ZElsT ^ZE^ZEZEDVTOIEXjIl^a-IEIIÊTXjIvTST. DOMBURGSCIIE ZEEBADIMICHTIXC. omtrent het verkrijgen van toegang tot het Badpaviljoen. Aangekomen Vreemdelingen Het Domburgsch Badnieuws verschijnt lederen Zaterdaggedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland fh—, voor het Buitenland ƒ1,25; afzonderlijke Hommers f0,10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen f 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesteloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting, St. Pieterstraat F 33. BEPALINGEN Ieder die te Domburg of aangrenzende gemeenten vebblïjf houdt ingezetene zoowel als niet ingezetene moet, om toegang te verkrijgen tot het Badpaviljoen, voor zien zijn van een toegangkaart, te beko men bij den kastelein tegen betaling volgens onderstaand tarief: I 2 personen i S of meer Per uitéén pers. uitéén persoon. gezin. gezin. week-kaarten maand seizoen 1,50 2,50 4(— 5,— 8,— 9,— 10,— 14,— j 18,— Da^-kaarten 0,25 per persoon tot een maximum van 1,50 voor een gezelschap. Houders van week-, maand- en seizoen- kaarten hebben toegang tot alle lokalen en terrassen, ook bij muziekuitvoeringen of andere feestelijkheden. Houders van dag-kaarten eveneens; bij muziekuitvoeringen of andere feestelijk heden echter eerst na betaling tot het bedrag dat als entree van het publiek geheven wordt. Bezoekers die niet langer dan een dag in Domburg vertoeven, hebben vrijen toegang tot de Groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras aan de zeezijde, uitgezonderd bij muziekuitvoeringen of andere feestelijkheden waarvoor entrée van het publiek geheven wordt. Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over de lokalen en het terras te beschikken. ZEEBADEN. Het bad is geopend van des morgens 8 ure tot zonsondergang. Prijs van een Zeebad 35 cent met gebruik van een badcostuum (voor dames) of zwembroek en één handdoek. Bij abonnement 30 kaartjes 10, m 100 80,— Voor het gebruik van meer handdoeken zijn in de melktent op het strand kaartjes te bekomen a 6 cent per stuk. Badkaartjes verkrijgbaar aan het pavil joen en in de melktent. Abonnementen alleen aan het paviljoen. Badkaartjes zijn geldig voor het geheele seizoen. De tijd toegestaan voor het nemen van een bad met inbegrip van uit- en aankleeden wordt gesteld op vijf en veertig minuten. Van hen die meer tijd noodig hebben, zal het nemen van een tweede bad- kaart gevorderd worden. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. In het Badhotel en in het Badpaviljoen bestaat gelegenheid tot het nemen van koude en warme Van 13 tot en met 20 Juli. In het dorp en verschillende villa's: mej. M. W. Baert dhr. en mevr. Boogaert-van den Berg van Saparoea en familie Jongej S. Boasson dhr. en mevr. Cruijs, fam. en bediening Jongej. J. Dronkera mevr. des Tombe-Drabbe dhr. en mevr. Freytag mej von Felbert dhr. Mr. M L. van Goud oever en familie mej. S. de Hullu mej. P. Helm mevr. de Baronesse van Heer dt— Boddaert dhr. en mevr. Harloff— Hirschman mej. E KI inker t mej. Else Kuhlwien mej. Bertha Kuhlen dames A. en H. Kempe dhr. Dr. H van der Kamp mej. D. Looman dhr. P. Meanneke mej. van Manen mej. de wed. W. Maas dhr. en mevr. von Maassen en bediening dhr. Jhr. en mevr. van der Mieden en familie dhr. en mevr. Nagtglas Ver- steeg-Harloff, familie en bediening mej. Bertha Osthans mevr. Oortman-Gerlings, familie en bediening mej. S. van de Putte dhr. Dr. E. J. W. Posthu mus Meijes en fam. Jonkvrouwe van de Poll Jongej. A. Polman Kruae- man Jongeh. J. C. van Schagen mej. Stoel mej. C. M. L. Sprenger mej. J. Snellen dhr. Robert Schiirenberg en familie mevr. Schorer-Schunrbeque Boeije mej. J. Sibmacher Zijnen dhr. en mevr. Louis Som- merhoff en bediening mej. C. Teak a Jongeh. Vaandrager dhr. Paul Volkmann dhr. Jhr. W. Veralnys mej. H. Wille dhr. en mevr. Waisermeyer en familie mej. L. Willeboordse mej. C. Willeboordse Aantal personen Tholen. Velp. Middelburg. Hilversum. Middelburg. id. Wiesbaden, id. Utrecht. Oostburg. Hilversum. Utrecht. Leiden. Zwolle. Berlyn. München Glad- bach. Rotterdam. Middelburg. Amsterdam. St. Kruis, den Haag, Koudekerke. Brühl. Middelburg. Bussum. Hagen. Utrecht. Souburg. den Haag. Utrecht. Middelburg, id. id. Haarlem. Amsterdam. München Glad- bach. den Haag. Bussum. Frankfurt a/M. id. den Haag. Philadelphia S. A. Amersfoort. Türstenwalde. Bonn. Middelburg. Serooskerke. In het Badhötel: Aantal personen dhr. A. Blaes mevr Esche en fam. 2 dhr. H. Fokker en fam. 4 mej. L Hoffman mej. J. Harte dhr. en mevr. J. B. v. Heek 2 mej. Halbach Bohlen en bediening 2 mevr. de wed. B. Meddens en familie 5 dhr. Henrij Mills en fam. B dhr. en mevr. Dr. Nielsen, familie en bediening 8 mevr. E. Oboussier mevr. Ds. Oswalt en fam. 5 dhr. en mevr. E. Pecher en familie 7 dhr. J. Wiiste dhr. K. Baron v. Wassenaer ln het „Strandhötel" dhr. en mevr. de Breacke- lier en familie dhr en mevr. CarpMees, familie en bediening dhr. en mevr. Hildack dhr. Jacques Ratinckx In het Schuttershof: mevr. E. B. Durning en familie mevr. E. B. Ewing dhr. en mevr. van Heek dhr. P. Iman en fam. dhr. Strauss en fam. dhr. Dr. J. J. Sanders dhr. H. Thoden van Velzen mevr. Charles Wiener In het Pension „Wilhelmina": dhr. F. J. H. van Beek mej. R. S. van Goudoever mej. H. M. van Heusden Jongeh. J. van Hensden mej. H. M. van Heusden mej. L. van Son dhr J. Schmidt Brussel, den Haag. Haarlem. Frankfurt a/M. Utrecht. Enschedé. Baden-Baden. Utrecht. Norwich. Bremen. Antwerpen. Frankfurt a/M. Antwerpen. Santpoort. Bennekom. 4 Antwerpen. 7 Rotterdam. 2 Frankfurt a/M. Antwerpen. St. Louis U.S. A. id. Enschedé. St. Amand. München. Florence. Gorsel. Brussel den Haag. Breukelen. Middelburg. Heusden. id. Breukelen. Molzen. Hoogwater te Domburg. Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag 27 Vrijdag 28 Zaterdag 29 Juli nam. 5,18 5,58 6,45 L. K. 7,42 8,24 9,37 10,44 11,34 Vrijdag Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag 19 Donderdag 20 Gebruikte Baden. Heeren. Dame». Totaal. 14 Juli. 26 34 60 15 16 17 18 22 29 30 18 24 29 178 18 23 30 16 23 44 188 40 52 60 34 47 73 366 De Baddokter B. B. Vaandba9*e is dagelijks te consulteeren in het Bad paviljoen of op het badstrand des morgens Drie en Twintigste jaargang no. 3

Domburgsch Badnieuws | 1905 | | pagina 1