WÊk fu - ZEILT VEEEMDELI1TG-E1TLIJST. F. NAGTGLAS. f Aangekomen Vreemdelingen. Oroote Zaal van het Badpaviljoen. DANSMUZIEK, MMCIIT Weener Dames Orchest, BANSMUIZIIIK» Twintigste jaargang No. 8, i.fVt Het I>omlt>ui-gfscli Badiiieuws verschijnt iederen Zaterdaggedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland f 1,voor het Buitenland f 1,25; afzonderlijke Nommers ƒ0,10. Advertentiën 10 cent per regelabonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesteloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting, St. Pieterstraat F 33. De medeoprichter van het Domburgsch Badnieuioswiens naam hierboven is ge plaatst, overleed den 10 dezer te de Bilt bij Utrecht, in ruim tachtigjarigen ouderdom. Van 1878 tot 1895 bracht hij hier eiken zomer door in de door hem aan het einde der weststraat gebouwde villa Hij had Domburg lief en behartigde de belangen der badplaats, zooveel in zijn vermogen was. Menig blijk leverde hij daarvan, ook als medestichter en lid van het Comitédat zich van 1880 tot 1888 aan de bevorde ring dier belangen wijdde. Tot herinnering en waardeering vinde alzoo een kort woord hier eene plaats; een kort woord slechtswant wat de over ledene op maatschappelijk en wetenschap pelijk gebied in ruimer kring gewerkt en tot stand gebracht heeft, in zijn langdurig, werkzaam leven, zal ongetwijfeld elders naar waarde worden herdacht. K. ZEEBADEN. Het bad is geopend van des morgens 8 ure tot zonsondergang. Prijs van een Zeebad 35 cent, met gebruik van een badcostuum (voor dames) of zwembroek en één handdoek. Bij abonnement 30 kaartjes f 10, 100 80,— Voor het gebruik van meer handdoeken zijn kaartjes te bekomen a 5 cent per stuk. Badkaartjes verkrijgbaar aan het pavil joen en in de melktent op het strand, waar ook handdoekenkaartjes verkrijgbaar zijn. Abonnementen alleen aan het paviljoen. Badkaartjes zijn geldig voor het geheele seizoen. De tijd noodig voor het nemen van een bad met inbegrip van uit- en aankleeden wordt gesteld op vijf en veertig minuten. Van hen die meer tijd noodig hebben- zal het nemen van een tweede bad, kaart gevorderd worden. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. In bet Badhótel en in het Badpaviljoen "bestaat gelegenheid tot het nemen van koude en warme tdinnxeiib^deii# Hoogwater te Domburg. Zaterdag 23 Aug. nam. 4,1 24 Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag 25 26 27 28 29 30 4,42 5,27 6,16 L. K. 6,67 8,11 9,39 10,51 tu8schen 11 en 12 uren; 8'/29 '/2 uur vrm. aan huis van Gebruikte Baden. Heeren. Dames. Totaal. Van 14 tot 21 Augustus. villa's: De Baddokter J. H. Duuvis is dagelijks te consulteeren in het Badpa viljoen of op het badstrand des morgens In het dorp en verschillende Aantal Mej. E. Arntzenius dhr. en Mevr. Bouman dhr. M. H Damme Jr. Mej. L. van den Hoek dhr. Baron van Heerdt Mej. van Keulen en fam. dhr. J. H. Kopmels dhr. J. Koster dhr. en Mevr. van Kluijven en familie dhr. Jhr. Laman Trip dhr. P. M. Louis dhr. F. Stoll en familie dhr. en Mevr. Sibmacher Zijnen-de Kanter Jongeheer Zijnen-de Haan In het Badhötel: dhr. Jan van Best Mej. Grosse Mevr. Leven en familie dhr. J. H. v. Oijen Mevr. Scholz dhr. J. Wuste In het „Strandhötel" Mevr. Gravin van der Goltz en familie 4 dhr. en Mevr. A. Möhlau en familie 7 dhr. en Mevr. L Noëll Freiherr en Freifrau von Villinghoff Schell dhr, Henri Tak In het Schuttershof: dhr. Dr. Idenburg dhr. en Mevr. Lamblot en familie dhr. en Mevr. Nienot dhr. van der Veest en fam. 4 dhr. E. v. d. Zande dhr. en Mevr. Zeven 2 In het hOtel „de l'Europe": dhr. W. H. van Kempen Mevr. H. Lenshoek van Zwake en familie dhr. en Mevr. L. Romberg 2 Mej. Vromans Mevr. Westra v. Holthe en familie 2 In het Pension „Duinoord": dhr. W. Berger Amsterdam. Mej. M. Reineke id. dhr. J. Schotel Jr. Rotterdam, dhr. P. Dumon Tak Middelburg, Mevr. Te Winkel en fam. 4 Amsterdam. In het Pension „Bellevue": dhr. en Mevr. Gardner Lamson 2 Sondershausen. dhr. Luickx Brussel. Miss Ramseyer Boston U S. A. In het Pension „Wilhelmina": dhr. A. Stheeman Parijs. Delft. Scheveningen. Delft den Haag. Deventer. Zwijndrecht. Rotterdam, Middelburg. id. den Haag. Ritthem. Manheim. Rotterdam, id. Eindhoven. Keulen. id. Haarlem. Keulen. Sandpoort. Berlgn. Dusseldorf. Mülheim. Schellenberg. Middelburg. Jutfaas.; Brussel. Rotterdam. Antwerpen. Rozendaal. Wildervank. Londen. Middelburg. Brussel, id. Vrijdag 16 Aug. 49 65 114 Zaterdag 16 81 39 120 Zondag 17 38 50 88 Maandag 18 45 37 82 Dinsdag 19 26 35 61 W oensdag 20 36 28 64 Donderdag 21 22 24 46 297 278 576 Openbare Godsdienstoefening. Zondag 24 Augustus. Ned. Herv. Gemeente. Voorm. 9'/2 uur Ds. J. C. v. d. Hoeven, Pred. te Rheden. Nam. Geen dienst. Gereformeerde Kerk, Voorm. 9 uur Lezing. Nam. 2 uur de Heer van Kluijven van Middelburg. Roomsch-Katholieke Kerk. Voorm. half tien uur. Voor ket badseizoen zijn nog te kuur: 5 kamers en keuken 3 kamers en keuken 5 kamers en keuken 4 kamers 4 kamers 8 bovenka mers 3 kamers 1 kamer □oordstr F. Jobse. heeren- straat W. de Voogd. id. van 1 Sept. J. Minderhond. id. A. de Ligny. dorpstr. F. Janse. na 18 Ang. □oordstr. wed Hendrikse. Brood- kist W. Kesteloo. noordstr Schooneboom. AMUSEMENTEN. Zaterdag 23 Augustus 1902, voor kinderen tot 9 ure. Entrée 25 cent. Aanvang 1 uur. Houders van taarten hebben vrijen toegang. Woensdag 27 Augustus 1902, te geven doob het ondeb dibectie van Fraulein Henriëtte Diirnberger. Entrée f 0,50. Aanvang 8 uur. Houders van kaarten hebben vrijen toegang. Houders van dagkaarten met bijbetaling van 25 cent. Zaterdag 30 Augustus 1902, voor kinderen tot 9 uur. Entrée 25 cent. Aanvang 7 unr. HouderB van kaarten hebben vrijen toegang.

Domburgsch Badnieuws | 1902 | | pagina 1