DOMIÏURGSCHE ZEEMDIMCBTMG. omtrent het verkrijgen van toegang tot het Badpaviljoen. Aangekomen Vreemdelingen, Het Domburgsch Badnieuws verschijnt iederen Zaterdaggedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland ƒ1,voor het Buitenland ƒ1,25; afzonderlijke Hommers ƒ0,10. Advertentiën 10 cent per regelabonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te HOMBURG, bij den Heer H. M. Kesieloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting, St. Pieterstraat F 33. BEPALINGEN Ieder die te Domburg vebblijp hotjdt ingezetene zoowel als niet ingezetene moet, om toegang te verkrijgen tot het Bad paviljoen, voorzien zijn van een toegang- kaart, te bekomen bij den kastelein tegen betaling volgens onderstaand tarief: bestaat gelegenheid tot het nemen van koude en warme binnenbaden. Per persoon. 5 personen uit één gezin. 2,50 8,— 14,— 3 of meer pers. uitéén gezin. 4,_ 9,— 18,- week-kaarten 1,50 maand 5, seizoen 10, D/z^-kaarten ƒ0,25 per persoon tot een maximum van 1,50 voor een gezelschap. Houders van week-, maand- en seizoen- kaarten hebben toegang tot alle lokalen en terrassen, ook bij muziekuitvoeringen of andere feestelijkheden. Houders van cfo^-kaarten eveneensbg muziekuitvoeringen of andere feestelijk heden echter eerst na betaling tot het bedrag dat als entree van het publiek geheven wordt. Bezoekers die niet langer dan een dag in Domburg vertoeven en die niet in het bezit zijn eener toegangkaart, hebben vrijen toegang tot de Groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras aan de zeezijde, uitgezonderd bij muziekuitvoe ringen of andere feestelijkheden waarvoor entrée van het publiek geheven wordt. Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over de lokalen en terras te beschikken. ZEEBADEN. Het bad is geopend van des morgens 8 ure tot zonsondergang. Prijs van een Zeebad 35 cent, met gebruik van een badcostuum (voor dames) of zwembroek en één handdoek. Bij abonnement 30 kaartjes 10, 100 30,— Yoor het gebruik van meer handdoeken zijn kaartjes te bekomen a 5 cent per stuk. Badkaartjes verkrijgbaar aan het pavil joen en in de melktent op het strand, waar ook handdoekenkaartjes verkrijgbaar zijn. Abonnementen alleen aan het paviljoen. Badkaartjes zijn geldig voor het geheele seizoen. De tijd noodig voor het nemen van een bad met inbegrip van uit- en aankleeden wordt gesteld op vijf en veertig minuten. Van hen die meer tijd noodig hebben, zal het nemen van een tweede bad- kaart gevorderd worden. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. In het Badhótel en in het Badpaviljoen Hoogwater te Domburg. Zaterdag 26 Juli nam. 5,4 Zondag 27 5,51 Maandag 28 6,43 L. K. Dinsdag 29 vrm, 7,26 Woensdag 30 8,38 Donderdag 31 9,50 Vrijdag 1 Aug. 10,56 Zaterdag 2 12, Van 17 tot 24 Juli. In hei dorp en verschillende villa's: Aantal Mevr. de wed. Baak personen Middelburg. Mej Ade Clercq van Weel Haarlem. dhr. Drougge Zweden. Mej. Drougge id. dhr. J. Enschedé Jr. Leiden. dhr. F. H. Fokker id. Mevr. G. Förster en fam. 3 Dresden. Mevr. douairière Baronesse van Heerdt-Boddaert Utrecht. Mej. Horn Noorwegen. Mej. Labrand Middelburg. Mej. M. Leemans Warmond. Mevr. Lamping en familie 6 Brummen. Mej, Mandelaar Utrecht. dhr. W. R. Mojet den Haag. Mej. K. Passenier Aagtekerke. Jongeh R Gey van Pittius den Haag. dhr. Dr. C von Rhodt Bern. Familie van Schagen 5 Middelburg. Mej. D C. Snijders id. Mej S. L. Snijders id. In het Badhótel: dhr. en Mevr. S. Boasson Middelburg. dhr. H. W. Bodenburg Hell- mund Amsterdam. Mevr. N. Bijleveld den Haag. dhr. Mr. H. C. Castendijk, familie en bediening 6 Rotterdam. dhr. Mr. v. Embden en fam. 5 Arnhem. dhr. Dr. Carl Flock Keulen. Mevr. Flock id. dhr. en Mevr. Gilbert en familie 4 Unccle. dhr. E. Kiister Frankfort. dhr. en Mevr. v. d. Leeuw- Langnese, familie en be diening 5 Rotterdam. dhr. en Mevr. v. d. Leeuw van Dam, familie en be diening 6 id. dhr. C. Stahl, familie en be diening 7 id. dhr. C. Tromp Amsterdam. Mej. J. Tromp id. .Mevr. Tromp id. dhr. Mr. C. A. Wertheim id. dhr. en Mevr. Weygand, familie en bediening 10 Antwerpen. In het „Strandhótel" Mevr Heckcr en familie 3 Leipzig. Mevr. B. Rei eland id. dhr. P. Reisland id. dhr. L. Reisland id. dhr. en Mevr. C. W. R. Scholten Jr. 2 Amsterdam. Aantal personen^ In hei Schuttershof: dhr. Braun Mevr. von Pecken Mevr. G. Förster en fam. Mej. Dr. Agnes Hacker Mevr. van Laer en familie 2 dhr. Reiners dhr. en Mevr. Da. C. Th- Scharten dhr. J. van Schravendijk dhr J. G. van Schravendijk Mej. J. P. Stikker Mej. E. Fonkes dhr. en Mevr Vierhans en familie Mevr. Friedr. Wintgens In het hötel „de l'Europe": dhr. J. C. W. N. de Brnijn dhr. Th Heiligers dhr. en Mevr. O. Lippmann dhr. en Mevr. W. E. van Rood In het Pension „Duinoord": dhr. Jhr. Sandberg van Boe len», familie en bedien. Mevr. wed. August Lingens Dame» van "Walree In het Pension „Bellevuo": dhr. Mr. M. L. van Goud oever en familie 7 Mr». Swaunell Aachen. Berlijn. Dresden. Berlijn. Doorn. Aachen. Tiel. Vlaardingen. id. Groningen, id. Rheijdt. id. Velp. Leiden. Brussel. id. Breda. Aachen. Nijmegen. Utrecht, id. Gebruikte Baden. Heeren. Dame». Totaal. Vrijdag 18 Juli 25 20 45 Zaterdag 19 12 18 30 Zondag 20 21 6 27 Maandag 21 30 30 60 Dinsdag 22 tt 15 12 27 Woensdag 23 21 21 42 Donderdag 24 ti 30 25 55 154 132 286 De Baddokter J. H. Dultvis is dagelijks te consulteeren in bet Badpa viljoen of op het badstrand des morgens tusschen 11 en 12 uren; aan huis van 8l/29 '/2 uur vrm. Voor bet badseizoen zijn nog te bunr: 3 kamers in Pension •Wilhel- mina" 5 kamers en keuken 3 kamers 3 kamers en kenken 2 kamers 5 kamers en keuken 4 kamers 4 bovenka mers 2 kamers en keuken 2 kamers 1 kamer 3 kamers noordstr. C.W. de Bakker. id. F. Jobse. schuit- vlotstr. G. Passenier. heeren straat W. de Voogd. weststr. C. Corré. id. van 1 Sept. J. Minderhoud. id. J.Minderhond. noordstr. wed. Hendrikse. markt. Mej. v.d. Halen. zuidstr. L Louwerse. id. J. Sinke. Brood- kist W. Kesteloo.

Domburgsch Badnieuws | 1902 | | pagina 1