Drie en Twintigste jaargang no. 5, ijl - BIT "VB^EEHVniDSLIBTa-BJ^TLICrST. Het Domlbiirgsoli Badnieuws verschijnt iederen Zaterdaggedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland voor het Buitenland f 1,25; afzonderlijke Nommers 0,10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 6 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen f 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux; te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesteloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting, St. Pieterstraat F 33. In het „Strandhötel": Aantal personen dhr. Mr. F. Coninck Lief- sting en familie 3 den Haag. dhr. en mevr. Carp-Mees, familie en bediening 8 Rotterdam. dames George 2 Keulen. dhr. A van Hoboken Rotterdam. dhr. en mevr. van Rossum- Reepmaker en familie 7 id. dhr. en mevr Ter Horst en familie 3 Schiedam. In het Schuttershof: dhr. A. Bogaers Helmond. mej. Cl. Bogaers id. familie Gerlach v. St. Joos- land 3 Voorburg. familie Kuhn 4 Antwerpen. dhr. en mevr. Landweer 2 Arnhem. dhr. en mevr. Niemann 2 Karlsruhe. dhr. J. Posthuma Biggekerke. mevr. M. Schutz. Karlsruhe. In het hötel „de l'Europe": dhr. Antunuse den Haag. dhr. Calier, fam. en bedien. 5 Gent. dhr. A. Cobert Antwerpen. dhr. G. Ducarme id. mej Gorken id. dhr. E. de Haut id. dhr. en mevr. van der Leijé 2 Middelburg. dhr. E. Scheidius, fam. en bediening 3 Arnhem. dhr. Joh Thomas en fam. 3 Londen. In het Pension „Duinoord": jongeheer W. de Breij den Haag. dhr Rittmeister Hofmann, familie en bediening 10 Ludwigsburg. mej. van de Rivière Deventer. In het Pension „Wilhelmina" jongej. J. W. van Heusden Middelburg. dhr. en mevr. Dr. D. E. Renard 2 Bonn. Gebruikte Baden. Heeren. Dames. Totaal. Vrijdag 28 Juli 41 40 81 Zaterdag 29 34 46 80 Zondag 30 28 28 56 Maandag 31 21 53 74 Dinsdag 1 Aug. 44 40 84 Woensdag 2 39 41 80 Donderdag 3 42 58 100 249 306 555 De Baddokter B. B. Vaandrager is dagelijks te consulteeren in het Bad- paviljoen of op het badstrand des morgens tus8chen 11 en 12 uren; aan huis van 8'/29 '/2 uur vrm. Zuster Piceni, Wijngaardstraat 16, biedt zich aan om kosteloos hulp te verleenen aan zieken. Reisgelegenheden. Omnibusdienst tusschen Domburg en Middelburg. Vertrek van Domburg; voorm. 7,45 ure. nam. 8,30 Vertrek van Middelburgvoorm. 12, nam. 3,30 Vracht per persoon 0,75 retour f 1, DOMBIMCHE ZEEBAD1MCH» BEPALINGEN omtrent het verkrijgen van toegang tot het Badpaviljoen. Ieder die te Domburg of aangrenzende gemeenten vebblijf houdt ingezetene zoowel als niet ingezetene moet, om toegang •te verkrijgen tot het Badpaviljoen, voor zien zijn van een toegangkaarfc, te beko men bij den kastelein tegen betaling volgens onderstaand tarief; Hoogwater te Domburg. Zaterdag 6 Aug. nam. 4,27 Zondag 6 7 Dinsdag 8 Woensdag 9 Donderdag 10 Vrij dag 11 Zaterdag 12 5,12 6,5 7,5 7,46 9,5 10,21 11,29 E. K. Per persoon. 2 personen uit één gezin. 3 of meer pers. uitéén gezin. I week-kaarten 1,50 f 2,50 4, maand 5,8,9, seizoen 10,14,18, Dag-kaarten f 0,25 per persoon tot een maximum van 1,50 voor een gezelschap. Houders van week-, maand- en seizoen- kaarten hebben toegang tot alle lokalen en terrassen, ook bij muziekuitvoeringen of andere feestelijkheden. Houders van a^-kaarten eveneensbij muziekuitvoeringen of andere feestelijk heden echter eerst na betaling tot het bedrag dat als entree van het publiek geheven wordt. Bezoekers die niet langer dan een dag in Domburg vertoeven, hebben vrijen toegang tot de Groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras aan de zeezijde, uitgezonderd bij muziekuitvoeringen of andere feestelijkheden waarvoor entrée van het publiek geheven wordt. Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over de lokalen on het terras te beschikken. ZEEBADEN. Het bad is geopend van des morgens 8 ure tot zonsondergang. Prijs van een Zeebad 35 cent met gebruik van een badcostuum (voor dames) of zwembroek en één handdoek'. Bij abonnement 30 baartjes f 10, 100 „80,— Voor het gebruik van meer handdoeken zijn in de melktent op het strand kaartjes te bekomen a 5 cent per stuk. Badkaartjes verkrijgbaar aan het pavil joen en in de melktent. Abonnementen alleen aan het paviljoen. Badkaartjes zijn geldig voor het geheele seizoen. De tijd toegestaan voor het nemen van een bad met inbegrip van uit- en aankleeden wordt gesteld op vijf en veertig minuten. Van hen die meer tijd noodig hebben, zal het nemen van een tweede bad- kaart gevorderd worden. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. In het Badhotel en in het Badpaviljoen bestaat gelegenheid tot het nemen van koude en warme toiniieiilbacleii. Aangekomen Vreemdelingen Van 27 Juli tot en met 3 Augustus, in het dorp en verschillende villa's: Aantal mej. M. van Beek jongeheer M. Boiisson dhr. Mr. K. W. Brevet, familie en bediening jongeheer H Dronkers jonkvrouw E. des Tombe mej. van Eelde jongej. G. Gieben mej. E. M. Goesman dames D. en A. Gieben mej. C. Gratema dhr. van der Harst, fam.en bediening mevr Heijse, fam.en bedien, mej. Hemminga dames Hering dhr en mevr. Kotting de Hens dhr. en mevr. H. Kolff, fam. en bediening mej. M. Kuhlen mej. Louis en familie dhr. P. M. Louis Baron van Lynden en fam. mej. Lantsheer dhr. K. Moeton mevr. Oboussier en familie jongej Nella Sprenger mej. Tröster mej Vogelzang dhr. Wiener, fam. en bedien. dhr. M. Zwart In het Badhötel: mevr. Albarda en fam. mevr. Alberts en fam. dames Brandt Jonker, van den Bosch dhr. Mr. Castendijk, fam. en bediening dhr. J. van Delden dhr. Funck mevr. Filet en familie dhr Grüber mevr. KrebsPfaff dhr. Hugo Krebs dhr. Otto Krebs dhr. A. A. Kolff eD fam. heeren van Lier dhr. Mr. A. Philips, fam. en bediening dhr B E Rnijs en familie dhr. Schonfelder Jonkvr. Scbauenberg dhr. en mevr. Stahl, fam. en bediening dhr. Trier dhr. Ed. Tecklenborg en familie mevr. Tresling-Alberda van Eckestein den Haag. Middelburg. Rotterdam. Middelburg. id. Utrecht. Middelburg. Voorburg, den Haag. Middelburg. id. id. id. Rotterdam. Amsterdam. Rotterdam. München-Glad- bach. den Haag. Rittbem. Haarlem. Oostkapelle. Amsterdam. Antwerpen. Middelburg. Utrecht. Amsterdam. Middelburg. Amsterdam. den Haag. Wiesbaden. Amsterdam, id. Rotterdam. Enschedé. Elberfeld den Haag. Vlissingen. Frankfurt a/M. id. id. Rotterdam. Amsterdam. id. Rotterdam. Elberfeld. Amsterdam. Rotterdam. Elberfeld. Bremen. Groningen.

Domburgsch Badnieuws | 1905 | | pagina 1