ZATERDAG, 22 AUGUSTUS 1903. ZEILT VEESMDELIlTGEnTLIJST. DOMBURGSCHE ZEERADEVRICMTO. omtrent het verkrijgen van toegang tot het Badpaviljoen. Aangekomen Vreemdelingen. Een en Twintigste jaargang No. 8. Het Domburgsch Badnieuws verschijnt iederen Zaterdag, gedurende het Badseizoen. Abonnemen t voor Nederland f 1,voor het Buitenland f 1,25; afzonderlijke Nommers ƒ0,10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesteloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting, St. Pieterstraat F 33. BEPALINGEN Ieder die te Domburg verblijf houdt ingezetene zoowel als niet ingezetene moet, om toegang te verkrijgen tot het Bad paviljoen, voorzien zijn van een toegang- kaart, te bekomen bij den kastelein tegen betaling volgens onderstaand tarief: 2 personen 3 of meer *er uit één pers uitéén perBoon. gezin. gezin. week-kaarten 1,50 J 2,50 4, maand 5,8,9, seizoen 10,14,18, Dag-kaarten 0,25 per persoon tot een maximum van 1,50 voor een gezelschap. Houders van week-, maand- en seizoen- kaarten hebben toegang tot alle lokalen en terrassen, ook bij muziekuitvoeringen of andere feestelijkheden. Houders van dag-kaarten eveneens; bij muziekuitvoeringen of andere feestelijk heden echter eerst na betaling tot het bedrag dat als entrée van het publiek geheven wordt. Bezoekers die niet langer dan een dag in Domburg vertoeven en die niet in het bezit zijn eener toegangkaart, hebben vrijen toegang tot de Groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras aan de zeezijde, uitgezonderd bij muziekuitvoeringen of andere feestelijkheden waarvoor entrée van het publiek geheven wordt. Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over de lokalen en terras te beschikken. bestaat gelegenheid tot het nemen van koude en warme binnenbaden* ZEEBADEN. Het bad is geopend van des morgens 8 ure tot zonsondergang. Prijs van een Zeebad 35 cent, met gebruik van een badcostuum (voor dames) of zwembroek en één handdoek. Bij abonnement 30 kaartjes f 10, 100 „30,— Voor het gebruik van meer handdoeken zijn kaartjes te bekomen a 5 cent per stuk. Badkaartjes verkrijgbaar aan het pavil joen en in de melktent op het strand, waar ook handdoekenkaartjes verkrijgbaar zijn. Abonnementen alleen aan het paviljoen. Badkaartjes zijn geldig voor het geheele seizoen. De tijd toegestaan voor het nemen van een bad met inbegrip van uit- en aankleeden wordt gesteld op vijf en veertig minuten. Van hen die meer tijd noodig hebben, zal het nemen van een tweede bad- kaart gevorderd worden. Temperatuur van lucht en water wordt •dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. In het Badhótel en in het Badpaviljoen Van 13 tot en met 20 Augustus. In het dorp en verschillende villa's: Aantal personen dhr. Floris C. Addick, fam. en bediening 5 Amsterdam, dhr. Acda en familie 3 Goes, dhr. H. J. N. Boom Tetschen a/Elbe. Mej. Jos. Berdenis van Ber- lekom Middelburg. Mej M. van Buuren Rossum. Mej. M. v. d. Beek den Haag. dhr en Mevr Danckaerts 2 Kortgene. dhr. Diltheij, fam en bediening 9 Rheijdt. Mej. Goebel Coblenz. Dames Gieben 2 den Haag. Mevr Hintzen en familie 7 Rotterdam, dhr Jhr. B. de Jonge van Ellemeet Utrecht, dhr. R. Kuiper Rotterdam, dhr. J. H. Kopmels id. dhr. Kasteele den Haag. Mej M C.C.Lambrechtsen id. dhr. D M. Louis Venlo. Mej. Katie Lambert Hessle. dhr. Masthoff 's Gravenhage. Jonkvr. S. Roëll id. Mej Petit id. dhr. en Mevr. Sibmacher Zijnen-de Kanter 2 Rotterdam, dhr. en Mevr. A. Sommer- hoff 2 Strawberry Hil. dhr. F. A E Sommerhoff Geneva. Mej. A. Tak Middelburg. Mej. H. Voorbeijtel id. dhr. R. van Vloten Haarlem. Mej. van Wijngaarden Oosterbeek. In het Badhötel: dhr. Dr. Breucker en fam. 5 Traben. Mej. M. Mees Rotterdam. Mevr. H. Sinkel Metz. dhr. Kommerzienrat Dr. E. Ter Meer en familie 6 Uerdingen. Mevr. Ter Meer Tübingen. Mevr. Baronesse von Twichel Angermünde. dhr. F. J. Witteveenen fam. 3 Amsterdam. In het „Strandhötel": dhr. en Mevr. L. L. Dhur- mer Mej. S. M. P. Heijse dhr. A. Hijner dhr. Henry Knight dhr. en Mevr. Louis Levié dhr. F. A. Manus Mevr. de Marez Oyens en familie Mej. M. Pfungst dhr. Generaal Majoor C. F. Pabst dhr. en Mevr. Ridder Pauw van Wieldrecht, fam. en bediening dhr. Jhr Mr. Qruntus dhr. Th. Roessingh en fam. dhr en Mevr. Rang en fam. dhr. Ad Scheibier dhr. F. Scheibier dhr. P. L. Tak dhr. R Vogts dhr. en Mevr. Wenckebach In het Schuttershof: Aantal personen 5 Rosendaal. 4 Rheijdt 2 Brussel. 2 id. 3 Rotterdam. 2 Brussel. Enschedé. Amsterdam. 3 Brussel. Heltorf. 2 id. Brussel. dhr. A. v. d. Biggelaar en familie dhr. H Goetens en familie dhr. en Mevr. A. Joachim dhr. Jean Kint en familie dhr. B vanLingensenfam. dhr Arthur Lacroixen fam. dhr. M. Menko dhr. Jhr. J. Roëll dhr. Arthur Raij en fam. dhr. Graaf von Spee Mevr Gravin von Spee en bediening dhr. A Zwendelaar ln het hötel „de l'Europe": dhr. Dr. P. C. Boutens Voorschoten. Mej Coninck Liefsting 's Gravenhage. dhr. A. Charpentier Parijs, dhr. en Mevr. H. J.P. H. van Ewijk 2 's Hertogenbosch, dhr. Georges de Hauptinne en familie 4 Gent. In het Pension „Duinoord": Mevr. Kakebeeke-Fransen van de Putte Mej. Pauline Kakebeeke Mej F. Kakebeeke dhr. en Mevr. Turk-Snouck Hurgronje In het Pension „Wilhelmina": dhr. D. Hudig en familie 5 Rotterdam. Goes, id. id. Middelburg. Hoogwater te Domburg. Parijs. Middelburg. Rossum. j Brussel, id. Amsterdam. id. Mainz. 's Gravenhage. Zaterdag 22 Aug. nam. 12,46 ST. M. Zondag 23 1,31 Maandag 24 »f 2,15 Dinsdag 25 3,3 Woensdag 26 3,51 Donderdag 27 4,37 Vrijdag 28 j» 5,24 Zaterdag 29 6,11 E K. Gebruikte Baden. Heeren. Dames. Totaal. Vrijdag 14 Aug. 33 49 82 Zaterdag 15 46 47 93 Zondag 16 35 20 55 Maandag 17 33 44 77 Dinsdag 18 22 29 51 Woensdag 19 37 70 107 Donderdag 20 11 27 38 217 286 503 Leersum. Groningen. Enschedé. Antwerpen. Crefeld. id Amsterdam. Düsseldorf. Groningen. De Baddokter J. H. Düijyis is dagelijks te consulteeren in het Badpa viljoen of op het badstrand des morgens tusschen 11 en 12 uren; aan huis van 8'/29'/2 uur vrm- Openbare Godsdienstoefening. Zondag 23 Augustus. Ned. Herv. Gemeente. Voorm. 9'/2 uur Ds. J. Chbispeels van Maria-Horebeeke. Nam. Geen dienst.

Domburgsch Badnieuws | 1903 | | pagina 1