Negentiende jaargang No. 6. ZATERDAG, 10 AUGUSTUS 1901. DOMBUROSOHE ZREBAMKRICIITIKG. Aangekomen Vreemdelingen. ZEILT VBEBMDELIITa-BlTLIJST. Het Domburgsch Badnieuws verschijnt iederen Zaterdaggedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland f 1»voor het Buitenland ƒ1,25; afzonderlijke Nommers ƒ0,10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesteloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting, St. Pieterstraat F 33. BEPALINGEN omtrent liet verkrijgen van toegang tot liet Badpaviljoen. Ieder die te Domburg veeblijf houdt ingezetene zoowel als niet ingezetene moet, om toegang te verkrijgen tot het Bad paviljoen, voorzien zijn van een toegang- kaart, te bekomen bij den kastelein tegen betaling volgens onderstaand tarief: In het Badhotel en in het Badpaviljoen bestaat gelegenheid tot het nemen van koude en warme Jbiiiiieutoacieii. Per persoon. 2 personen uit één gezin. 3 of meer pers. uitéén gezin. f 1,60 2,50 4.- 5, 8, 9,— 10,— u 18,— week-kaarten maand seizoen Dag-kaarten 0,25 per persoon tot een maximum van 1,50 voor een gezelschap. Houders van toeek-, maand- of seizoen- kaarten hebben toegang tot alle lokalen en terrassen, ook bij muziekuitvoeringen of andere feestelijkheden. Houders van efo^-kaarten eveneens; bij muziekuitvoeringen of andere feestelijk heden echter eerst na betaling tot het bedrag dat als entree van het publiek geheven wordt. Bezoekers die niet langer dan een dag in Domburg vertoeven en die niet in het bezit zijn een er toegangkaart, hebben vrijen toegang tot de Groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras aan de zeezijde, uitgezonderd bij muziekuitvoe ringen of andere feestelijkheden waarvoor entree van het publiek geheven wordt. Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over de lokalen en terrassen te beschikken. ZEEBADEN. Het bad is geopend van des morgens 8 ure tot zonsondergang. Prijs van een Zeebad 35 cent, met gebruik van een badcostuum (voor dames) of zwembroek en één handdoek. Bij abonnement 30 kaartjes 10, 100 30,— Voor het gebruik van meer handdoeken zijn kaartjes te bekomen a 5 cent per stuk. Badkaartjes verkrijgbaar aan het pavil joen en in de melktent op het strand, waar ook handdoekenkaartjes verkrijgbaar zijn. Abonnementen alleen aan het paviljoen. Badkaartjes zijn geldig voor het geheele Seizoen. De tijd noodig voor het nemen van een bad met inbegrip van uit- en aankleeden wordt gesteld op vijf en veertig minuten. Van hen die meer tijd noodig hebben, zal het nemen van een tweede bad- kaart gevorderd worden. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. Hoogwater te Domburg Zaterdag 10 Aug. vrm. 9,29 Zondag 11 Maandag 12 Dinsdag 13 Woensdag 14 Donderdag 15 Vrijdag 16 Zaterdag 17 10,56 11,53 12,43 1,26 N. M. 2,6 2,42 3,19 Van 1 tot 8 Augustus In het dorp en verschillende villa's: Aantal personen Mej. A. M. Arnold Amsterdam. Jongeheer M. Buis Arnemuiden. dhr. H. Berghege Almelo. Mevr. Castendijk-Rasch en familie dhr. en Mevr. Cleuver dhr. en Mevr. von Brücken Fock-Pické dhr. E von Brücken Fock Mej. E. Gabriëlse Mej. M. Gerlings Mej. E. A. P. Haringman Mej. S. van der Hoeven Mej. A. van der Hoeven Jongej. L. van der Hoeven Mevr. Herf Mej. Ph van Heel dhr. en Mevr. Holthuijsen en familie Mej. Kakenberg dhr. A. C. Kesteloo Mej. A. A. ter Kuile dhr. P. de Loof dhr. en Mevr. J. G. Lab en familie dhr. A. R P. Mees Mevr. H. Müller Mej. M. Müller Mej. H. Müller Jonkvr. van der Poll Mej. Roelse Mej. Rijke dhr. A. A. J. Ridderhof Jonkvr. Roëll Mej. C. Speelman dhr. C. A. Sprenger Mej. L. Veth Mej M. Vogel Mej Vreede Mej. L. Wisse In het Badhötel: Dames Brandt Mevr. A. A. Berkenbosch- Berends Vlaanderen M evr. Rieland Berg en fam. dhr. Joh. Enschedé, en bediening Mej. S. Kolff Freih. v. echtgenoote Jongeheer Lewis dhr. C. Stahl en fam. Freih. von Schell dhr. en Mevr. Sleijster Jongeheer Sleijster fam. 's Hertogen bosch. Middelburg. id. Utrecht. Middelburg. Bussum. Kolijnsplaat. Rotterdam. id. Rheden. Crefeld. den Haag. Middelburg. Haarlem. Zierikzee. Arnhem. Kolijnsplaat. Amsterdam. Rotterdam. Weael a/R. id. id. Zeist. Ritthem. Leiden. Amsterdam, den Haag. id. Haarlem. Dordrecht. Bussum. den Haag. Arnemuiden. Amsterdam. Arnhem. Haus Hackhau- sen e Ohlig. Haarlem. Rotterdam. Haren a/E. Arnhem. Rotterdam. Schellenberg. Arnhem, id. In het „Strandhötel": dhr. en Mevr. Dr. Bresgen en familie dhr. L. Palvelli-Adorny dhr. L. Dikkers en fam. dhr. F. W. Haanebrink dhr. en Mevr. A. Lücken- kaus en familie dhr. M. Oppenheimer, fam. en bediening dhr. Baron v. Paliandt van Waardenburg In hef Schuttershof: dhr. Dr. H. Brinkhorst dhr. Disseikoen dhr. en Mevr. Hijink- Hugenholtz dhr. A. Hyink dhr. C. D. Nagtglas Ver steeg en fam. Mevr. Niermeyer-Sibma- cher Zijnen dhr. A. S. van Oldenborgh dhr. en Mevr. S. von Pleez- crijnski dhr. Prof. Ritter Mej. Sibmacher Zijnen dhr. J. J. Swagerman dhr. Jhr. Spanjaard dhr. R. Vogel dhr. en Mevr. Weitzel- Aantal personen 3 7 3 7 Wiesbaden. Frankfort a/M. Almelo. Utrecht. Barmen. Frankfort a/M. Waardenburg. Rotterdam. Amsterdam. Nijmegen, id. Bussum, id. Arnhem. Varsovie. Karlsrühe. Bussum. Amsterdam. Breda. Nieder Ram- stadt. Spanjaard 2 Breda. In het hötel „de l'Europe": dhr. A. v. d. Bossche Antwerpen. dhr. W. Godefroy den Haag. dhr. Chr. Kersten Antwerpen. dhr. Muijser den Haag. Dames Zaalberg 2 Leiden. In het Pension „Duinoord": Jonkvr. de Geer Zeist. dhr. en Mevr. Meeus 2 Dordrecht. In het Pension „Bellevue": dhr. J. van Hettinga Tromp Utrecht. Mej. B. Massee Goes. Jongeheer H. Proos Middelburg. Jongeheer F. Proos id. dhr. Dr. W. Schuiten en familie 5 Elberfeld. Mej. M. Schuiten id. De Baddokter J. H. Duijvis is dagelijks te consulteeren in het Badpa viljoen of op het badstrand des morgens tusschen 11 en 12 uren. Gebruikte Baden. Heeren. Dames. Totaal. Vrijdag 2 Aug. 70 54 124 Zaterdag 8 52 35 87 Zondag 4 68 41 109 Maandag 5 54 43 97 Dinsdag 6 23 8 31 W oensdag 7 54 31 85 Donderdag 8 35 20 55 356 232 588 Wisselkantoor. Tot wisseling van buitenl. muntspeciën bestaat bij den heer H. M. Kesteloo gele genheid.

Domburgsch Badnieuws | 1901 | | pagina 1