ZEILT VRBBMDELIÏTGB1TLIJ"ST. Aangekomen Vreemdelingen. Achttiende jaargang No. 4. Het Doi*it>uLi*er8s»eli Baduieuws verschijnt iederen Zaterdaggedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland f 1,voor het Buitenland 1,25; afzonderlijke Nommers f 0,10. Advertentiën 10 cent per regelabonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen f 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesteloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting, St. Pieterstraat F 33. BEPALINGEN omtrent het verkrijgen van toegang tot het Badpaviljoen. Ieder die te Domburg vebblijf houdt ingezetene zoowel als niet ingezetene moet, om toegang te verkrijgen tot het Bad paviljoen, voorzien zijn van een toegang- kaart, te bekomen bij den kastelein tegen betaling volgens onderstaand tarief: Per persoon. - 2 personen uit één gezin. week-kaarten maand ZEEBADEN. Het bad is geopend van des morgens 8 ure tot zonsondergang. Prijs van een Zeebad 35 cent, met gebruik van een badcostuum (voor dames) of zwembroek en één handdoek. Bij abonnement 30 kaartjes 10, 100 80,— Voor het gebruik van meerdere hand doeken zijn kaartjes te bekomen a 5 cent per stuk. Bad- en handdoekenkaartjes verkrijgbaar aan het Badpaviljoen en op het strand abonnementen alleen aan het Badpaviljoen. Badkaartjes zijn geldig voor het geheele seizoen. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. In het Badhotel en in het Badpaviljoen bestaat gelegenheid tot het nemen van koude en warme binnenbaden. De Baddokter J. H. Duijvis is dagelijks te consulteeren in het Badpa viljoen of op het badstrand des morgens tusschen 11 en 12 uren. Van 19 tot 25 Juli. In het dorp en verschillende villa's: 3 of meer pers. uit één gezin. 1,50 2,50 4,— 5,— 8,— 9,— seizoen 10,14,18, Dö^-kaarten f 0,25 per persoon tot een maximum van 1,50 voor een gezelschap. Houders van week-, maand- of seizoen kaarten hebben toegang tot alle lokalen en terrassen, ook bij muziekuitvoeringen of andere feestelijkheden. Houders van ofo^-kaarten eveneens; bij muziekuitvoeringen of andere feestelijk heden echter eerst na betaling tot het bedrag dat als entree van het publiek geheven wordt Bezoekers die niet langer dan een dag in Domburg vertoeven en die niet in het bezit zijn eener toegangkaart, hebben vrijen toegang tot de Groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras aan de zeezijde, uitgezonderd bij muziekuitvoe ringen of andere feestelijkheden waarvoor entrée van het publiek geheven wordt. Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over de lokalen en terrassen te beschikken. Aantal dhr. Dr. C. Baurmeister personen Frankfort a/M. Miss C. Bemand Twickenham. Jongeheer H. Blekkink Winterswijk. Mej. W. Blekkink id. dhr. H. Boasson en fam. 4 Middelburg. dhr. B. J. Bolwerk Loenen. dhr. en Mevr. Dr. G. Clemm familie en bediening 7 Keulen Familie Dormaar 5 Middelburg. Mevr. Gelderman-Boddaert en familie 3 den Haag. dhr. en Mevr. Dr. Gieben en familie 4 Medemblik. dhr. F. E, Baron v. Heerdt Breda dhr. W. J. Kan Utrecht. dhr. en Mevr. Kranenberg- van Noppen 2 Alkmaar. dhr. D. M. Louis Venlo. Mej. Minder houd Middelburg. Mej. Pluijmers id. dhr. en Mevr. C. van Schagen en familie 4 id. Jongeh. B. ter Haar Romenij id. Mej C. F. Sprenger Kloetiuge. dhr. en Mevr. Carl Som merhoff 2 Twickenham dhr. Felix Sommerhoff Frankfort a/M. dhr. en Mevr. Fritz Som merhoff 2 Twickenham. dhr. en Mevr. Lonis Som merhoff en bediening 6 Frankfort a/M. Mej. M. Nebben9 Sterling Dordrecht. dhr. F. Tonnet den Haag. Dames A. en J. Wilkens 2 Amsterdam. dhr. K. Wisse en fam. 2 Grijpskerke. In het Badhötel: dhr. Jhr. de Ca9embroot en familie 8 den Haag. Miss Conder id. dhr. Goemans en fam. 2 Zierikzee. dhr- en Mevr Kessler fam. en bediening 6 den Haag. dhr. en Mevr. Jean Nyssen 2 Antwerpen. dhr en Mevr. Wertheim- Heijmans 2 Amsterdam. In het „Strandhötei" dhr. Alf. Kreglinger Antwerpen. Mevr. Roediger en fam. 4 Frankfort a/M. Mevr. Elink Schuurman en familie 4 Rotterdam. Familie Tijdeman 3 Tiel. dhr. en Mevr. Uloth-Tatum Zubli 3 Amsterdam. dhr. Fr. Weber Antwerpen. In het Schuttershof: dhr. E. Beijhers Brussel dhr. Gustav Büscher Antwerpen. dhr. C. W. Klerq Gent. dhr. Th. A. Koeleman Amsterdam. Mej. Anna Mas9ee Goes dhr. Edward Du Moulin en familie 3 Antwerpen. dhr. en Mevr. Paul Noblet 2 HaiDeSt Pierre (Henegouwen.) dhr. Jan L. Perd Antwerpen. dhr. E Rausch id. dhr Egb Slaghek Amsterdam. dhr. Streefeld Antwerpen. dhr. L. Verteurne id. dhr. Ph Voncken id. dhr. Th. Vroom id. dhr. H. A. van der Zanden Middelburg. In het hotel „de l'Europe": I Aantal j \personen\ dhr. Herman A. Nebbens Sterling Rosenburg. In het Pension „Duinoord": Miss Bertha Shaw dhr. J. E Shaw In het Pension „Bellevue" dhr. en Mevr. Coldewey- Maaldrink 2 lej Coldewey Dame9 Hartevelt 2 dhr. en Mevr. Ditges 2 In de „Roode Leeuw": Mej. van Eijzeren Middelburg, dhr. Timmermans I id. Hoogwater te Domburg. Amerika, id. Maurik. id. Leiden. Rheijdt. Zaterdag 28 Juli nam. 2,30 Zondag 29 n 2,56 Maandag 30 3,23 Dinsdag 31 3,51 Woensdag 1 Aug. 4,26 Donderdag 2 5,8 Vrijdag 3 6,5 E. E. Zaterdag 4 vrm. 7,17 Gebruikte Baden. Heeren. Dames. Totaal. Vrijdag 20 Juli 35 32 67 Zaterdag 21 32 31 63 Zondag 22 56 21 77 Maandag 23 30 33 63 Dinsdag 24 25 31 56 Woensdag 25 45 30 75 Donderdag 26 37 27 64 260 205 465 Voor bet badseizoen zijn nog te buur: 1 kamer zuidstr. 1 kamer inoordstr. 5 kamers id. I. Sinke. wed. Hendrikse. F. Jobse. na 1 Sept. 3 kamers met pension, C. W. de Bakker, Café Roode Leeuw". BADSTOELEN te huren tijdens den badtijd'. gedurende den tijd, dat de huurder achter eenvolgend den stoel bezet houdt, f 0,10 per week1, maand. 3 Openbare Godsdienstoefening. Zondag 29 Juli. Ned. Herv. Gemeente. Voorm. 9'/2 uur Ds. C. v. d. Hoeven Je. Nam. 2 uur Ds. C. v. d. Hoeven Je. Gereformeerde Kerk. Voorm. 9 uur Ds. B. B. van den Hooen. Nam. 2 uur Ds. B. B. van den Hooen. Roomsch-Katholieke kerk. Voorm. half negen uur. Wisselkantoor. Tot wisseling van buitenl. muntspeciën bestaat bij den heer H. M. Kesteloo gele genheid.

Domburgsch Badnieuws | 1900 | | pagina 1