ZATERDAG. 4 AUGUSTUS <900. eist DOMBURGSCBE ZEEBADIIICBTÜ. Aangekomen Vreemdelingen. Achttiende jaargang No. 5. Het Domburffsch Badnieuws verschijnt iederen Zaterdaggedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland f 1,voor het Buitenland f 1,26; afzonderlijke Nommers f 0,10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesteloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting, St. Pieterstraat F 33. BEPALINGEN omtrent het verkrijgen van toegang tot het Badpaviljoen. Ieder die te Domburg vebblijf houdt ingezetene zoowel als niet ingezetene moet, om toegang te verkrijgen tot het Bad paviljoen, voorzien zijn van een toegang- kaart, te bekomen bij den kastelein tegen betaling volgens onderstaand tarief: 2 personen 3 of meer i uit één pers. uit één J gezin. gezin. Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Hoogwater te Domburg. Per persoon. week-kaarfcen f 1,50 2,50 f 4, maand 5,8, seizoen 10,14,18, /kz^-kaarten f 0,25 per persoon tot een maximum van f 1,50 voor een gezelschap. Houders van week-, maand- of seizoen- kaarten hebben toegang tot alle lokalen en terrassen, ook bij muziekuitvoeringen of andere feestelijkheden. Houders van éfa^-kaarten eveneens; bij muziekuitvoeringen of andere feestelijk heden echter eerst na betaling tot het bedrag dat als entree van het publiek geheven wordt. Bezoekers die niet langer dan een dag in Domburg vertoeven en die niet in het bezit zijn eener toegangkaart, hebben vrijen toegang tot de Groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras aan de zeezijde, uitgezonderd bij muziekuitvoe ringen of andere feestelijkheden waarvoor entree van het publiek geheven wordt. Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over de lokalen en terrassen te beschikken. ZEEBADEN. Het bad is geopend van des morgens S ure tot zonsondergang. Prijs van een Zeebad 35 cent, met gebruik van een badcostuum (voor dames) of zwembroek en één handdoek. Bij abonnement 30 kaartjes 10, 100 80, Voor het gebruik van meerdere hand doeken zijn kaartjes te bekomen a 6 cent per stuk. Bad- en handdoekenkaartjes verkrijgbaar aan het Badpaviljoen en op het strand abonnementen alleen aan het Badpaviljoen. Badkaartjes zijn geldig voor het geheele seizoen. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. In het Badhotel en in het Badpaviljoen bestaat gelegenheid tot het nemen van koude en warme binnenbaden. De Baddokter J. H. Duijvis is dagelijks te consulteeren in het Badpa viljoen of op het badstrand des morgens tusschen 11 en 12 uren. 4 Aug. 5 6 7 8 9 10 U 7,17 8,37 10,7 11,17 12,— 12,40 1,25 V. M. 2,20 Springtij. In het „StrandhDtel": Van 26 Juli tot 2 Aug. In het dorp en verschillende villa's: Aantal dhr. en Mevr. Adriaanse, familie en bediening Mevr. Aldenbruck Mej. A. M. Arnold dhr. I Boasson Jongeheer D. de Bruijne dhr. P. Callenfels dhr. Dr. D&ubanton en fam. Jongeheeren C. en W. van der Feen Fraulein von Felbert dhr. von Felbert Mej. Gabriëlse Fran Dr. Goecke Freule van Hardenbroek Mej Heijermans Mevr. Herf Dames Hering Mevr.dewed SnouckHur- gronje-van der Poel Mej. N. Snouck Hnrgronje Mevr S. A. C. Tielenius Kruijthoff-Boogaert dhr. en Mevr. N. Kranen- berg Jesse-v. Noppen Mej. Kakenberg dhr. M. J. Lurkus en fam. Mej. H. C. Meijlink Mej. Molijn dhr. Jhr. C. D. Roëll dhr. Walter Sommerhoff dhr. en Mevr. W. J Spren- ger-de Bruijn fam. en bediening Mej. M. Stokhuijzen Mej. M. J. Suermondt dhr. en Mevr. Jhr. A. A. van Teijlingen-Op ten Oort fam. en bediening dhr. en Mevr. Telders en familie Mej. M. F!. Verwoert dhr. G. Wegerif Jongeheer F. van West In het Badhötel: Mevr. Alberda en fam. dhr. J. Berdenis van Ber- lekom Mevr. G. Heeley en fam. dhr en Mevr. J. Heeley en familie dhr. en Mevr Paul Kemps dhr. en Mevr. van Lidth de Jende en fam Fürstin zur Lippe-Biester- feld en familie Fraulein D. Mosle Mevr. de wed. J D. Noske- van de Broecke Mej. A. Ronsse dhr. en Mevr. de Jong Schouwenburg Hulst. Keulen. Amsterdam. Middelburg, id. VÜ9singen. Rotterdam. Zntphen. Wiesbaden. Saarbrücken. Middelburg. Keulen. den Haag. Rotterdam. Krefeld. Rotterdam. Dordrecht, id. Utrecht. Haarlem. Brouwershaven. Rotterdam. Nijmegen. Zierikzee. Frankfort a/M. Middelburg. Amsterdam. Nijmegen. Middelburg. Delft. Amsterdam. Nijmegen. Tholen. den Haag. id. Ede (Gelderland) Parijs. Tilburg. Tiel. Detmold. Bremen. Middelburg. Antwerpen. Amsterdam. Aantal personen Prins en Prinses Cantacn- zène Mevr. van der Lek de Clercq familie en bediening dhr. en Mevr. Dr. Man Frankel Mej. Norenburg dhr. en Mevr. Otto Phaff- Beringer en fam. Mej C. Tydeman Mej. H. E. H. Tydeman Mej. A. E. H. Zubli In het Schuttershof: dhr. Michael Baer dhr. Fr. Hanen Felts Mevr. Koelman dhr. Jan Koelman dhr. G. de Meulenaere dhr. Emile De Meuse De heeren H. en S. Oppe dhr. F. Rotsart Mevr. D. M. Salomonson- Wertheim en fam. Familie Schueler Dames Spaak dhr. Louis Spaak De heeren Simon Thomas dhr. Richard Vogel In het hötel „de l'Europe": Familie Blaauw 7 dhr.C. von Bremenen fam. 4 dhr. en Mevr, Dr. A. E. J. van Hoek 2 dhr. Max Kalisch Frau H. Mendelsohn Mej. Neidhardt In het Pension „Duinoord" Prinses Koudaheff ea be- 1 diening In het Pension „Bellevue": Mevr. Goetzee-Lambrecht- sen en familie dhr. en Mevr. Dr. van der Kamp-Bnteux Dames Lambrechtsen dhr. en Mevr. Mr. F. J. Sprenger-Buteux en fam. In het „Café Schrier": Mej. Joh. van Menrs I j den Haag. dhr. L J van Vlaanderen Rotterdam. Bucarest. Rotterdam. Frankfort a/M. Tiel. Wiesbaden. Tiel. id. Amsterdam. Frankfort a/M. Duitschland. Amsterdam. id. Nazareth (O. Vlaanderen België.) Brussel. Londen. Eecloo. Amsterdam. Darmstadt. Eetterbeek. Brussel. Ginneken. Nieder Ram- stadt (Hessen.) Amsterdam. Rusland. Utrecht. Manchester. Berlijn. Rotterdam. den Haag. Middelburg, den Haag. Middelburg. Gebruikte Badeu. Heeren. Dames. Totaal. Vrijdag 27 Juli 29 20 49 Zaterdag 28 39 29 68 Zondag 29 25 9 34 Maandag 30 33 31 64 Dinsdag 31 37 21 58 Woensdag 1 Aug. 41 24 65 Donderdag 2 23 21 44 227 155 382 Openbare Godsdienstoefening. Zondag 5 Augustus. Ned. Herv. Gemeente. Voorm. 9V2 uur Ds. C. v. d. Hoeven Je. Nam. 2 uur Ds. F. Bbeen van Oostkapelle.

Domburgsch Badnieuws | 1900 | | pagina 1