Negentiende jaargang No. 10, DOMBURGSCHE ZEEBADIKRICHTING. omtrent het verkrijgen van toegang tot het Badpaviljoen. Aangekomen Vreemdelingen. Het Domburgsch Badiiieuws verschijnt iederen Zaterdaggedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland 1,voor het Buitenland ƒ1,25; afzonderlijke Hommers ƒ0,10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heei H. M. Kesteloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting, St. Pieterstraat F 33. BEPALINGEN Ieder die te Domburg vebblijf houdt ingezetene zoowel als niet ingezetene moet, om toegang te verkrijgen tot het Bad paviljoen, voorzien zijn van een toegang- kaart, te bekomen bij den kastelein tegen betaling volgens onderstaand tarief: week-kaarten maand seizoen Per persoon. 2 personen uit één gezin. 3 of meer pers. uit één gezin. 1,50 2,50 4,- In het Badhotel en in het Badpaviljoen bestaat gelegenheid tot het nemen van koude en warme binnenbaden» De Baddokter J. H. Duijvis is dagelijks te consulteeren in het Badpa viljoen of op het badstrand des morgens tus8chen 11 en 12 uren. Van 28 Augustus tot 4 September. villa's: 9,- 14,— 18,— 5,— 10,— Zkz^-kaarten ƒ0,25 per persoon tot een maximum van 1,50 voor een gezelschap. Houders van ioeek-t maandof seizoen- kaarten hebben toegang tot alle lokalen en terrassen, ook bij muziekuitvoeringen of andere feestelijkheden. Houders van dag-kaarten eveneens; bij muziekuitvoeringen of andere feestelijk heden echter eerst na betaling tot het bedrag dat als entree van het publiek geheven wordt. Bezoekers die niet langer dan een dag in Domburg vertoeven en die niet in het bezit zijn eener toegangkaart, hebben vrijen toegang tot de Groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras aan de zeezijde, uitgezonderd bij muziekuitvoe ringen of andere feestelijkheden waarvoor entree van het publiek geheven wordt. Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over de lokalen en terrassen te beschikken. ZEEBADEN. Het bad is geopend van des morgens 8 ure tot zonsondergang. Prijs van een Zeebad 35 cent, met gebruik van een badcostuum (voor dames) of zwembroek en één handdoek. Bij abonnement 30 kaartjes 10, 100 30» Voor het gebruik van meer handdoeken zijn kaartjes te bekomen a 5 cent per stuk. Badkaartjes verkrijgbaar aan het pavil joen en in de melktent op het strand, waar ook handdoekenkaartjes verkrijgbaar zijn. Abonnementen alleen aan het paviljoen. Badkaartjes zijn geldig voor het geheele seizoen. De tijd noodig voor het nemen van een bad met inbegrip van uit- en aankleeden wordt gesteld op vijf en veertig minuten. Van hen die meer tijd noodig hebben, zal het nemen van een tweede bad- kaart gevorderd worden. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. In het dorp en verschillende Aantal Mej. van Beveren Mej. M. Bluhm Mej. O Bluhm dhr. P. Elout Mej A. Japikse dhr. en Mevr. Ds. de Ligt en familie Mej. Meertens dhr. P. Neijt Jongeheer F. Proos Jongeheer H. Proos Mevr. H. Waltz dhr. en Mevr. Sarrij-van de Velde Mej. Sickenga Mevr. Witteveen-Sickinga dhr. M. Sprenger Mej. Verbrugh In het Badhotel: dhr. en Mevr. Achelis en familie dhr. Jhr. W. Groeninx van Iselen Mevr. C. Löwengard, fam. en bediening Mej. Maingaij dhr. en Mevr. Marcus dhr. en Mevr. Pauw van Wieldrecht en familie dhr. Jhr. O. Quintus Mevr. Raephael en bedie ning Mevr. de Rank-Lehman de Lensveld en familie 4 Jonkvr. Repelaer dhr. Baron Snouckaert van Schauburg en familie 3 dhr. A. Stibbe dhr. Graaf van Spee dhr. R. Teh Mevr. Vorster en familie dhr. Jhr. van Weede In het „Strandhötel": dhr. Gatzen Mevr de Gravin van der j Goltz, fam. en bediening I dhr. Dr. Krause In het Schuttershof: dhr. en Mevr. René Dubois en familie dhr. G. Muller dhr. R. Mussche dhr. en Mevr. H. Rolff dhr. El. Vanham dhr. Ed. Vanham dhr. Graaf en Gravin Wes- terholt Veere. Charlottenburg. id. Londen. Middelburg. id. id. Beverwijk. Middelburg, id. Kesselstadt. Haarlem. Wolvega. id. Haarlem. Arnhem. Bremen. den Haag. Keulen. Rotterdam. Bremen. Leersum. Groningen. Londen. Arnhem, den Haag. Doorn. Arnhem. Heltorff. Brussel. Keulen. den Haag. Bonn. Berlijn. Trier. Roubaix. Amsterdam. Belgisch-Bra bant. den Haag. België, id. Westfalen. In het hötel „de l'Europe": Aantal Mevr. Claus dhr. E. Harnant dhr. en Mevr. Salberg en familie Familie Wallers dhr. en Mevr. Zikaert Pension „Wilhelmina": dhr. en Mej J. de Bakker dhr. P. de Bruijne Astene. Wasmu. Middelburg. Wareghem en Dinant, Gendbrugge. Wolfertsdijk. Gent. Hoogwater te Domburg Zaterdag 7 Sept. vrm. 8,54 Zondag 8 Maandag 9 Dinsdag 10 Woensdag 11 Donderdag 12 Vrijdag 13 Zaterdag 14 9,29 10,40 11,47 nam. 12,29 1,10 N. M. 1,45 2,17 Gebruikte Baden. Heeren. Dames. Totaal. Vrijdag 30 Aug. 19 16 35 Zaterdag 31 22 19 41 Zondag 1 Sept. 16 30 46 Maandag 2 13 20 33 Dinsdag 3 16 21 37 Woensdag 4 22 16 38 Donderdag 5 11 15 26 119 137 256 Openbare Godsdienstoefening. Zondag 8 September. Ned. Herv. Gemeente. Voorm. 9 '/2 uur Ds. C. v. d. Hoeven Je. Nam. Geen dienst. Gereformeerde Kerk. Voorm. 9 uur Ds. B. B. van den Hooen. Nam. 2 uur Db. B. B. van den Hooen. Roomsch-Katholieke kerk. Voorm. 9 uur. BADSTOELEN te huren tijdens den badtijd gedurende den tijd, dat de huurder achter eenvolgend den stoel bezet houdt. 0,10 per week1, maand 3, seizoen 6, Wisselkantoor. Tot wisseling van buitenl. muntspeciën bestaat bij den heer H. M. Kesteloo gele genheid. Rijks Telegraaf- en Hulp-Postkantoor te Domburg. Rijks Telegraafkantoor: Geopend op werkdagen van 8,tot 12,u. 2,4, Zondagen 7,30 12,30 8,30 1,30

Domburgsch Badnieuws | 1901 | | pagina 1