Aangekomen Vreemdelingen Groote Zaal van liet Badpaviljoen. D A N S M U Z I E K, CONCERT de Vlissingsclie Kurkapel, Comité tot regeling van Zomervermaken. Dinsdag 23 Augustus 1904, FORTENWEDSTRIJD IELÜDT •vi^EsnvciDELinsra-Eizsrm'ST. Het Domltmrgscli Badnieuws verschijnt iederen Zaterdaggedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland f 1,voor het Buitenland 1,25; afzonderlijke Nommers 0,10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement.voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesteloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting, St. Pieterstraat F 33. ZEEBADEN. Het bad is geopend van des morgens 8 ure tot zonsondergang. Prijs van een Zeebad 35 cent, met gebruik van een badcostuum (voor dames) of zwembroek en één handdoek. Bij abonnement 30 kaartjes f 10, 100 30,— Voor het gebruik van meer handdoeken zijn in de melktent op het strand kaartjes te bekomen a 5 cent per stuk. Badkaartjes verkrijgbaar aan het pavil joen en in de melktent. Abonnementen alleen aan het paviljoen. Badkaartjes zijn geldig voor het geheele seizoen. De tijd toegestaan voor het nemen van een bad met inbegrip van uit- en aankleeden wordt gesteld op vijf en veertig minuten. Van hen die, meer tijd noodig hebben, zal het nemen van een tweede bad- kaart gevorderd worden. Temperatuur van lucht en water wordt ^dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. In het Badhótel en in het Badpaviljoen bestaat gelegenheid tot het nemen van koude en warme Van 11 tot en met 18 Augustus. In het dorp en verschillende villa's: Mej. C. Boogaert JMej. R. Boogaert «dhr. Joh. C. Brusse Mej. J. C. J. Beijerman dhr. en Mevr. Bouman-de Lange en bediening Mej. K. Coles dhr. en Mevr. Danckaerts dhr. T. Douw van der Krap dhr. M. A. Elout en fam. dhr. en Mej. van Melle dhr. en Mevr. J. H. Ocht- man en bediening Jongeheer G. Post Uiter- weer Mej. A. Piepers Mej. M. Piepers Mej. J. Reesse dhr. van Suehtelen Mevr. Slieher dhr. W. J. Sprenger, fam. en bediening Jonkvrouwe J. Sehorer dhr en Mevr. Sibmaeher Zijnen dhr. Graaf Spee Mevr. de Gravin Agnes Spee dhr. Graaf Spee en familie Mevr. de Gravin Maria Spee dhr. P. Verhage Mej. M. Wiener In het Badhotel: Jonkvrouwe A. Berg Mej. Gleichmann dhr. G. Klincksieek dhr. Labouchère en familie dhr. A. W. Mees en familie Mevr. Raphael en bedien, dhr, C Staal Aantal personen Velp id. Amsterdam. Utrecht. Scheveningen. Londen. Cortgene. Amsterdam. den Haag. Breskens. Soekowono. Zierikzee. Brussel, id. Amsterdam, id. Hilversum. Middelburg. Bloemendaal. Rotterdam. Heltorf. id Wesel. Maubach Rotterdam. Middelburg. Hilversum. Rotterdam. Parijs. Doorn. Utrecht. Londen. Rotterdam. Aantal personen In het „Strandhótel" Mej. Flaezen dhr. H. A. Henny dhr. en Mevr. Hübner dhr. Ed. Rubens dhr. W. Spaarman en fam. dhr. A. A. Schouten dhr. F. Sommerhoff dhr. A. Sommerhoff In het Schuttershof: dhr. Rudolf Adam Dames Alers dhr. F. van Bergen en fam. Dames Broers dhr. R. Dahl dhr. Haye en familie dhr. Ed. lsbecque en fam. 3 dhr. en Mevr. E.Isbecque- de Volder dhr. M. Reinboth dhr. Jhr. J.W.L.H.Rnijs de Beerenbroeck dhr. Walter von Schroen dhr en Mevr. J. V. E. van Tricht 2 dhr. en Mevr. Verloove- van de Wijnekele 2 In het hötel „de l'Europe": Mevr. Baronesse van Har- denbroek Caan van Neck dhr. en Mevr de Joncheere dhr.en Mevr. Nieuwenhnijs Mevr. Baronesse van Schuij- lenburch-de Geer dhr. J. A. v. d. Valk dhr. P. C. v. d. Valk In het Pension „Duinoord": dhr. Mollinger, familie en bediening 4 Mevr. Servatius en familie 3 In het Pension „Wilhelmina" Mevr. D. Hudig Diisaeldorf. Solingen. Düsseldorf. Louvain. Emmerich. Wamel. Londen, id. Keulen. Rotterdam. Antwerpen. Nijmegen. Krefeld. Antwerpen. Tournai. Gent. Hamborn. Disé. Krefeld. Antwerpen. Gent. Noordwijk. Hilversum. Helmond. Noord wijker- hout. Zierikzee. id. Arnhem. Leeuwarden. Rotterdam. Hoogwater te Domburg. Zaterdag 20 Aug. vrm. 8,49 Zondag Maandag 22 Dinsdag 23 Woensdag 24 Donderdag 25 Vrijdag 26 Zaterdag 27 10,9 11,14 12,5 12,46 1,23 1,54 V. M. 2,23 Gebruikte Baden. Heeren Dames. Totaal. Vrijdag 12 Aug. 38 39 77 Zaterdag 13 60 55 115 Zondag 14 62 19 81 Maandag 15 44 30 74 Dinsdag 16 44 73 117 Woensdag 17 42 52 94 Donderdag 18 7 8 16 297 276 573 De Baddokter J. H. Duijvis is dagelijks te consulteeren in het Badpa viljoen of op het badstrand des morgens tusschen 11 en 12 uren; aan huis van 8 '/29'/2 uur vrm. Openbare Godsdienstoefening. Zondag 21 Augustus Ned. Herv. Gemeente. Voorm. 9'/2 uur Ds. Kan van Velp. Nam. Geen dienst. Gereformeerde Kerk. Voorm. 9 uur Ds. B. B. van den Hooen. Nam. 2 uur Ds. B. B. van den Hooen. Roomsch-Katholieke Kerk. Voorm. half tien uur. Voor het badseizoen zijn nog te kuur C. Schout. P.v d. Meulen. 1 kamer weststr. 3 boven- en 1 beneden kamer markt 5 kamers en keuken noordw. 1 kamer heeren straat 4 kamers markt van af 1 Sept. kamers en keuken noordstr. id. W. Kesteloo. A. Bosselaar. wed. Hendrikse. F. Job8e. AMUSEMENTEN. Zaterdag 20 Augustus en Zaterdag 27 Augustus 1904. voor kinderen tot 9 uur. Efltrée 25 cent. Aanvang 7 nnr. Houders van kaarten hebben vrijen toegang. Woensdag 24 Augustus 1904, te geven door Directeur: de Heer R. BEKEER# Entrée f 0,50. Aanvang 8 uur. Houders van kaarten hebben vrijen toegang. Houders van dagkaarten met bijbetaling van 25 cent. op het Strand voor het Strandhótel. Mededinging vrij voor alle te Domburg wonende of aldaar tijdelijk vertoevende jongens en meisjes van af 5 tot en met 15 jaar. Aanmelding tot deelname bij den Heer P. C. LABRIJNsluiting der lijst Zater dagavond 20 A ugustus 1904. Voor de drie sterkste forten zoowel als voor het fraaiste worden prijzen toegekend; bovendien mogelijk nog eenige extra prijzen. Te twee ure des namiddags wordt met alle mededingers een omgang door het

Domburgsch Badnieuws | 1904 | | pagina 1