dhr. R W. Baron van Lyndea Jonkvr. A. Baronesse van Lynden lhr. Db Lütge, familie en bediening dhr von Liebenau ihr. M. J. C. Lurkus dhr. A. M. Louis en fam. dhr. D. M. Louis mej. C. van der Made dhr. C. Minderhoud dhr. H. Oortman Gerlings dames S. en E. Prooa mevr. Pré-Vink Aantal personen Axel. Middelburg, den Haag. Tholen. Londen. New-York. Naarden. id Calmpthout. Alblasserdam. Rotterdam. Amsterdam. Brussel Rotterdam, id. Leiden. Amsterdam. Souburg. Lausanne. Breda, den Haag. Haarlem. id. Elberfeld. Berlijn. Brouwershaven. den Helder. Londen. Rotterdam. Leersnm. Utrecht. Middelburg. Hilversum. dhr. H Haesslein mej. Lina Hoffmann dhr. Ds. J. van der Hoeven mevr. van der Hoeven- Goddard en familie dhr. Ed. Redelé dhr. F. Sauter dhr. H. W. Tresemann Viëtor en familie dhr. Dr. Zapp en familie In het Schuttershof: Aantal personen dhr. en mevr. J. Pollet en familie dhr Carl Kleinping dhr. C W. Lngenhnll dhr. H. A. v. d Zanden Gebruikte Baden. Heeren. Dames. Totaal. Vrijdag 4 Aug. 25 33 58 Zaterdag 5 62 47 109 Zondag 6 M 66 35 101 Maandag 7 38 50 88 Dinsdag 8 t, 39 42 81 Woensdag 9 61 37 98 Donderdag 10 44 57 101 335 301 636 De £Sa.d€lol£teir B. B. Vaandrager is dagelijks te consulteeren in het Bad paviljoen of op het badstrand des morgens tussohen 11 en 12 uren; aan huis van B'/29/2 uur vrm. jongej. Pré id. mevr. de Ridder-Keuche- nius en familie 2 Breda. dhr. W. Ridder van Rap- pard id. dhr. en mevr. L. Ritchie 2 Calmpthout. mej. C. Sprenger Haarlem. dhr. F. A. E. Sommerhoff Londen. mej. de Sitter Arnhem. jongej. de Sitter id. Graaf Spee Heltorf. Gravin A. Spee id. dhr. Vogelaar Zierikzee. dhr. L. Vreeke Rotterdam. dhr. en mevr. Wilkens 2 id. mevr. Dr. Zinsser, fam. en bediening 8 Keulen. In het Badhötel: mevr. Albarda en familie 3 den Haag. dhr. J. Achelis Bremen. dhr. Senator Achelis en fam. 2 id. mevr. Filet en familie 2 den Haag. dhr. R. Grüneberg en fam. 3 Keulen. dhr. en mevr I J. Kreb3, familie en bediening 4 Frankfurt a/M. dhr. en mevr. D. ReBchke 2 Posen. mevr. Wnnderly en fam. 2 Frankfurt a/M. In het „Strandhötel" dhr. Dr. B. Baer Düsseldorf. mej. K. Basters Rotterdam. mevr. Goeters en familie 5 Vierssen. In het hötel „de l'Europe": dhr. W. de Brnijn van Melis- en Mariekerke dhr. J. C. de Bruyn van Melis- en Mariekerke dhr. J. Bijteburg dhr. en mevr. A. J. Eyk- man-Huyskes dhr. en mevr. von Heinricns 2 dhr. M. Hampton mej. Hill mej. Jones mevr. Robert Swanwell mevr. de wed. Snonck Hur- gronje-Versluijs dhr. en mevr. Turk-Snouck Hurgronje 2 dhr. van Walré dhr. en mevr. L F A. Wes terbeek v. Eerten enfam. dhr. en mevr. Wuste, fam. en bediening In het Pension „Duinoord": mej. S. E. Doijer mevr. P. Lewins en fam. 2 In het Pension „Wilhelmina": dhr. Rittmeister van Mar- val en familie 4 dhr. P. van Mens en fam. 3 Nürnberg. Frankfurt a/M. Rotterdam. id. Eindhoven. Nürnberg. Groningen. Düsseldorf. Helmond. Hagen Wiesbaden. Middelburg. Velp. id. Gent. Amsterdam. Charlottenburg. Brussel, id. id. Utrecht. den Haag. Middelburg. Utreeht. Varsseveld. Zandpoort. Deventer. Mainz. Ludwigsbnrg. Rotterdam. Openbare Godsdienstoefening. Zondag 13 Augustus. Ned. Herv. Gemeente. Voorm. 9'/2 uur Ds. G. A. van der Hooft. Nam 2 uur Ds. G. A. van der Hooft. Gereformeerde Kerk. Voorm. 9 uur Ds. B. B. van den Hoorn. Nam. 2 uur Ds. B. B. van den Hoorn. Boomsch-Katholieke Kerk. Voorm. half tien uur. Voor bet badseizoen zijn nog te buur: 2 kamers noordstr na 15 Aug wed. Hendrikse. 1 kamer weststr. C. Schout. 4 kamers met keuken of pension ooststr. na 17 Aug. J. Wisse. 1 kamer Bchot- scbe h. J. Schoonen- boom. 1 kamer zuidstr. J. Sinke. 2 kamers noordstr na 18 Aug. mej. Florusse. 3 t markt na 24 Ang. P. v. d, Meulen.

Domburgsch Badnieuws | 1905 | | pagina 1