CONCERT Aangekomen Vreemdelingen. Groote Zaal van liet Badpaviljoen. DANSMUZIEK, Muziekuitvoering Domburgsehe Fanfare-corps. Mejuffrouw Jos. Berdenis van Berlekom (zang) Miss Katie Lambert (piano). Een en Twintigste jaargang No. 6. iBisr "^i^EszvcnDELizzTa-EnsrLicrsT. Het Domburgsch Badnieuws verschijnt iederen Zaterdaggedurende het Badseizoen.Abonnement voor Nederland f 1,voor het Buitenland 1,25; afzonderlijke Nommers f 0,10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 6 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen f 0,60 voor het geheele seizoen Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesteloote MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting, St. Pieterstraat F 33. Hoogwater te Domburg. Zaterdag 8 Aug. nam. 1,41 V. M. Zondag 9 2,11 Maandag 10 2,44 Dinsdag 11 3,17 Woensdag 12 3,50 Donderdag 13 4,20 Vrijdag 14 5,4 Zaterdag 15 5,50 Gebruikte Baden. Heeren. Dames. Totaal. Vrijdag 31 Juli 5 9 14 Zaterdag 1 Aug. 11 9 20 Zondag 2 18 20 38 Maandag 3 18 13 31 Dinsdag 4 33 44 77 Woensdag 5 22 33 55 Donderdag 6 20 50 70 12 7 178 305 Van 30 Juli tot en met 6 Aug. In het dorp en verschillende villa's: Mej. Bemand Mej. Booms dhr. en Mevr. Bouman Mej. de wed. Coset dhr. en Mevr. Castendijk- van den Berg Jongeheer R. J. Castendijk dhr. en Mevr. Drabbe-Baro- nesse van Heeckeren van Brandsenburg Mevr. Duneau Mej. Duneau dhr. en Mevr. A. Deusser, familie en bediening dhr. en M evr. Frater en fam. Mej. A. H. van der Feen Mevr. Goetzee-Lambrecht- sen dhr. en Mevr. Dr. Gieben Dames Hering Dames v. d. Hoeven Mevr. Herf, tam. en bedien. Mej. Kakenberg dhr. J. Kalff Mej. Meijer Mej. van Menen dhr. J. v Maastricht en fam. dhr. J. Neijt dhr. S. v. d. Potte •dhr. Jhr. Quarles van Uf- ford Mej. G. Raben dhr. en Mevr. Sprenger- Buteux en familie Mej. C. F. Sprenger Mej. M. Schouten Mej. Schwarz Mej. Steede Mej. A. Steede Mej. A. Scheele Mevr. Schwabvan den Arend, fam. en bedien, dhr. en Mevr. Carl Som- merhoff dhr. R. Vogts Aantal pertonen Twickenham (Engeland), den Haag. Scheveningen. Arnhem. Vollenhoven, id. Utrecht. Edinburg. id. Düsseldorf. Kortrijk(Belgie). Medemblik. den Haag. Medemblik. Rotterdam. id. Krefeld. Haarlem. Zwolle. Middelburg, den Haag. Veldwijk. Beverwijk. Souburg. den Haag. Scheveningen. Middelburg. Amsterdam. Beverwijk, den Haag. Dublin, id. Keulen. Twickenham (Engeland). Keulen. Aantal personen 2 In het Badhotel: dhr. Dr. Broeucher en fam. Familie Deuser dhr en Mevr. Dijckerhoff dhr. A F. Ebeling en fam. Mevr. Dr. Vlieger en fam. dhr Mr. A. H. van Nierop en familie 6 In het „Strandhötel": Mej. M, Chorens Mevr. M. Goldschmidt en familie Mevr. Major von Lengerke dhr. A. Lameijn dhr. G. Müller dhr. Mr. Snijder van Wis- sekerke en familie Mevr von Vittinghoff Schell Mevr. F. von Vitting hoff Schell Jongejuffr. M. Wenckebach In het Schuttershof: dhr. en Mevr. H. N. de Fremerij dhr. Hulin dhr. Jnstizrath Piitz en fam. dhr. Jhr. A. E. W. Rutgers van Rozenburg dhr. J. de Reus en familie dhr. V Vilarn en familie In het hdtel „de PEurope": dhr. en Mevr. de Booy en familie Mevr. H Elischer dhr. A. de Monchij en fam dhr. S. van Nooten en fam. dhr. H. Neijs Mevr. J. C. Neijs van Vol lenhoven en familie Mevr. de wed. L. J. de Somaille en familie (n het Pension „Duinoord' dhr. Arnold Colewaert dhr. A. de Cocquéain der Mottes Mevr. W. Dumon Tak-van Trigt, familie en bedien. 3 Mej. C. L. van Luttervelt dhr. P. Meijlink Mevr v. d. Mieden-Snouck Hurgronje, familie en bediening Jongejuffr. A Polman Kru- seman Mej. M. Reincke dhr. en Mevr C. G. Ro bertson Ealing 2 Jongeheer Bruce Robertson Ealing Mevr de douairière Snouck Hurgronje-Versluijs dhr. G. W. te Winkel Mej M. te Winkel In het Pension „Wilhelmina": Mej. C. Amiabel dhr E Grundschöttel Mej. E. Grundschöttel dhr. G Leijs Traben. Düsseldorf. Biebrich. Rotterdam. Enschedé. Amsterdam. Mannheim. Frankfort a/M. Mainz. Brussel. Rotterdam. Wassenaar. Schellenberg. id. Groningen. Bussum. Charleroi. Solingen. Zeist. Bergen op Zoom. Thuin. Utrecht. Cheltenham. Rotterdam. Schoonhoven, den Haag. id. 't Ginneken. Alost. id. Middelburg. Hilversum. Groningen. Middelburg, id Amsterdam. Londen. id. den Haag. Amsterdam, id. Utrecht. Coblenz, id. Ierseke. Openbare Godsdienstoefening. Zondag 9 Augustus. Ned. Herv. Gemeente. Voorm. 9 '/2 uur Ds. C. v. d. Hoeven Jr. Nam. Geen dienst. Gereformeerde Kerk. Voorm. 9 uur Ds. B. B. van den Hoobn. Nam. 2 uur Ds. B. B. van den Hoobn. Roomsch-Katholieke Kerk. Voorm. half tien uur. Voor bet 8 kamers 2 kamers 1 kamer 4 kamers 1 kamer 4 kamers 4 3 w Een huis met keuken 4 kamers 7 kamers 2 kamers en keuken badseizoen zijn dorpstr. na 13 Aug. zuidstr. na 27 Aug. noordstr weststr. na 31 Aug. dorpstr. id. id. na 81 Aug. straat w. - heeren- straat badstr. na 28 Aug. noordstr. Hoender park nog te huur: Jan Minder- houd. L. Louwerse. wed Hendrikse. G. v. d. Putte, wed. v. der Hage F. Janse. wed. Klopmeyer W. Kesteloo. Mej. C. Spren ger. Jacob Minder- houd. Pension Wil helmina." H. Hanse. AMUSEMENTEN. Zaterdag 8 Augustus 1903. voor kindereu tot 9 nnr. Entrée 2& cent. Aanvang 7 nnr. Houders ran kaarten hebben vrijen toegang. Dinsdag II Augustus 1903. BLOEMEN-CORSO. te geven doob het Aanvang 8 uur. In de pauze PRIJSUITDEELING. njl afloop VTTTTRWBRK. Toegang vrij voor badgasten, deelne mers aan het Corso en inschrijvers. Donderdag 13 Augustus 1903, te geven door en Aanvang 8 uur. Houders van dag-, week-, maand- en seizoenkaarten hebben vrijen toegang.

Domburgsch Badnieuws | 1903 | | pagina 1