Aangekomen Vreemdelingen. ZEILT ^^ZEZEZIVnZDZELIZLTGKEZLTZLjICrST. Het Domburgsch Badnieuws verschijnt iederen Zaterdaggedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland f 1,voor het Buitenland 1,25; afzonderlijke Nommers f 0,10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen f 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesteloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting, St. Pieterstraat F 33. DOMMCHE ZEEBAD11ICHT11. BEPALINGEN omtrent het verkrijgen van toegang tot het Badpaviljoen. Ieder die te Domburg vebblijf houdt ingezetene zoowel als niet ingezetene moet, om toegang te verkrijgen tot het Bad paviljoen, voorzien zijn van een toegang- kaart, te bekomen bij den kastelein tegen betaling volgens onderstaand tarief: Hoogwater te Domburg. In het Schuttershof; Zaterdag Zondag Maandag 20 Dinsdag 21 Woensdag 22 Donderdag 23 Vrijdag 24 Zaterdag 25 Per persoon. 2 personen uit één gezin. 3 of xneer pers. uit één gezin. week-kaarten maand seizoen 1.50 5,— 10,— 2,50 8,— 14 4,— 9.— 18,- Dag-kaarten f 0,25 per persoon tot een maximum van 1,50 voor een gezelschap. Houders van week-, maand- of seizoen- kaarten hebben toegang tot alle lokalen en terrassen, ook bij muziekuitvoeringen of andere feestelijkheden. Houders van dag-kaarten eveneens; bij muziekuitvoeringen of andere feestelijk heden echter eerst na betaling tot het bedrag dat als entree van het publiek geheven wordt. Bezoekers die niet langer dan een dag in Domburg vertoeven en die niet in het bezit zijn eener toegangkaart, hebben vrijen toegang tot de Groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras aan de zeezijde, uitgezonderd bij muziekuitvoe ringen of andere feestelijkheden waarvoor entree van het publiek geheven wordt. Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over de lokalen en terrassen te beschikken. ZEEBADEN. Het bad is geopend van des morgens S ure tot zonsondergang. Prijs van een Zeebad 35 cent, met gebruik van een badcostuum (voor dames) of zwembroek en één handdoek. Bij abonnement 30 kaartjes 10, 100 80,- Yoor het gebruik van meerdere hand doeken zijn kaartjes te bekomen a 5 cent per stuk. Bad- en handdoekenkaartjes verkrijgbaar aan het Badpaviljoen en op het strand abonnementen alleen aan het Badpaviljoen. Badkaartjes zijn geldig voor het geheele seizoen. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. In het Badhotel en in het Badpaviljoen bestaat gelegenheid tot het nemen van koude en warme l>inneut)a(Ie 11 De Baddokter J. H. Duijvis is dagelijks te consulteeren in het Badpa viljoen of op het badstrand des morgens tusschen 11 en 12 uren. 18 Aug. 19 6,40 L. K. 7,43 9,8 10,15 11 11,50 12,30 1,15 N. M. Van 9 tot 16 Augustus. In het dorp en verschillende villa's: Mevr. Adriaanse en fam. dhr. en Mevr. Jhr. J. Ph. Boddaert-Castendyk, familie en bediening dhr. Mr. B. H. Carp Mej. J. Dnnlop Mevr. Finck en familie dhr. Oortman Gerlings Mej. A. de Heldt Mej. Catharina Korte Mevr. de wed. van Krieken en familie Frau Dr. Mencke en fam. Mej. Merckens Mej. de Neufville Mevr. Nieuwenhuijze en familie dhr. W. A. Ochtman dhr. Otto Pollems en fam. Mevr. de douairière van de Poll-van Breugel Frau Scheijbeler dhr. en Mevr. Arthur Som- merhoff Frau Carl Spaeter en fam. Fraulein Stiehl en familie Mej. D. Suermondt Mej. W. Suermondt dhr. H. L. Vernhout Fraulein Willems In het Badhötel: Aantal personen 2 den Helder. Middelburg. Harderwijk. Rotterdam. Krefeld. Utrecht. Delft. Krefeld. Nieder-lngel- heim. Rheijdt. Vlissingen. Amsterdam. Utrecht. Goes. Krefeld. Utrecht. Krefeld. Twickenham. Coblenz. id. Nijmegen. id. Delft. Krefeld. dhr. en Mevr. Senator Achelis 2 Bremen, Mevr. Bosch van Drake- stein en familie 2 den Haag. Mevr. BrückBer en familie 2 Meiningen. dhr. Findlay Smith den Haag. Freule van der Goes id. dhr. Adolf Leysner en fam. 3 Krefeld. dhr. en Mevr. Dr. Herman Oelsner 2 Frankfort a/M. Mevr. Pauw v. Wieldrecht en familie Leersum. dhr. en Mevr. Dr. Posthu mus Meyes 2 Amsterdam. dhr. J. van der Pot Antwerpen. Mevr. de douairière Repe- laer en familie 3 den Haag. In het „Strandhötel": Mevr. Calvelli Adorno en familie 3 Frankfort a/M. Familie Goldschmidt 5 Keulen. Mej Stam Middelburg. dhr. en Mevr. Ludwig Stroever en familie 4 Keulen. Mevr. Tijdeman-Deking Dura en familie 2 Tiei. Aantal' personen dhr. en Mevr. Heinrich Kauert en familie 11 dhr. en Mevr. H. A. Reus- Schuitemaker dhr. Mr. A. C. Wesenhagen dhr. P. van Wettez en fam. In het hötel „de l'Europe": dhr. Victor Adam dhr. van den Bos en fam. dhr. Heinrich Buck Mevr. Cartellieri dhr. Jhr. Gevaerts van Simonshaven en familie dhr. Leo Loewenthal dhr. Graaf Gregor Stroga- noff Frau Robert Tornow In het Pension „Duinoord": dhr. Jerome El well Fraulein Helène Katz dhr. S. Me Niel Whistler In het Pension „Bellevue" Familie Mencke 2 Fraulein Helène Merckertz In de „Roode Leeuw": dhr. Wilhelm Bohm en fam. In het „Café Schrier": Mej. S. van Es dhr. L. W. Grijp dhr. J. Smit Mej. J. Woestenburg Mej. P. Woestenburg Krefeld. Dordrecht, den Haag. Gent. Ween en. Gent. Rome. Londen. den Haag. Munchen. Rome. Berlijn. Amerika. Frankfort a/M. Parijs. Rheijdt. id. 3 Essen a/d Ruhr. Middelburg. Loosduinen, id. Amsterdam, id. Gebruikte Baden. Heeren. Dames. Totaal. Vrijdag 10 Aug. 8 11 19 Zaterdag 11 43 63 106 Zondag 12 1» 42 43 85 Maandag 13 66 71 137 Dinsdag 14 56 49 105 Woensdag 15 52 49 101 Donderdag 16 58 47 105 325 333 658 Voor bet 2 zit- en 5 slaapkamers 4 kamers en keuken 3 kamers 2 - 1 kamer badseizoen zijn nog te buur noordstr. van 1 Sept. dorpstr schuit- vlotstr. markt id. zuidstr. van 1 Sept M. J. Scheybe- ler. wed Klopmeijer. G PassenierHz. wed van der Halen. C W. de Bak ker. J. Sinke. Openbare Godsdienstoefening. Zondag 19 Augustus. Ned. Herv. Gemeente. Voorm. 9l/s uur Ds. J. C. v. d. Hoeven van Rheden. Nam. Geen dienst. Gereformeerde Kerk. Voorm. 9 uur Ds. B. B. van den Hooen. Nam. 2 uur Ds. B. B. van den Hooen. Roomsch-Katholieke kerk. Voorm. half negen uur.

Domburgsch Badnieuws | 1900 | | pagina 1