Negentiende jaargang No. 4. (O) ZATERDAG, 27 JULI 1901. ZEIST "Vï^EEnvnnDEiLiiNra-siNrLicrsT. DOMGSCIIE ZEEBADMICHTIM. omtrent het verkrijgen van toegang tot liet Badpaviljoen. Aangekomen Vreemdelingen. Het Domtnirffscli Badnieuws verschijnt iederen Zaterdaggedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland 1,voor het Buitenland 1,25afzonderlijke Hommers ƒ0,10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesteloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting, St. Pieterstraat F 33. BEPALINGEN Ieder die te Domburg verblijf houdt ingezetene zoowel als niet ingezetene moet, om toegang te verkrijgen tot het Bad paviljoen, voorzien zijn van een toegang- kaart, te bekomen bij den kastelein tegen betaling volgens onderstaand tarief: per 2 personen 3 of meer persoon. uitéén pers. uitéén 1 gezin gezin. 2,50 4,— ti 8,9, 14,— 18,— week-kaarten 1,50 maand 5, seizoen 10, Zkz^-kaarten ƒ0,25 per persoon tot een maximum van 1,50 voor een gezelschap. Houders van week-, maand- of seizoen- kaarten hebben toegang tot alle lokalen en terrassen, ook bij muziekuitvoeringen of andere feestelijkheden. Houders van ^ö^-kaarten eveneens; bij muziekuitvoeringen of andere feestelijk heden echter eerst na betaling tot het bedrag dat als entree van het publiek geheven wordt. Bezoekers die niet langer dan een dag in Domburg vertoeven en die niet in het bezit zijn eener toegangkaart, hebben vrijen toegang tot de Groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras aan de zeezijde, uitgezonderd bij muziekuitvoe ringen of andere feestelijkheden waarvoor entree van het publiek geheven wordt. Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over de lokalen en terrassen te beschikken. ZEEBADEN. Het bad is geopend van des morgens 8 ure tot zonsondergang. Prijs van een Zeebad 35 cent, met gebruik van een badcostuum (voor dames) of zwembroek en één handdoek. Bij abonnement 30 kaartjes 10, 100 30,— Voor het gebruik van meer handdoeken zijn kaartjes te bekomen a 5 cent per stuk. Badkaartjes verkrijgbaar aan het pavil joen en in de melktent op het strand, waar ook handdoekenkaartjes verkrijgbaar zijn. Abonnementen alleen aan het paviljoen. Badkaartjes zijn geldig voor het geheele seizoen. AANKONDIGING. Aanvangende met Zondag 28 Juli wordt de tijd noodig voor het nemen van een bad met inbegrip van uit- en aankleeden gesteld op vijf en veertig minuten. Van hen die meer tijd noodig hebben, zal het nemen van een tweede bad- kaart gevorderd worden. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. In het Badhotel en in het Badpaviljoen bestaat gelegenheid tot het nemen van koude en warme t>iiiiieiil>fcicleii. Hoogwater te Domburg Zaterdag 27 Juli vrm. 10,19 Zondag 28 11,18 Maandag 29 nam. 12,4 Dinsdag 30 12,45 Woensdag 31 1,25 V. M. Donderdag 1 Aug. 2,3 Vrijdag 2 2,39 Zaterdag 3 3,17 Van 18 tot 26 Juli. villa's: In het dorp en verschillende Aantal dhr. D. G. Arnold dhr. Ds. de Buck Mej. J. Berdenis v. Berle- kom Mej. J. Corbeel Mej. P. Corbeel dhr. Crommelin Jongeheer Cuijpers Mevr. Castendijk-Wilson en familie Mej. J. P. v. d. Feen dhr. J. J. v d. Hoeven Mej. Hendrikse en fam. dhr. en Mevr. Kroussneck Mej. J. Kloos Mej. C. Krijger Mej. N. Ka9telijn dhr. en Mevr. v. d. Kamp- Buteux dhr. P. Louis en fam. dhr. D. M. Louis Mej. C. van de Putte Mej. S. van de Putte dhr. en Mevr. Reijnvaan en familie dhr. en Mevr. Sibmacher Zijnen en fam. 4 dhr. C. van Schagen en fam. 4 dhr. en Mevr. Jhr. des Tombe-Drabbe Mej. C. de Waal In het Badhötel: dhr. en Mevr. Evers en fam. dhr. en Mevr. Marquis de Maille Mevr. Roonus Boeringer en familie dhr. Alma Smidt Mevr. de wed. Dr. E. Ver- rijn Telting Mej. M. Warren In het „Strandhötel" Mevr. M. Calvelli Adorno en familie Mej. A. Calvelli Adorno Charles Goudet Henri Goudet dhr. en Mevr. v. Nieuwlandt Mevr. Dr. Ploevier en fam. 3 Dresden. Rotterdam. Giethoorn. Middelburg. Noordwelle. id. Njjmegen. Middelburg. Arnhem. Rotterdam. id. Meppel. Berlijn, 's Hage. Middelburg, id. id. Hellevoetsluis. Venlo. Souburg, id. Amsterdam. Rotterdam. Middelburg. Nijmegen. Middelburg. Middelburg. Brussel. Bazel. Karlsruhe. Arnhem, id. Frankfort a/M id. Gen ève. id. Brussel. In het Schuttershof: j Aantal I personen Mej. A. S. Beugel dhr. en Mevr. v. d. Eist en familie 3 dhr. en Mevr. Lemey 2 Mej S. van Slee In het hötel „de l'Europe": dhr. en Mevr. Adolph Mej. Dobloz dhr. H. Helb en fam. dhr. en Mevr. A. L. J. v. Hoek dhr. J. J. Meeus In het Pension „Duinoord": Prof. Gunning Mej. v. d Lugt In het Pension „Bellevue": dhr en Mevr. Brevet en fam. Mevr. A. Goetzee Lam- brechtsen en fam. Mevr. Strouss Mevr. Thompson en fam. dhr. en Mevr.F M.Wibaut- Berdenis v. Berlekom en familie Middelburg. Amsterdam. Brussel. Middelburg. Parijs New York. den Haag. Utrecht. Rotterdam. Arnhem. Rotterdam. Rotterdam. België. Amerika. Middelburg. Gebruikte Baden. Heeren. Dames. Totaal. Vrijdag 19 Juli 31 29 60 Zaterdag 20 34 23 57 Zondag 21 jj 36 18 54 Maandag 22 58 28 86 Dinsdag 23 n 30 32 62 Woensdag 24 h 43 28 71 Donderdag 25 23 20 43 255 178 433 De Baddokter J. H. Duijvis is dagelijks te consulteeren in het Badpa viljoen of op het badstrand des morgens tusscben II en 12 uren. Openbare Godsdienstoefening. Zondag 28 Juli. Ned. Herv. Gemeente. Voorm. 9l/2 uur Ds. P. de Buck van Giet hoorn. Nam. Geen dienst. Gereformeerde Kerk. Voorm. 9 uur Ds. B. B. v^n den Hoorn. Nam. 2 uur Ds. B. B. van den Hoorn. Reisgelegenheden. Omnibusdienst tusschen Domburg en Middelburg. Vertrek van Domburg: voorm. 8 ure. nam. 8,30 Vertrek van Middelburg: voorm. 12 ure. nam. 3,34 Vracht per persoon ƒ0,75retour 1, Van Serooskerke in beide richtingen 0,25. Plaatsen zijn te bespreken a 0,05 in bet Hotel schuttershof (Domburg) in bet Nederlandscb Koffiehuis, Markt (Middel- burg.) Wanneer de plaatsen alle bezet zijn, kan een bijwagen verzocht worden, mits minstens voor 4 plaatsen betaald wordt en een bijwagen te bekomen is.

Domburgsch Badnieuws | 1901 | | pagina 1