BIT VBEEMDELI1TGE1TLIJST. DOMBURCSCIIE1 ZEEBADIMR1CIIT1KG. Aangekomen Vreemdelingen 5 v": v &r-3g|- i pniói ifafcii»; ïDTiiüiiiïiH^gsSjS Drie en Twintigste jaargang no. 2, Het Domburg:sch Badnieuws verschijnt iederen Zaterdaggedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland voor het Buitenland ƒ1,25; afzonderlijke Nommers ƒ0,10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen f 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesteloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting, St. Pieterstraat F 33. BEPALINGEN omtrent het verkrijgen van toegang tot het Badpaviljoen. Ieder die te Domburg of aangrenzende gemeenten verblijf houdt ingezetene zoowel als niet ingezetene moet, om toegang te verkrijgen tot het Badpaviljoen, voor zien zijn van een toegangkaart, te beko men bij den kastelein tegen betaling volgens onderstaand tarief: Per 2 personen uit één gezin. 3 of meer pers. uitéén gezin. week-kaarten f 1,50 f 2,50 f 4, maand 5,8,9, seizoen 10,14,18, Dagkaarten f 0,25 per persoon tot een maximum van 1,50 voor een gezelschap. Houders van week-, maand- en seizoen- kaarten hebben toegang tot alle lokalen en terrassen, ook bij muziekuitvoeringen of andere feestelijkheden. Houders van afo^-kaarten eveneensbij muziekuitvoeringen of andere feestelijk heden echter eerst na betaling tot het bedrag dat als entrée van het publiek geheven wordt. Bezoekers die niet langer dan een dag in Domburg vertoeven, hebben vrijen toegang tot de Groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras aan de zeezijde, uitgezonderd bij muziekuitvoeringen of andere feestelijkheden waarvoor entrée van het publiek geheven wordt. Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over de lokalen e»n het terras te beschikken. ZEEBADEN. Het bad is geopend van des morgens 8 ure tot zonsondergang. Prijs van een Zeebad 36 cent met gebruik van een badcostuum (voor dames) of zwembroek en één handdoek. Bij abonnement 30 kaartjes 10, n 100 n 80, Voor het gebruik van meer handdoeken zijn in de melkfcenfc op het strand kaartjes te bekomen a 6 cent per stuk. Badkaartjes verkrijgbaar aan het pavil joen en in de melktent. Abonnementen alleen aan het paviljoen. Badkaartjes zijn geldig voor het geheele seizoen. De tijd toegestaan voor het nemen van een bad met inbegrip van uit- en aankleeden wordt gesteld op vijf en veertig minuten. Van hen die meer tijd noodig hebben, zal het nemen van een tweede bad- kaart gevorderd worden. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. In het Badhotel en in het Badpaviljoen bestaat gelegenheid tot het nemen van koude en warme toinnentoacleii. In het Schuttershof: Hoogwater te Domburg. Zaterdag 15 Juli nam. 12,27 Aantal personen Zondag Dinsdag Woensdag 16 17 18 19 Donderdag 20 Vrijdag Zaterdag 21 22 1,14 2,03 2,46 3,23 3,59 4,37 5,18 V. M". Van 6 tot en met 13 Juli. villa's: In het dorp en verschillende Aantal \personen dhr. J W. J. Addink mej. Boelens dhr. J M. H. Boasson mej. L. Boasson dbr. öellwidh en fam. mej. Dr. Rluhm en bedien, mevr Danckaerts dhr. C. K. Elout, fam. en bediening dhr. en mevr van Essen-de Kanter, fam. en bedien, mevr. Ghysen, fam. en bediening dhr H. Ghysen dhr. Jhr. en mevr. Gevaerts van Geervliet-Baronesse van Sytzema mej Adrienne Hacker dhr. en mevr. Haringman- Bijbau mevr. Hoddick, familie en bediening mej. Hekma dhr. C. van der Hooft dhr. Jhr. J. W. C. de Jonge van Ellemeet dhr. Jhr. M. de Jonge van Ellemeet mej. L Knijper mej. F. Kakebeeke mej M. Kakebeeke dhr. G. Lessing en fam. dhr. en mevr Logger, fam. en bediening mej. A. L. Piceni dhr. en mevr. O. Romaux mej. F. Roelse mevr. Schwab mevr. de Douairière van Voorthuijsen-Scholten dhr. W. Wils mevr. M. v. Witzen-Boasson In het Badhötel: dhr. en mevr. J. Cleuver dhr. von der Esch dhr. en mevr Fokker en fam. dhr. J. M. P. Harte Baronesse von Minnigerode dhr. W. Markens mej. Napier en bediening dhr. Jhr. Quintus In het „StrandhöteP' dhr. en mevr. Burgsteden 2 dhr. en mevr. Hijneren fam. 5 dhr. Merton dhr. Merton dhr. Jhr. en mevr. de Seriere en familie 4 den Haag. Delft. Nijmegen. Middelburg. id. Frankfurt a/M. Berlijn. Cortgene. deu Haag. Amsterdam. Middelburg. Rotterdam. Haarlem. Berlijn. Amsterdam. Langenberg. Amsterdam. Terneuzen. Zierikzee. id. Berlijn. Goes, id. Düsseldorf. Waspik, den Haag. Brussel. Westkapelle. Keulen. den Haag. Middelburg, den Haag. Middelburg. Miinster. Haarlem. Utrecht. Münster. Amsterdam. Londen. Bennebroek. Velp. Groningen. Frankfurt a/M. Londen. dhr. Victor Dewandre dhr. en mevr. van de Putte dhr. Alb. de Vleeshouwer dhr. W Prins dhr. Lodewijk Polak dhr, Mr. J. G. de Witt Hamer dhr. W. C. de Wijs In het hdtel „de PEurope": dhr. Mathuen dhr. en mevr. Putman— Bruiier 2 dhr. Roaikkug dhr. Mr. J. A. de Ranitz, familie en bediening 5 den Haag. Antwerpen, id. id. Amsterdam. Hilversum. Amsterdam. Dordrecht. Antwerpen. Nortpark. Antwerpen. Gebruikte Baden. Heeren. Dames. Totaal. Vrijdag 7 Juli. 10 25 35 Zaterdag 8 27 24 51 Zondag 9 25 14 39 Maandag 10 14 18 32 Dinsdag 11 12 12 24 Woensdag 12 15 30 45 Donderdag 13 18 9 27 121 132 253 Voor het badseizoen zijn nog te huur 4 kamers en keuken ooststr. na 20 Aug. J. Wisse. 1 kamer schot- scbe h. J. Schoonen- boom. 2 kamers ooststr. A. M. Brouwer. 2 wijn- ijaardstr. tot 1 Aug. J. Almekinders. 2 heeren- straal J. Passenier. 1 kamer id. wed. J. de Jonge. 2 kamers id. J. Provoost. 2 weststr. na 1 Aug. C. Corré. 1 kamer zaidetr. J. Sinke. 2 kamers id. tot 10 Aug. L. Lonwerse. 3 dorpsstr. wed. J. Minder- houd. 3 markt P. v. d. Meulen. 4 <r ooststr. tot 9 Aug. wed. F. Janse. 4 - noordstr. na 15 Aug. wed. Hendrikse. 1 huis met 4 kamers en keuken weststr. na 15 Aug. de Voogt. 1 huis met 7 kamers en keuken id. na 15 Aug, de Voogt. 4 kamers en keuken schelpw. Hansen. BADSTOELEN te huren tijdens den badtijd; gedurende den tijd, dat de huurder achter eenvolgend den stoel bezet houdt, 0,10 (roode kaarten), per week 1,(witte maand 3,(blauwe seizoen6,(gele Het publiek wordt beleefd verzocht de Directie in het uitoefenen der contróle behulpzaam te zijn, door toe te zien, dat het op de kaart vermelde bedrag overeen stemt met het betaalde.

Domburgsch Badnieuws | 1905 | | pagina 1