Negentiende jaargang No. 7. ZATERDAG, 17 AUGUSTUS <901. IEHST ■VK/EE^dzzDELX^ra-s^TLxcrsT. DOMBURGSCHE ZEEBADINRICUTIKG. omtrent liet verkrijgen van toegang tot het Badpaviljoen. Aangekomen Vreemdelingen. Het Domburg:sch Baduieuws verschijnt iederen Zaterdaggedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland fh- voor het Buitenland ƒ1,25; afzonderlijke Nommers ƒ0,10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesteloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting, St. Pieterstraat F 33. BEPALINGEN Ieder die te Domburg verblijf houdt ingezetene zoowel als niet ingezetene moet, om toegang te verkrijgen tot het Bad paviljoen, voorzien zijn van een toegang- kaart, te bekomen bij den kastelein tegen betaling volgens onderstaand tarief: In bet Badhotel en in bet Badpaviljoen bestaat gelegenheid tot bet nemen van koude en warme l>ïiiueiiJt>a<leii. Per persoon. i personen uit één gezin. 3 of meer pers. uit één gezin. week-kaarten f 1,50 2,50 4, maand 5,8,9, seizoen 10,14,18, Zhz^-kaarten 0,25 per persoon tot een maximum van 1,50 voor een gezelschap. Houders van toeek-t maand- of seizoen- kaarten hebben toegang tot alle lokalen en terrassen, ook bij muziekuitvoeringen of andere feestelijkheden. Houders van <fay-kaarten eveneens; bij muziekuitvoeringen of andere feestelijk heden echter eerst na betaling tot bet bedrag dat als entree van het publiek geheven wordt. Bezoekers die niet langer dan een dag in Domburg vertoeven en die niet in het bezit zijn eener toegangkaart, hebben vrijen toegang tot de Groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras aan de zeezijde, uitgezonderd bij muziekuitvoe ringen of andere feestelijkheden waarvoor entree van het publiek geheven wordt. Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over de lokalen en terrassen te beschikken. ZEEBADEN. Het bad is geopend van des morgens 8 ure tot zonsondergang. Prijs van een Zeebad 35 cent, met gebruik van een badcostuum (voor dames) of zwembroek en één handdoek. Bij abonnement 30 kaartjes 10, 100 30,— Voor het gebruik van meer handdoeken zijn kaartjes te bekomen a 5 cent per stuk. Badkaartjes verkrijgbaar aan het pavil joen en in de melktent op het strand, waar ook handdoekenkaartjes verkrijgbaar zijn. Abonnementen alleen aan het paviljoen. Badkaartjes zijn geldig voor het geheele seizoen. De tijd noodig voor het nemen van een bad met inbegrip van uit- en aankleeden wordt gesteld op vijf en veertig minuten. Van hen die meer tijd noodig hebben, zal het nemen van een tweede bad- kaart gevorderd worden. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. Hoogwater te Domburg Zaterdag 17 Aug. nam. 3,19 Zondag 18 3,50 Maandag 19 4,23 Dinsdag 20 M 4,56 Woensdag 21 5,36 Donderdag 22 6,27 E. K. Vrijdag 23 7,32 Zaterdag 24 vrm. 8,14 Van, 8 tot 16 Augustus. In het dorp en verschillende villa's: Aantal personen Jongej. H. André Luik. dhr. en Mevr. van den Arend en familie 3 Keulen. Jongejuffrouwen Berghege 2 Enschedé. Mevr. Boogaert en fam. Krimpen a/L. dhr. A. W. Broekman Amsterdam. Mej C. M. Brouwer Middelburg. Mevr. Buschers Arnhem. dhr. R. J. Castendijk den Bosch. Heeren Dubois 2 Alkmaar. Jongej. Duijvis Utrecht. Mevr. Henrard Luik. Mevr. J ustizrath Herf, fam. en bediening Crefeld. Mej. J. de Hoog Voorburg. dhr. E. W. Hudig Jr. dhr. en Mej. van Keulen en familie 7 Zwijndrecht. Mej. M. König en fam. 3 Bremen. Mej. C. Kraak den Haag. dhr. P. de Ligny en fam. 8 Koudekerk a/R. dhr. en Mevr. Pleszcrynski 2 Aken. Jongej. E. Proos Middelburg. dhr. en Mevr. Schwab 2 dhr. Dr. J. Snellen de Bilt. dhr. W. Stokhuij8en Amsterdam. Jongejuffrouwen Tinant 2 Brussel. Jongeheer Tinant id. Mej. M. E. Verwoert Amsterdam. Mej. van Voorst Vader Ginneken. dhr. F. van der Vlen Amsterdam. dhr. J. van der Welle den Haag. dhr. J. G. van der Welle Nieuw- en St. Joosland. In het Badhötel: dhr. W. Langen, fam. en bediening 7 Keulen. dhr. H. K. Meijer den Haag. dhr. H W. Schrender Amersfoort. dhr. E. Waller Amsterdam. In het „Strandhdtel": Mej. M. Booms den Haag. Mej. Brandt Amsterdam. Mevr. L. Conradi Barmen. dhr. 0. Fallenstein Rotterdam. Mej. I. Heine id. Mej M. Lanschot den Bosch. dhr. A. Katz Parijs. Mevr. E. Koll Barmen. dhr. E. Koll Jr. id. Mej. van Sandick den Haag. dhr. E. Schaedtler en fam. 3 Rotterdam. In het Schuttershof: Aantal I portonen dhr. J. W. Boogaert Mejuffrouwen Lange dhr. van Lanschot dhr. J. Roelofs dhr. Ranten dhr. K. 6. Smit en fam. dhr. K. Smit Jr. In het hötel „de PEurope": dhr. J. Baech Mevr. Beekman dhr. H Cosijn Mej. Cosijn dhr. Couderé en fam. dhr. Prof Endemann dhr. V. H. Götz dhr. E Holzrichter en fam. Mevr. E. Holzhanser en familie dhr. C. C. Leister dhr. H. V. van Noten en fam dhr. en Mevr. Baron Re gen mor ter 2 dhr. J. Sand dhr. J. A. Stevenson dhr. M. Torir dhr. H. Torir dhr. Mr. van Weel en fam. dhr. E. Wrijbol In het Pension „Duinoord": dhr. Gortwijk dhr. en Mevr. Lieftinck- Esser 2 In het Pension „Bellevue": dhr. H. A. Brand en fam. 4 dhr. Godefroy Pension „Wifhelmina": dhr. en Mevr. Cleuver dhr. en Mevr. Holthuizen en familie dhr. H. K. Meijer dhr. J. Kögeler Amsterdam. Baarn. Vught. Antwerpen, id Krimpen a/d. Lek. id. Brussel. Wolfaartsdijk. id. id. Antwerpen. Halle a/S. den Haag. Oberhausen. Barmen. Philadelphia. Antwerpen. id. id. Philadelphia. Brussel, id. Wolfaartsdijk. Antwerpen. Utrecht. Amsterdam. Keulen, den Haag. Middelburg, id. den Haag. Middelburg. Gebruikte Baden. Heeren. Dames. Totaal. Vrijdag 9 Aug. 58 50 108 Zaterdag 10 70 40 110 Zondag 11 38 30 68 Maandag 12 n 60 57 117 Dinsdag 13 n 62 56 108 Woensdag 14 n 46 66 112 Donderdag 15 22 29 61 346 328 674 De Baddokter J. H. Duijvis is dagelijks te consulteeren in het Badpa viljoen of op het badstrand des morgens tus8chen 11 en 12 uren. Openbare Godsdienstoefening. Zondag 18 Augustus. Ned. Herv. Gemeente. Voorm. 9'/2 uur Ds. C. v. e. Hoeven Je. Nam. Geen dienst. Gereformeerde Kerk. Voorm. 9 uur Ds. B. B. van den Hooen. Nam. 2 uur Ds. B. B. van den Hooen. Boomsch-Katholieke kerk. Voorm. 9'/2 uur.

Domburgsch Badnieuws | 1901 | | pagina 1