.0 Aangekomen vreemdelingen IEInT VRBEMDBLIlTGBlSrLIJST. Het Domburgsch Baduieuws verschijnt iederen Zaterdaggedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland f 1,voor het Buitenland 1,25; afzonderlijke Nommers 0,10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen ƒ0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBUBG, bij den Heer H. M. Kesteloo; te MIDDELBUBG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting, St. Pieterstraat F 33. BEPALINGEN omtrent het verkrijgen van toegang tot het Badpaviljoen. Ieder die te Domburg vbbblijf houdt ingezetene zoowel als niet ingezetene moet, om toegang te verkrijgen tot het Bad paviljoen, voorzien zijn van een toegang- kaart, te bekomen bij den kastelein tegen betaling volgens onderstaand tarief: week-kaarten maand Per perioon. 1,50 5,— 10,— personen uit één 2.50 3 of meer pers.uit één gezin. 4,- 9,— 18,— 14, Dagkaarten f 0,25 per persoon tot een maximum van f 1,50 voor een gezelschap. Houders van week-, maand- of seizoen- kaarten hebben toegang tot alle lokalen en terrassen, ook bij muziekuitvoeringen of andere feestelijkheden. Houders van dag-kaarten eveneens; bij muziekuitvoeringen of andere feestelijk heden echter eerst na betaling tot het bedrag dat als entree van het publiek geheven wordt. Bezoekers die niet langer dan een dag in Domburg vertoeven en die niet in het bezit zijn eener toegangkaart, hebben vrijen toegang tot de Groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras aan de zeezijde, uitgezonderd bij muziekuit voeringen of andere feestelijkheden waarvoor entree van het publiek geheven wordt. Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over de lokalen en terrassen te beschikken. Hoogwater te Domburg. Zaterdag 26 Aug. nam. 4,24 Zondag 27 Maandag 28 Dinsdag 29 5,16 6,19 L. K. vrm. 7,12 Woensdag 30 n 8,35 Donderdag 31 9,40 Vrijdag 1 Sept. 10,29 Zaterdag 2 n 11,11 Gebruikte Baden. Heeren. Dames. Totaal. Vrijdag 18 Aug. 30 36 66 Zaterdag 19 45 38 83 Zondag 20 45 35 80 Maandag 21 47 36 83 Dinsdag 22 51 55 106 Woensdag 23 55 55 110 Donderdag 24 50 35 85 323 290 613 Van 17 tot 24 Augustus. In het dorp en verschillende villa's: Aantal personen dhr. Berdenis van Berlekom dhr. en Mevr. Bertuch Mevr. W. E. Carp-Eborall Mej. van Cleef dhr. A. G. C. Danckaerts dhr. en Mevr. Danckaerts Mej. van Dorp dhr. W. A. Duvekot Mej. J. Duvekot-Mol dhr. Kerkmeijer Mej. N. C Lambrechtsen dhr. Mr. H. C. Moolenburgh Mej. van Rees dhr. en Mevr. J. Schimmel en familie dhr. W. W. Schippers dhr. Mr. H. Vaillant Dames van de Woestijne In het Badhötel: dhr. en Mevr. Sanitatsrath Liebreich Mej. Caroline v. d. Linden dhr. Graaf Nesselrode dhr. S. Radersma Mevr. de Gravin Vieting- hoff Schell dhr. G. Vogelvanger In het Strandhötel; Mevr. de Gravin Bentinck van Amerongen, fam. en bediening dhr. Frederick Heinssen Fran Wilhelm Inden enfam. dhr. van Notten In het Schuttershof: Mevr. J. Bervoets en fam. dhr. Dr. Doermcr en fam. dhr. C. E. Dnijts dhr. H. Fokker dhr. Mr. W. Jonker dhr. en Mevr. Jonlet en fam. dhr. Klönne Mej. C. Kok dhr. en Mevr. Puviltier Mevr. van de Water en fam. 2 dhr. J. van Wijk In het hotel „de l'Europe": dhr. H. G. E. Bolomeij en familie 2 Fraulein Marie Fritzke In het Pension „Duinoord": Mej. Breek Jongeheer U. van Notten j In het „Pension Bellevue": Franlein Saner bosch. Frankfurt a/M. Rozendaal. Zwolle. Veere. Kortgene. Hilversum. Goes. id. Hoorn, den Haag. Zierikzee. Zwolle. Antwerpen, den Haag. Rotterdam. Middelburg. Berlijn. Amsterdam. Angermund. Wageningen. Grossenbaum. Hulst. Amerongen. Londen. Dusseldorf. Nieuwersluis. Antwerpen. Rheijdt. Amsterdam. Haarlem. Maartens dijk (U.) Brussel. Java. Oud-Beierland. Parijs. Geldermalsem. Rotterdam. Breda. Charlottenburg. Nieuwersluis. id. Hagen i/W. De Baddokter J. H. Dunns is dagelijks te consulteeren in bet Badpa viljoen of op bet badstrand des morgens tusscben 11 en 12 uren. BADSTOELEN te buren tijdens den badtijd'. gedurende den tijd, dat de buurder achter eenvolgend den stoel bezet boudt f 0,10 per week1, maand3, seizoen6, Voor liet badseizoen zijn nog te huur: 1 zit- en 2 slaapkamers 2 kamers 4 bovenka mers 2 kamers 5 kamers en keuken 2 kamers 1 huis met 4 kamers en keuken Het Hof te Domburg noord straat id. id. dorpstr. weststr. zuidstr. schuit- vlotstr. aan het Vroon schot- schehoek met 1 Sept. met 1 Sept. M. J. Scheijbeler. Mej. D.Florusse. wed. Hendrikse. wed. v. d. Hage. Jacs. Minder- houd. L. Louwerse. G. Passenier Hz. Jacob Minder- houd. J. H. van En gelen. J. Minderhoud, schilder. J. de Voogt, timmerman. Openbare Godsdienstoefening. Zondag 27 Augustus. Ned. Herv. Gemeente. Voorm. 9% uur Ds. C. v. d. Hoeven Je. Nam. Geen dienst. Gereformeerde kerk. Voorm. 9 uur Lezing. Nam. 2 uur Lezing. Boomscb-Katbolieke kerk. Voorm. balf negen uur. Beisgelegenbeden. Omnibusdienst tusscben Domburg en Middelburg. Vertrek van Domburg: voorm. 8 ure. nam. 9 Vertrek van Middelburg (station): 11,57 u. voorm. na aankomst trein 11,37 (spoortijd). Nam. 3,25 u. na aankomst trein 3,5 (spoor- tijd). Vracht per persoon f 0,60. Van Seroos- kerke in beide richtingen f 0,25. AMUSEMENTEN. De buitenplaatsen Westhove, Duinbeek en Berkenbosch zijn voor het publiek gesloten, maar voor vreemdelingen, ver- blijfhoudende op Domburg, zijn wandel- kaarten beschikbaar en te verkrijgen in de hötels en pensions voor de daar vertoevende logés, bij eigenaren of gérants dier inrichtingen, voor de verdere logés in het dorp, door tusschenkomst van de menschen bij wie zij logeeren, bij den Heer Boogaert. „Ten opzichte van Westhove zij nog „opgemerkt, dat het kasteel als zoodanig „niet te zien is, maar dat zij die belang-

Domburgsch Badnieuws | 1899 | | pagina 1