'ZATERDAG, 27 AUGUSTUS 1904. Aangekomen Vreemdelingen ZEILT VBEEMDELIlTGB]SrLIJ"ST. Het Doraburgsch Badnieuws verschijnt lederen Zaterdaggedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland /hvoor het Buitenland ƒ1,26; afzonderlijke Nommers ƒ0,10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesteloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. 1. van Benthem Jutting, St. Pieterstraat F 33. D0J1BERGSCIIE ZEEBADIARICHTIMf. BEPALINGEN omtrent het verkrijgen van toegang tot het Badpaviljoen. Ieder die te Domburg vebblijf houdt ingezetene zoowel als niet ingezetene moet, •om toegang te verkrijgen tot het Bad paviljoen, voorzien zijn van een toegang- kaart, te bekomen bij den kastelein tegen betaling volgens onderstaand tarief: 2 personen 3 of meer ^er uit één pers. uit één persoon. gezin. gezin. Hoogwater te Domburg. 4,— 9,— 18,— week-kaarten J 1,50 2,50 maand 58, seizoen 10,14, Dö^-kaarten 0,25 per persoon tot een maximum van 1,50 voor een gezelschap. Houders van week-, maand- en seizoen- kaarten hebben toegang tot alle lokalen en terrassen, ook bij muziekuitvoeringen of andere feestelijkheden. Houders van dag-kaarten eveneens; bij muziekuitvoeringen of andere feestelijk heden echter eerst na betaling tot het bedrag dat als entrée van het publiek geheven wordt. Bezoekers die niet langer dan een dag in Domburg vertoeven, hebben vrijen toegang tot de Groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras aan de zeezijde, uitgezonderd bij muziekuitvoeringen of andere feestelijkheden waarvoor entrée van bet publiek geheven wordt. Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over de lokalen en het terras te beschikken. ZEEBADEN. Het bad is geopend van des morgens 8 ure tot zonsondergang. Prijs van een Zeebad 35 cent, met gebruik van een badcostuum (voor dames) of zwembroek en één handdoek. Bij abonnement 30 kaartjes 10, 100 „30,— Voor het gebruik van meer handdoeken zijn in de melktent op het strand kaartjes te bekomen a 5 cent per stuk. Badkaartjes verkrijgbaar aan het pavil joen en in de melktent. Abonnementen alleen aan het paviljoen. Badkaartjes zijn geldig voor het geheele «eizoen. De tijd toegestaan voor het nemen van een bad met inbegrip van uit- en aankleeden wordt gesteld op vijf en veertig minuten. Van hen die, meer tijd noodig hebben, zal het nemen van een tweede bad- kaart gevorderd worden. Temperatuur van lucht en water wordt «dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. In het Badhótel en in het Badpaviljoen bestaat gelegenheid tot het nemen van 3coude en warme binnenbaden* Zaterdag Zondag 28 Maandag 29 Dinsdag 30 Woensdag 31 Donderdag Vrijdag Zaterdag 27 Aug. nam. 1 Sept. 2 3 2,23 2,55 3,26 3,58 4,31 5,9 5,49 6,46 L. K. De 15a cl dokter J. H. Duijvis is dagelijks te consulteeren in het Badpa viljoen of op het badstrand des morgens tusschen 11 en 12 uren; aan huis van 8 '/29 /2 uur vrm. Van 18 tot en met 25 Augustus. In het dorp en verschillende villa's: Mej. C. G. van den Arend Mej. M. van Benthem Jutting Mej. M. van Beek Mej. M. L. Bliek Mevr. de wed. H. J. Brusse- van Keil Mej. M. Berdenis van Ber- lekom Dames D, en A. Gieben Mej. P. Gemier dhr. Hohrath Mej. S. M. P. Heyse Mej. L. v. d. Hoek dhr. J. A. de la Hayze Mej. M. de la Hayze Mevr. de Jonge van Elle- meet Jongej. M. Lombaard Mevr. Ochtman-Fransen van de Putte dhr. C. Minderhoud dhr. en Mevr. Schulte- Bunert en familie dhr. G. van Suchtelen Jongej. J. Weeda In het Badhótel: dhr. Mr. BnrgerB dhr. en Mevr. DidiBheim dhr. M. Levis dhr. Jhr. Labouchère en familie dhr. Hans Putsch Mej. Putsch dhr. Juztizrat Pütz dhr. en Mevr. "W. Ruijs Mevr. Schmeltzer—Ter- schotte dhr. H. Stahl Mevr. Schaedtler en fam. Familie Terschottc In het „Strahdhótel": dhr. en Mevr A. de Clerq dhr. en Mevr. Gustave Joris dhr. Dr. Sneider Mevr. Schalier tot Peursum dhr. Mr. C. D. Schuller tot Pearsum dhr. Mr. C. H. J. Schuller tot Peursum dhr. Prof. H. Schroeder Freiherr von Yittinghoff Schell Aantal personen New York. Middelburg, den Haag. Middelburg. Rotterdam. Middelburg, den Haag. Middelburg. Keulen. Middelburg. Leiden. Arnhem, id. Zierikzee. Hellevoetsluis. Goes. Leersum. Elten. Amsterdam. Middelburg. Rotterdam. Brussel. Rotterdam. Doorn. Düsseldorf. id. Solingen. Rotterdam. Bielefeld. Rotterdam, id. Amsterdam. Bloemendaal. Brussel. Arnsberg. Pau. id. id. Bonn. Weenen. In het Schuttershof: Aantal personen dhr. Cossaert dhr. en Mevr. Coppieters en familie Mej. Dangotte dhr. C. Dangotte dhr. C. F. Evers dhr. en Mevr. R. Everling dhr. en Mevr. J. Jashow dhr. J. Kuiper dhr. en Mevr. J. N. Landré dhr. Lefèbre dhr. H. van Manen dhr. F. dc Pagter dhr. W. de Reus en fam. Mej. M. L Steinbach dhr. en Mevr. G. Sijsterman en familie dhr. F. J. van Voorst Vader In het hötel „de FEurope": Mevr. Blussé van Oud AlblaStaring Mevr. W. Etty en familie dhr. J. C. G. Gobi as dn Sart dhr. J. J. Havelaar dhr. S. L. Havelaar dhr. en Mevr. Staring— Blussé en familie Gent. id. id. id. Nijmegen. München-Glad- bach. Madison St. Jac Parschie. Amsterdam. Gent. Amsterdam, den Haag. Bergen op Zoom. den Haag. Brussel, den Haag. Dordrecht. Arnhem. Rotterdam, id Dordrecht. Amsterdam. Karlsruhe. Leeuwarden. In het Pension „Duinoord": dhr. J. B. Boasson dhr. en Mevr. Fürst Mej. B. Servatius In het Pension „Wilhelmina": dhr. en Mevr. H. Stiehl en familie I 5 Ooblenz Gebruikte Baden. Heeren. Dames. Totaal. Vrijdag 19 Aug. 16 50 66 Zaterdag 20 27 46 73 Zondag 21 37 53 90 Maandag 22 46 58 104 Dinsdag 23 15 25 40 Woensdag 24 25 40 65 Donderdag 25 32 46 78 198 318 516 Voor let badseizoen zijn nog te Inur: 1 kamer weststr. C. Schout. 3 boven- en 1 beneden kamer markt P.v.d. Meulen. 5 kamers en keuken noordw. W. Kesteloo. 1 kamer heeren straat A. Bosselaar. 4 kamers markt van af 1 Sept. wed. Hendrikse. 5 kamers en keuken noordstr. id. F. Jobse. 4 kamers en keuken dorpstr. id. wed. Klopmeijer. kamers ooststr. id. wed. F. Janse. Openbare Godsdienstoefening. Zondag 28 Augustus Ned. Herv. Gemeente. Voorm. 9'/2 uur Ds. G. A. van dee Hooft. Nam. Geen dienst.

Domburgsch Badnieuws | 1904 | | pagina 1