DOMBURG» ZEEBAÜ11ICHTM Aangekomen vreemdelingen Het Uomltmvjsrscli Badnieuws verschijnt lederen Zaterdag, gedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland f 1,voor het Buitenland f 1,25; afzonderlijke Nommers f 0,10. Advejrtentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen f 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesteloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting, St. Pieterstraat F 33. BEPALINGEN omtrent het verkrijgen van toegang tot het Badpaviljoen. Ieder die te Domburg vebblijf houdt ingezetene zoowel als niet ingezetene moet, om toegang te verkrijgen tot het Bad paviljoen, voorzien zijn van een toegang- kaart, te bekomen bij den kastelein tegen betaling volgens onderstaand tarief: Van 20 tot 27 Juli. In het dorp en verschillende villa's: Aantal i personen dhr. en Mevr. Franz Al- denbruck en bediening Per persoon. 2 personen uit één gezin. 3 of meer pers uitéén gezin. i week-kaarten f 1,60 f 2,50 f 4,- maand 5,8,9, 10,— 14,— 18,— Dag-kaarten f 0,25 per persoon tot een maximum van f 1,50 voor een gezelschap. Houders van week-, maand- of seizoen kaarten hebben toegang tot alle lokalen en terrassen, ook bij muziekuitvoeringen of andere feestelijkheden. Houders van «^-kaarten eveneens; bij muziekuitvoeringen of andere feestelijk heden echter eerst na betaling tot het bedrag dat als entree van het publiek geheven wordt. Bezoekers die niet langer dan een dag in Domburg vertoeven en die niet in het bezit zijn eener toegangkaart, hebben vrijen toegang tot de Groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras aan de zeezijde, uitgezonderd bij muziekuit voeringen of andere feestelijkheden waarvoor entree van het publiek geheven wordt. Commissarissen behouden zich bet recht voor in bijzondere gevallen over de lokalen en terrassen te beschikken. Hoogwater te Dombnrg. Zaterdag 2d Juli nam. 5,40 L. K. Zondag 30 vrm. 6,24 Maandag 31 7,46 Dinsdag 1 Aug. 9,6 Woensdag 2 10,7 Donderdag 3 10,55 Vrijdag 4 11,38 Zaterdag 5 M 12,14 Gebruikte Baden. Heeren Dames Totaal. Vrijdag 21 Juli 32 21 53 Zaterdag 22 32 35 67 Zondag 23 24 18 42 Maandag 24 20 19 39 Dinsdag 25 26 4i 67 Woensdag 26 23 24 47 Donderdag 27 20 17 37 177 175 352 De Baddokter J. H. Duijvis is dagelijks te consulteeren in het Badpa viljoen of op het badstrand des morgens tus8chen 11 en 12 uren. Mej. A. Arnold Mej. M. Bleeker dhr. en Mevr. Boogaert- Boddaert, familie en be diening Mej. Stanny Boogaert dhr. en Mevr. J. C. A. Drabbe-van Heeckeren van Brandsenburg Fraulein von Felbert Jongeheer Frater Mevr Douairière Baronesse van Heerdt-Boddaert Mej H. Heijse dhr. C. L. MLambrechtsen van Ritthem Jongeb J. A. Lambrechtsen dhr. M. Lurkus Jongeheer Lijsen Mej. C. van der Meer Frau Grafin Pocci en bedie ning Jongejuffr. S. Proos dhr. Jhr. E. Quarles van Ufford Freule R. van Randwijck Frenle S. W. D. Roëll dhr. en Mej. C. van Scha- gen en familie Familie Schol Dames Scbuuring dhr. C. D. Snoep Mej. Cl. Sprenger dhr. J. Th. T'oorop Mej. Juliana Woestenburg dhr. R. Woestenbarg In het Badhötel: Mej. Regina Admiraal Mevr. F. Bosch van Drake- stein-de Sonnaville dhr. S. Bosch v. Drakestein dhr. J. Heukensfeldt dhr. Price dhr. en Mevr. Ronus von Speijer en fam. Mrs. Findlsy Smith-deSon naville dhr. Egmont Findlay Smith dhr. V. Findlay Smith Mevr. Zoelly Veillon, fam. en bediening In het Strandhdtel; dhr. Henri Buck dhr. en Mevr. Caudelier en familie dhr. en Mevr. Graaf en Gravin Thomas Stadnicki dhr. Graaf Stroganoff In het Schuttershof: dhr. K. Anthes dhr A. H. M.v. d Bergh dhr. B. M. van den Bergh Freule L E. A. Besier dhr. Paul Boentgen dhr. J. Bourier Brühl b./Keu len. Amsterdam. Middelburg. id. Velp. Arnhem. Wiesbaden. Middelburg. Utrecht. Middelburg, Amsterdam, id. Brouwershaven Middelburg. Hellevoetsluis. Munchen. Middelburg. den Haag. id. id. Middelburg. Amsterdam. Lochem. Middelburg, Kloetinge. den Haag. Amsterdam, id. Dordrecht. den Haag. id. Breda. Londen. Bazel. den Haag. id. id. Zurich. Parijs. Brussel. Wisznia. (Gallicië.) Parijs. Mannheim. Hilversum. Amsterdam. Utrecht. Solingen. Brussel. Aantal presonen dhr. en Mevr. Henrij de Brabant 2 Brussel. Fraulein Irene Braun Munchen. Mevr. Camp Brussel. dhr. en Mevr. Dardenne 2 id. dhr. Devrind en fam. 3 Antwerpen. dhr. A. Hanning Brussel. Fraulein Hildur Hess Karlsruhe. dhr. Hunt en fam 6 Audenaerde. dhr. en Mevr. W. Melgers 2 Amsterdam. dhr. A. J. Mol Goes. dhr. en Mevr. Hermann Petzet 2 Karlsruhe. Mevr. Raquez Brussel. dhr. G. Elink Schuurman Utrecht. In hei Pension „Duinoord" Mevr. van de Kasteele-Be- sier Zwolle. Jongeheer van de Kasteele id. Mej. Thiebout id. In het „Pension Bellevue" dhr. Dr. van der Harst en familie 6 Koudekerke. Mevr. Louwman Loosduinen. dhr. I. D. Fransen van de Putte, fam. en bediening 6 Goes. In de „Roode Leeuw": dhr. P Monjé en fam. 3 Rotterdam. dhr. J. Timmermans Middelburg. Voor Let 2 kamers 1 zit- en 2 slaapkamers 3 bovenka mers 2 kamers 4 kamers, keuken en meidenka mer 2 kamer3 3 w 4 kamers 1 huis met 9 kamers en tuin 1 huis met 5 kamers Het Hof te Domburg badseizoen zijn heeren met Aug. noord straat id. markt weststr. zuidstr. schuit- vlotstr. aan het Vroon weststr. Bloe- mendale na 16 Ang. nog te huur: Bostelaar. M. J. Scheij beier. wed. HendrikBe. M.E.v.d. Halen. met Aug. na 14 Aug. Jacs. Minder- houd. L. Louwerse. G. Passenier Hz. Jacob Minder- houd. het Schuttershof te bevragen bij J. de Voogt, timmerman. te bevragen bij J. de Voogt, timmerman. Openbare Godsdienstoefening. Zondag 30 Juli. Ned. Herv. Gemeente. Voorm. 9V2 uur Ds. Ulfebs van Botterdam. Nam. Geen dienst. Gereformeerde kerk. Voorm. 9 uur Lezing. Nam. 2 uur Lezing. Roomsch-Katholieke kerk. Voorm. 8 uur.

Domburgsch Badnieuws | 1899 | | pagina 1