Ifcti Twee en Twintigste jaargang N°. 6, lEnsr "vi^EEnviiiDSLiisroEinsrxjicrsT. Het Domburg-sch Baclriieii^vr» verschijnt iederen Zaterdaggedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland /l,voor het Buitenland ƒ1,25; afzonderlijke Nommers ƒ0,10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 6 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBTTKG, bij den Heer H. M. Kesteloo; te MIDDELBUBG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting, St. Pieterstraat F 33. Aantal versonen 3 Dames Proos Middelburg. VIej. Pim Londen. Mej. E. M. Pim Bathampton. Vlcj. A. Reisenleitmer Rotterdam. Ihr. en Mevr. van Roggen 2 Nijmegen. Mej. E. Rose Voorburg. Mej. C. Sprenger Arnhem. Jonkvronwe S. Schorer den Haag. Mej Schmitt Middelburg. dhr. en Mevr. Carl Som- merhoff 2 Troickenham. dhr J. A. Terwiel Rotterdam. Mej M. C. Terwiel id Familie Temminck 3 Hattem. 'ihr. Vont Peters Londen Mej. A. Wilkom Rotterdam. In het Badhotel: Mevr. J, Albarda en fam. 3 den Haag. ■Ihr. Mr J J. Bergsma id. dhr. J. G. Bergsma id. Dames Brandt 2 Amsterdam. Mevr. E. von der Esch en bediening 2 Berlijn. dhr. en Mevr. Evers en fam. 4 Middelburg. Mevr. Dr. G. J. Fillet den Haag. Mej. L. P. Fillet id Mevr. Herm. Heoser Solingen. dhr. en Mevr. v. Hoboken 2 Rotterdam. dhr. en Mevr. A. A. Kolff, familie en bediening 5 id. Freiïn M. von Minigerode Wollershausen. Mevr. S. Manus en fam. 3 Amsterdam. Mej. D Mossel Bremen Mevr. Putz en familie 2 Solingen. dhr Josef Pembauer Leipzig. dhr. Mr. A. Philips, fam. en bediening 8 Amsterdam. Mej. Ruijs en bedien. 2 Rotterdam. dhr. L. D. J. Schas en fam 3 Utrecht. In het „Strandhötel" dhr. Mr. C. H. Beeis Arnhem. dhr. Coninck Liefsting en familie 3 den Haag. Regierungsrat und Frau Engelhardt 2 Düsseldorf. dhr. N. Heinemann, familie en bediening 5 Amsterdam. dhr. A. A. Kleijnhens Utrecht. Mej. H. E. Kleijnhens id. dhr. Jhr. 0. QnintU9 Groningen. Grafin Schönham en fam. 2 Prag. dhr. Prof. en Mevr. von Tappeiner, fam. en be diening 7 München. In het Schuttershof: dhr. Charles Bode Amsterdam. dhr. R. Blanchard Rijssel. dhr. J. B Boasson Amsterdam. dhr. Mr. B. H. Carp en fam. 2 Amersfoort. Mevr. de wed. J. Goudsmit Rotterdam. dhr. Hugo Hedeman Almelo. dhr. J C. Koch den Haag. dhr. Ch Lam Londen. dhr. F. Licksets id dhr. en Mevr. N. J. Menko 2 Enschedé. dhr. L Norret Cambrai. Mevr M. E. Ovink Wes tenenk en familie 3 den Haag. dhr. M. N. Prins Amsterdam. dhr. Jhr. Rutgers van Ro senberg en familie 2 Zeist. dhr. Valentin van Rijk Gent. dhr. Prof C. Smitz en fam. 3 Leuven. dhr. en Mevr A. Sanders, familie en bediening 6 Rotterdam. ZEEBADEN. Het bad is geopend van des morgens 8 ure tot zonsondergang. Prijs van een Zeebad 35 cent, met gebruik van een badcostuum (voor dames) -of zwembroek en één handdoek. Bij abonnement 30 kaartjes 10, 100 „30,— Voor het gebruik van meer handdoeken .zijn in de melk tent op het strand kaartjes te bekomen a cent per stuk. Badkaartjes verkrijgbaar aan het pavil joen en in de melktent. Abonnementen alleen aan het paviljoen. Badkaartjes zijn geldig voor het geheele seizoen. De tijd toegestaan voor het nemen van een bad met inbegrip van uit- en aankleeden wordt gesteld op vijf en veertig minuten. Van hen die, meer tijd noodig hebben, zal het nemen van een tweede bad- kaart gevorderd worden. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. In het Badhótel en in het Badpaviljoen bestaat gelegenheid tot het nemen van koude en warme biimeiibaden. Aangekomen Vreemdelingen Van 28 Juli tot en met 4 Augustus. In het dorp en verschillende villa's: Aantal personen Mej Bemand Troickenham. dhr. C. Camerman Brussel. Mej. de Die Brouwershaven. dhr. R. Dnmont Brussel. Mej A van den Ende Aagtekerke. M evr. Marie Engler en fam. 2 Steglitz. Mej. E. Eggink Leiden. dhr. Frater, fam en bedien. 5 Kortryk. dhr. Otto Freijtag Wiesbaden. Familie Ghijsen en bedien. 6 Middelburg. Dames Hering 2 Rotterdam. Mej. M. Haga Enschedé. Jongeheer Hert Krefeld. dhr. van der Harst Middelburg. Mej. A. Japikse id dhr. Jhr. B. de Jonge van Ellemeet Utrecht. Mej L. F. G. Jaret Rotterdam. dhr. A. J. Kan Velp. Mevr. J. E. Kan-Snouck Hurgronje id. dhr. Dr. A. J. Kan Jr. Boijl. Mevr. Kan-thoe Schwart- zenberg en Hohenlans- berg id. dhr. A. M. Kan Nieuwediep. dhr. en Mevr Kan-Gelinck 2 Velp. dhr. T. L Kan id. dhr. J. H. Kopmels Rotterdam. dhr en Mevr. Knikkenberg, familie en bediening 4 Bonn. Mej. Lurkus Brouwershaven. dhr. A. Louis den Helder. Jongeheer B. B Louis id Mevr. de wed W. F. J. Lub Amsterdam. dhr. Ds. C. L. Laan Brussel. dhr Major von MaasBen, familie en bediening 4 Brühl. Mevr. Proos-Peltzer Middelburg. Aantal personen dhr. L. v. d. Ton ge Mej A Vuille dhr. Vereire Mevr. A. Willeminken fam In het hötel „de 1'Europe" dhr. en Mevr. C. H. van Beulingen 2 JongejuffroQW R Endt dhr. J. Itzig Heine dhr. A. de Monchy Mej. M. de Monchy Jonkvr. H van de Poll dhr. Jbv. Mr. J Schuur- beque Boeije en familie 3 dhr. en Mevr L Taelens 2 dhr. C. Wildschut in het Pension „Duinoord": dhr. en Mevr. Dr Stephan Field en familie 3 Dames Lieftinck 2 Mevr. Schütt-Harloff J onkvrouwe F. Snouck Hur- gronje In het Pension „Wilhelmina" Fami'ic Hudi: Laren. Zeist. Gent Düsseldorf. Brussel. Zaandam. Brussel. Rotterdam. id. Utrecht. id. Brussel. Jisp. München. Groningen, den Haag. Middelburg. 3 Rotterdam. Hoogwater te Domburg. Zaterdag 6 Aug. vrm. 8,16 Zondag 7 Maandag 8 Dinsdag 9 "Woensdag 10 Donderdag 11 Vrijdag 12 Zaterdag 13 9,30 10,38 11.35 nam. 12,24 1,6 N. M. 1,49 2,33 Gebruikte Baden. TTeeron Dames Totaal. Vrijdag 29 Juli 53 28 81 Zaterdag 30 68 60 118 Zondag 31 56 42 98 Maandag 1 Aug. 57 44 101 Dinsdag 2 66 37 103 Woensdag 3 71 60 121 Donderdag 4 37 35 72 408 286 694 Openbare Godsdienstoefening. Zondag 7 Augustus Ned. Herv. Gemeente. Voorm. 9/2 uur de Heer W. Kan, Theol. Cand. Nam. 2 uur Ds. G. A. van dee Hooft. Gereformeerde Kerk. Voorm. 9 uur Ds. B. B. van den Hooen. Nam. 2 uur Ds. B. B. van den Hooen. Boomsch-Katholieke Kerk. Voorm. half tien uur. BADSTOELEN te huren tijdens den badtijd: gedurende den tijd, dat de huurder achter eenvolgend den stoel bezet houdt, 0,10 (roode kaarten), per week 1,(witte maand 3,(blauwe seizoen 6,(gele Het publiek wordt beleefd verzocht de

Domburgsch Badnieuws | 1904 | | pagina 1