ZATERDAG, 2 AUGUSTUS 1902. Ensr "vi^EEnvcnDELiiTC^EisrijivJST. DOMBUKGSCHE ZIKBADISUCHTIN. n Aangekomen Vreemdelingen. Twintigste jaargang No. 5. Het X>oi*ilbiii*g:jajcli Badnieuws verschijnt iederen Zaterdaggedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland 1,voor het Buitenland ƒ1,25; afzonderlijke Nommers ƒ0,10. Advertentiën 10 cent per regelabonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesteloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting, St. Pieterstraat E 33. bestaat gelegenheid tot het nemen van koude en warme binnenbaden. BEPALINGEN omtrent het verkrijgen van toegang tot het Badpaviljoen. Ieder die te Domburg veeblijf houdt ingezetene zoowel ah niet ingezetene moet, om toegang te verkrijgen tot het Bad paviljoen, voorzien zijn van een toegang- kaart, te bekomen bij den kastelein tegen betaling volgens onderstaand tarief: Hoogwater te Domburg. Zaterdag 2 Aug. vrm. 12,— Zondag 3 nam. 12,46 N. M. Maandag 4 1,31 Dinsdag 5 2,18 Woensdag 6 3,5 Donderdag 7 3,49 Vrijdag 8 n 4,33 Zaterdag 9 5,16 Per persoon. 2 personen 3 of meer uit één pers. uitéén gezin. gezin. week-kaarten 1,50 2,50 ƒ4, maand 5,8,9, seizoen 10,14,18, Zhz^-kaarten ƒ0,25 per persoon tot een maximum van 1,50 voor een gezelschap. Houders van week-, maand- en seizoen- kaarten hebben toegang tot alle lokalen en terrassen, ook bij muziekuitvoeringen of andere feestelijkheden. Houders van afo^-kaarten eveneensbij muziekuitvoeringen of andere feestelijk heden echter eerst na betaling tot het bedrag dat als entrée van het publiek geheven wordt. Bezoekers die niet langer dan een dag in Domburg vertoeven en die niet in het bezit zijn eener toegangkaart, hebben vrijen toegang tot de Groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras aan de zeezijde, uitgezonderd bij muziekuitvoe ringen of andere feestelijkheden waarvoor entree van het publiek geheven wordt. Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over de lokalen en terras te beschikken. ZEEBADEN, Het bad is geopend van des morgens -8 ure tot zonsondergang. Prijs van een Zeebad 35 cent, met gebruik van een badcostuum (voor dames) of zwembroek en één handdoek. Bij abonnement 30 kaartjes 10, 100 30,— Voor het gebruik van meer handdoeken zijn kaartjes te bekomen a 5 cent per stuk. Badkaartjes verkrijgbaar aan het pavil joen en in de melktent op het strand, waar ook handdoekenkaartjes verkrijgbaar zijn. Abonnementen alleen aan het paviljoen. Badkaartjes zijn geldig voor het geheele seizoen. De tijd noodig voor het nemen van een bad met inbegrip van uit- en aankleeden wordt gesteld op vijf en veertig minuten. Van hen die meer tijd noodig hebben- zal het nemen van een tweede bad, kaart gevorderd worden. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. In het Badhotel en in het Badpaviljoen Aantal dhr. A. E. van Arkel personen Ellecom. Jongejuffrouw van Arkel id. Mej. A. M. Arnold Amsterdam. Jonkvrouw E. Boddaert den Haag. Mevr. Basgers Arnhem. dhr. en Mevr. Castendijk- Engelberts 2 's Bosch. Mevr. van Essen Amsterdam. dhr. A. Fokker Delft. dhr. H. Fokker den Haag. Jonkvrouw C Hoeufft Haarlem. dhr. F. der Kinderen Amsterdam. Jongeheer F. Kopmels Tiel. dhr. Dr. van Laer Doorn. Mevr. Lorenz-van Woel- deren Middelburg. dhr. M. J. C. Lurkusenfam. 3 Brouwershaven Mej. Proos Middelburg. Mej. Proot Amsterdam. dhr. Reijnvaan id. Mevr. van Stolk, fam. en bediening 6 Haarlem. In het Badhötel: Mevr. G. J. Filet den Haag. Mej. L. Filet id. dhr. Taco Kuiper Amsterdam. Mej. A. C. Tromp id. In het „Strandhötel": Mevr. von Bissing en fam. 2 Frankfort. In het Schuttershof: dhr. J. Cazaux Gent. dhr. Dorsan van Reyxstroot id. dhr. M. Hoogesteger Jr, Goes. Mej. H. C. van Slooten Dokkum. dhr. Ernst Spies Wiesbaden. Mej. A. C. H. Telting den Haag. Mevr. de wed. Dr. E. Ver wij s-T el ting Arnhem. dhr. H. A. van de Zanden Middelburg. In het hotel „de l'Europe": dhr. en Mevr. C. Beernaert dhr. en Mevr. Jules Borel Mej. de Burlez dhr. en Mevr. Desprez- Henri dhr. da Gano dhr. J. E. Kimmijser en fam. dhr. en Mevr. Paul de La- veleye dhr. Morstand Mej. Maerlon Mevr. du Rieu dhr. Rycx dhr. Ch. de Sally Mevr. Umbgrove, familie en bediening Brussel, id. id. id. id. Schiedam. Brussel. Vliepingen. Brussel, id. id. Parijs Arnhem. Van 24 tot 31 Juli. In het dorp en verschillende villa's; In het Pension „Duinoord": Aantal personen dhr. en Mevr. W. Brusse, familie en bediening 4 dhr. Mr. J. van IJsselsteijn In het Pension „Bellevue": Mej. N. Lambrechtsen Mej. In der Muar In het Pension „Wilhelmina": dhr. J. F. de Rooij dhr. en Mevr. A. Kemper 2 Café „de Roode Leeuw": dhr. en Mej. van Bert 2 Jongejuffrouw van Bert Amsterdam. Oirschot. den Haag. Utrecht. Amsterdam. Utrecht. Middelburg, id. Gebruikte Baden. Heeren. Dames Totaal. Vrijdag 25 Juli 29 28 57 Zaterdag 26 26 38 64 Zondag 27 16 21 37 Maandag 28 33 30 63 Dinsdag 29 17 29 46 Woensdag 30 21 27 48 Donderdag 31 n 23 23 46 165 196 361 De Baddokter J. H. Duijvis is dagelijks te consulteert^. in het Badpa viljoen of op het badstrand des morgens tusschen 11 en 12 uren; aan huis yan 8Y29V2 uur vrm. Voor het badseizoen zijn nog te huur: 1 kamer in C. W. de Bakker. F. Jobse. W. de Voogd. C. Corré. J. Minderhoud. J. Minderhoud. A. de Ligny. 2 kamers 5 kamers en keuken 4 kamers 1 kamer Een hnismet; 6 kamers en kenken 4 kamers dorpstr. 4 bovenka mers 2 kamers en keuken Openbare Godsdienstoefening'. Zondag 3 Augustus. Ned. Herv. Gemeente. Voorm. 9'/2 uur Ds. C. v. d. Hoeven Je. Nam. Geen dienst. Gereformeerde Kerk. Voorm. 9 uur Ds. B. B. van den Hooen, Bediening H. Avondmaal. Nam. 2 uur Ds. B. B. van den Hooen. Roomsch-Katholieke Kerk. Voorm. 9 uur.

Domburgsch Badnieuws | 1902 | | pagina 1