Eisr ^i^ZEiEjnvroiELiiKrG-iEnsrLiJ'ST. DOMBIMSCHE ZEEBAMXRICHTIKG. omtrent het verkrijgen van toegang tot het Badpaviljoen. n Aangekomen Vreemdelingen. Het Doinburg;sch Baciiiieu."ws verschijnt iederen Zaterdaggedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland 1,voor het Buitenland ƒ1,25; afzonderlijke Nommers ƒ0,10. Advertentiën 10 cent per regelabonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. NI. Kesteloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benihem Jutting, St. Pieterstraat F 33. BEPALINGEN Ieder die te Domburg verblijf houdt ingezetene zoowel ah niet ingezetene moet, om toegang te verkrijgen tot het Bad paviljoen, voorzien zijn van een toegang- kaart, te bekomen bij den kastelein tegen betaling volgens onderstaand tarief: bestaat gelegenheid tot het nemen van koude en warme binnenbaden. Per persoon. 2 personen uit één gezin. S of meer pers. uitéén gezin. week-kaarten f 1.50 2,50 4,- maand 5,— 8,— 9,— seizoen 10,— 14,— 18,— Zte^-kaarten 0,25 per persoon tot een maximum van 1,50 voor een gezelschap. Houders van week-, maand- en seizoen- kaarten hebben toegang tot alle lokalen en terrassen, ook bij muziekuitvoeringen of andere feestelijkheden. Houders van ófo^-kaarten eveneensbij muziekuitvoeringen of andere feestelijk heden echter eerst na betaling tot het bedrag dat als entree van het publiek geheven wordt. Bezoekers die niet langer dan een dag in Domburg vertoeven en die niet in het bezit zijn eener toegangkaart, hebben vrijen toegang tot de Groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras aan de zeezijde, uitgezonderd bij muziekuitvoe ringen of andere feestelijkheden waarvoor entrée van het publiek geheven wordt. Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over de lokalen en terras te beschikken. ZEEBADEN. Het bad is geopend van des morgens 8 ure tot zonsondergang. Prijs van een Zeebad 35 cent, met gebruik van een badcostuum (voor dames) of zwembroek en één handdoek. Bii' abonnement 30 kaartjes 10, 100 80,— Voor het gebruik van meer handdoeken zijn kaartjes te bekomen a 5 cent per stuk. Badkaartjes verkrijgbaar aan het pavil joen en in de melktent op het strand, waar ook handdoekenkaartjes verkrijgbaar zijn. Abonnementen alleen aan het paviljoen. Badkaartjes zijn geldig voor het geheele seizoen. De tijd noodig voor het nemen van een bad met inbegrip van uit- en aankleeden wordt gesteld op vijf en veertig minuten. Van hen die meer tijd noodig hebben- zal het nemen van een tweede bad, kaart gevorderd worden. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. In het Badhotel en in het Badpaviljoen Zaterdag 30 Aug. vrm. 10,51 Zondag 31 11.51 Maandag 1 Sept. nam. 12,22 Dinsdag 2 1,7 N M. Woensdag 3 1,49 Donderdag 4 2,33 Vrijdag 5 3,13 Zaterdag 6 3,50 Gebruikte Baden. Heeren Dames Totaal. Vrijdag 22 Aug. 39 42 81 Zaterdag 23 35 26 61 Zondag 24 6 8 14 Maandag 25 21 32 53 Dinsdag 26 29 34 63 Woensdag 27 16 21 37 Donderdag 28 31 31 62 177 194 371 Van 21 tot 28 Augustus. In het dorp en verschillende villa's: Aantal Mej. E. Braun Mevr. de wed. H. Brandon Mej. J. Brouwer dhr. J, C. v. d. Hoeven dhr. en Mevr. Ds. van Lin- schoten dhr. Jhr. Schorer In het Badhötel: Mevr. von Beckeratb. dhr. Jhr. AB. Schuur beque Mevr. Schuurbeque Boeije dhr. Graaf von Brühl dhr. Arnold Dentz dhr. Mr. C. S. van Dobben de Brnijn dhr. en Mevr. Etty dhr, F. B. Griswold dhr. en Mevr. Dr. Hasenbolg Mej. Heyse Mej. Hans Jesovits dhr. Fr. Lang dhr. von Leucksenring dhr. en Mevr. v. d. Mortel dhr. Dr. G. de Niet dhr. Baron Marcel Peisteen Mevr. A. von Siemusgowa Pietruska dhr. en Mevr. Pfaff en fam. dhr. Graaf von Spee Mevr. Gravin von Spee dhr. en Mevr. David Ste ward Mevr. von Salomon dhr. Henri Tak dhr. P. Tak dhr. Jhr. Lampsius van den Velden Mevr. Westhoff dhr. G. Aug. Wienands dhr. Dr. Zapp, familie en bediening dhr. Baron R. van Zuylen Bussum. den Haag. Middelburg. Rheden. Varseveld. Amsterdam. Riidesheim. den Haag. id. Dusseldorp. Amsterdam. I Hazerswoude. Arnhem. I New-York. Hildesheim. Middelburg. Weenen. Frankfort. Darmstadt, 's Bosch. Bodegraven. België. Pola. Wiesbaden. Heltorf. id. Baltimore. Arnhem Middelburg. Amsterdam. Utrecht. Dusseldorp. Rheidt. Dusseldorp. België. In het „Strandh&tel" Aantal personen Mevr. van Loon, familie en bediening 5 den Haag. In het Schuttershof: Mevr. Arntz Remscheid. Mej. Arntz id. dhr. Mas Kömev Dresden. dhr. G. Th. U. Ragaij Utrecht. dhr. A Spies Spetlen. In het hotel „de l'Europe" dhr. en Mevr. Prof. J. H. Hartman 2 Leiden. dhr. en Mevr. Kalbsüeisch 2 Haarlem. dhr. J. A. Zip Middelburg. In het Pension „Duinoord": Mevr. de wed. Boissevain Groningen. Mej. Blok Leeds. dhr. W. Glaser Amsterdam. dhr. G. W. Hoogenboom id. Mej. v. d. Laan id. Jongeheer Lütge Elberfeld. Jongejnffr, Lütge id. Mevr. G. P. Reijst Leiden. Mej. C. Reijst id. dhr. Prof. Dr. J. te "Winkel Amsterdam. Mevr. Wolfensberger en familie 2 Noordeloss. In het Pension „Bellevue": dhr. H. L. Boogaert-van den Berg Velp. Mej. Boogaert id. Familie Delthey 4 Rheedt. dhr. E Förster 1 Dresden. De Baddokter J. H. Duijvis is dagelijks te consulteeren in bet Badpa viljoen of op bet badstrand des morgens tus8chen 11 en 12 uren; aan huis van 8'/a9'/2 uur vrm. Reisgelegenheden. Omnibusdienst tussohen Domburg en Middelburg. Vertrek van Domburg: voorm 8,ure. nam. 8,30 Vertrek van Middelburg: voorm. 12, nam. 3,34 Vracht per persoon /0,75; retour ƒ1, Van Serooskerke in beide richtingen 0,25. Plaatsen zijn te bespreken a 0,05 in het Hótel Schuttershof (Domburg)in het Nederlandsch Koffiehuis, Markt (Middel burg). Wanneer de plaatsen alle bezet zijn, kan een bijwagen verzocht worden, mits minstens voor 4 plaatsen betaald wordt en een bijwagen te bekomen is. Openbare Godsdienstoefening. Zondag 31 Augustus. Ned. Herv. Gemeente. Voorm. 9'/2 uur Ds. C. v. d. Hoeven Jr. Nam. Geen dienst. Gereformeerde Kerk. Voorm. 9 uur Ds. B. B. van den Hoorn. Nam. 2 uur Ds. B. B. van den Hoorn. Roomsch-Katholieke Kerk Voorm. half tien uur.

Domburgsch Badnieuws | 1902 | | pagina 1