ZEEN" VRBEMDELinSTGBlsrLiICrST. SLUITING DER ZEEBADEN Zondag 30 September. DOMBURG» ZEEBADllMTING. Aangekomen Vreemdelingen. Het l>onit>urg"Scli JBadiiieii^vs verschijnt iederen Zaterdaggedurende het Badseizoen. A bonneinent voor Nederland f 1,voor het Buitenland 1,25; afzonderlijke Hommers f 0,10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 6 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen f 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. IV?. Kesteloo: te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting, St. Pieterstraat F 33. BEPALINGEN omtrent het verkrijgen van toegang tot het Badpaviljoen. Ieder die te Domburg veeblijf houdt ingezetene zoowel als niet ingezetene moet, om toegang te verkrijgen tot het Bad paviljoen, voorzien zijn van een toegang- kaart, te bekomen bij den kastelein tegen betaling volgens onderstaand tarief: Per persoon. week-kaarten f 1,50 f 2,50 f 4, maand 5,8,9, seizoen 10,14,18, ZJü^-kaarten 0,25 per persoon tot een maximum van f 1,50 voor een gezelschap. Houders van week-, maand- of seizoen kaarten hebben toegang tot alle lokalen en terrassen, ook bij muziekuitvoeringen of andere feestelijkheden. Houders van öfo^-kaarten eveneens; bij muziekuitvoeringen of andere feestelijk heden echter eerst na betaling tot het bedrag dat als entree van het publiek geheven wordt Bezoekers die niet langer dan een dag in Domburg vertoeven en die niet in het bezit zijn eener toegangkaart, hebben vrijen toegang tot de Groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras aan de zeezijde, uitgezonderd bij muziekuitvoe ringen of andere feestelijkheden waarvoor entree van het publiek geheven wordt. Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over de lokalen en terrassen te beschikken. Hoogwater te Domburg. Zaterdag 29 Sept. nam. Zondag 30 1 Oct. vrm. 2 3 Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag 4,38 6,20 6,18 E. EL. 7,28 8,40 9,50 lu ll,50 G-ebruikte Baden. Heeren. Dames. Totaal. 21 Sept. 12 3 4 8 12 Vrijdag Zaterdag 22 Zondag 23 Maandag 24 Dinsdag 25 Donderdag 27 11 1 17 4 1 1 1 Van 20 tot 27 September. In het dorp en verschillende villa's: Aantal 1 petsonem 2 personen 3 of meer uit één pers.uitéén gezin. gezin. dhr. G. Baron van Dedem Zierikzee. Mevr. A. Gelderman-Bod- daert den Haag. Jonkvrouw C. de Jonge van Ellemeet Zierikzee. Mej. van de Kamer Woerdeu. dhr. A. J. Kan Velp. dhr. A. M. Kan Amsterdam. Mej. Kasse Middelburg. Mej. J. Snellen de Bilt. dhr. en Mevr. Veldheer 2 Bergen. In het Badhotel: Mej. Frederiks Zutphen. dhr. Wijnveldt Apeldoorn. In het Schuttershof: Mej. Kruijff Ridderkerk. dhr. en Mevr. Van der Sande 2 Brussel. In het Pension „Duinoord": Mej. N. El out den Haag. Reisgelegenheden. Omnibusdienst tusschen Domburg en Middelburg. Dienstregeling van af 1 October. Driemalen 's weeks Maandag, Donder dag en Zaterdag. Vertrek van Domburg: voorm. 8,ure. Middelburgnam. 3,30 ure. Tarief per persoonf 0,60 enkele reis f 1,retour, op denzelfden dag. De Badclolitei" J. H. Duijvis is dagelijks te consulteeren in het Badpa viljoen of op het badstrand des morgens tusschen 11 en 12 uren. Openbare Godsdienstoefening. Zondag 30 September. Ned. Herv. Gemeente. Voorm. Geen dienst. Nam. 2 uur Ds. A. J. Seulijn. Gereformeerde Kerk. Voorm. 9 uur Lezing. Nam. 2 uur Lezing. Rijks Telegraaf- en Hulp-Postkantoor te Domburg. Rijks Telegraafkantoor: Geopend op werkdagen van 8,tot 12,u. 2,— 4, 6,— 8,— Zondagen 7,30 8,30 12,30 1,30 Hulp-Postkantoor Geopendop werkdagen van 8,302,30 en 5,30—6,30. Op Zondagen van 7,tot 8,en van 10,3011,30 uren voorm. Postrit MiddelburgDomburg. Vertrek van Domburg vrm. 6,45 nm. 2,45 Aankomst te Domburg 6,15 2,15 17 22 Vertrek van Domburg vrm. 6,45 nm. 2,45 Aankomst te Domburg 6,15 2,15 Bodeloop DomburgAagtekerke. Vertrek van Domburg vrm. 6,45 nm. 2,45 Aankomst te Domburg 6,30 2,30 NB. Zondags vertrekken van Middel burg, Domburg, Westkapelle, Oostkapelle en Aagtekerke alleen de eerste posten. Alles Spoortijd. De buitenplaatsen Westhove, Duinbeek en Berkenbosch zijn voor het publiek gesloten, maar voor vreemdelingen, ver- blijfhoudende op Domburg, zijn wandel- kaarten beschikbaar en te verkrijgen in de hotels en pensions voor de daar vertoevende logés, bij eigenaren of gérants dier inrichtingen, voor de verdere logés in het dorp, door tusschenkomst van de menschen bij wie zij logeeren, bij den Heer Boogaert. „Ten opzichte van Westhove zij nog „opgemerkt, dat het kasteel als zoodanig „niet te zien is, maar dat zij die belang stellen in het Herstellingsoord voor liindereii daar gevestigd, en „die inrichting wenschen te bezichtigen, „daartoe gelegenheid hebben iederen „Woensdagmiddag van Q-4 „ure, maar ook alleen op dien dag en „die uren, aan welke bepaling streng de „hand zal worden gehouden en waarvan „niet kan worden afgeweken." In de leeskamer liggen de volgende tijdschriften en couranten ter lezing: TIJDSCHRIFTEN. Illustrated London News. Hum. Album. Punch. Eigen Haard. L'Illustration. de Huisvrouw. Journal Amusant Nederland. Revue de9 deux mondes. Aarde en haar Volken. Die Gartenlaube. De Natuur. Fliegende Blatter. De Navorscher. Ned Spectator Vragen van den dag. De Wereldkroniek. De Huisvrouw. Nederlandsche Illustratie. Elsevier'sGeill. maandschr. Uilenspiegel. De Gids. COURANTEN. Nieuws vau den dag. Middelourgsche Courant. Utrechtsche Courant Indépendance. Nieuwe Rotterdammer. Le Figaro Algemeen HaLdelsblad. Kölnische Zeitung. Weekblad Amsterdammer. Courier de Schéveningue. Zondagsblad. Domburgsch Badnieuw9, Haarlemsche Courant Uit het kastje met boeken in de leeszaal, dat weder met eenige werken vermeerderd is kunnen badgasten, houders van toegang- kaarten, dagelijks tusschen 11 en 12 ure des voormiddags, boeken ter lezing krijgen, mits men het nummer van het boek en zijn naam teekene op eene lijst bij den kaste lein voorhanden. Voor jeugdige lezers zal door de ouders moeten worden geteekend.

Domburgsch Badnieuws | 1900 | | pagina 1