Zeventiende jaargang No. 3, Aangekomen vreemdelingen f i iljJUiü! ZEIST "Vï^EEiMiDELi^ra-EisrijivJST. Het T>oi*i*>iit*?o;«ï5c*H fSarïnioii'ws; verschijnt iederen Zaterdaggedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland f 1,voor het Buitenland 1,25; afzonderlijke Nommers 0,10. Advejrtentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen ƒ0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBUBG, bij den Heer H. M. Kesteloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting, St. Pieterstraat F 33. Per persoon. DOMBURG» ZEEBAD11ICRT1G. BEPALINGEN omtrent liet verkrijgen van toegang tot het Badpaviljoen. Ieder die te Domburg verblijf houdt ingezetene zoowel als niet ingezetene moet, om toegang te verkrijgen tot het Bad paviljoen, voorzien zijn van een toegang- haart, te bekomen bij den kastelein tegen betaling volgens onderstaand tarief: 2 personen 3 of meer uit één pers uitéén gezin. gezin. week-kaarten f 1,50 f 2,50 f 4, maand 5,8,9, seizoen 10,14,18, Z)d$r-kaarten f 0,25 per persoon tot een maximum van f 1,50 voor een gezelschap. Houders van weelc-, maand- of seizoen- kaarten hebben toegang tot alle lokalen en terrassen, ook bij muziekuitvoeringen of andere feestelijkheden. Houders van dag-kaarten eveneens; bij muziekuitvoeringen of andere feestelijk heden echter eerst na betaling tot het bedrag dat als entree van het publiek geheven wordt. Bezoekers die niet langer dan een dag in Domburg vertoeven en die niet in het bezit zijn eener toegangkaart, hebben vrijen toegang tot de Groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras aan de zeezijde, uitgezonderd bij muziekuit voeringen of andere feestelijkheden waarvoor entree van het publiek geheven wordt. Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over de lokalen en terrassen te beschikken. Van 13 tot 20 Juli. in het dorp en verschillende villa's: ZEEBADEN. Het bad is geopend van des morgens 8 ure tot zonsondergang. Prijs van een Zeebad 35 cent, met gebruik van een badcostuum (voor dames) of zwembroek en één handdoek. Bij abonnement 30 kaartjes. f 10, 100 30 Voor het gebruik van meerdere hand doeken zijn kaartjes te bekomen a 5 cent per stuk. Bad- en handdoekenkaartjes verkrijgbaar aan het Badpaviljoen en op het strandj abonnementen alleen aan het Badpaviljoen. Badkaartjes zijn geldig voor het geheele seizoen. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. In het Badhotel en in het Badpaviljoen bestaat gelegenheid tot het nemen van koude en warme binueiibaden. De Baddokter J. H. Duijvis is dagelijks te consulteeren in het Badpa viljoen of op het badstrand des morgens tusschen 11 en 12 uren. dhr. G van Alphen dhr. D. G. Arnolt dhr. en Mevr Jhr J. Ph. Boddaert-Castendijk en familie Mej Brouwer-Steur Mej. C. M. Brouwer Mej J. J. Brouwer Mevr. Castendijk en fam. dhr. en Mevr. H. L. Dor- maar en familie dhr. A. H van der Peen Mej. J. P. van der Feen Mevr. M. Gelderman-Bod- daert dhr en Mevr. J. H. Gun ning l.Hz. dhr J. Gunning dhr. en Mevr. Haarman Mej. Holster Mej C. Huizen dhr. en Mevr. Jhr Mr. de J onge van Ellemeet-Spren- ger en familie dhr. Jhr W. de Jonge van Ellemeet dhr Dr. H. F. Jonkman en familie Mej J de Koster-Broawer Mej G. Meijers Mevr de wed Ogterop Mej A. Ogterop Mevr. Ortt-Gelderman Mevr. Ostwald-Bax en fam. Mej. L. Passenier Mej M. W. Pelle Freule S. Quarles van Uf- ford Freule A. Röell dhr. dhr. C. D. Röell dhr. G. J. Sprenger Mej. A. P. Snoep Mej de Veer Mej. H. M. van Visvliet dhr. en Mevr. van Visvliet- Wisse en familie dhr. en Mevr. van Visvliet- Kemp en familie Mevrouw de Vries en fam. Mej. H. van Bloemen Waanders Mej. S. Wenger Jonge juffr. A. M. Wibaut Jonge juffr. J. Wibaut ln het Badhötel: dhr. en M evr. Daniel Brand en familie Mevr. de Baronesse van Hardenbroek Freule van Hardenbroek Mej. J. M Mijsberg Mej van der Poel dhr. en Mevr. Proost en familie Frau Dr. Paul Reinganum en familie Freules Repelaer v. Spijke- nisse Fraulein Stempel en bedien. Aanta l yertonen Amsterdam. Rotterdam. Middelburg, id. id. Oosterland. Arnhem. Middelburg. Rotterdam. Apeldoorn. den Haag. Utrecht, id. Amsterdam. Middelburg, den Haag. 3 Zierikzee. Breda. Utrecht. Koudekerke. Amsterdam. Middelburg, id. den Haag. Antwerpen. Middelburg, id. den Haag. id. Zierikzee. Utrecht. Middelburg, id. id. id. Schoonhoven, den Haag. Zalt-Bommel. Apeldoorn. Middelburg, id. Dordrecht. den Haag. id. Zalt-Bommel. id. Amsterdam. Frankfort a/M. den Haag. Frankfort a/M. In het Strandhötel; Aantal Vertonen dhr. Berkelbach van de Sprenkel Gouda. dhr. en Mevr. EgonFriede- berg en familie 3 Berlijn. Miss Heath Bingerden. dhr. Baron van Heeckeren van Keil en familie 5 id. Frau Clara Loewenstein Berlijn. Fraulein Anna Maletzky id. dhr. Ernst Meijerhoff id. Fraulein Eva Meijerhoff id. In het Schuttershof: dhr. Michael Baer en fam. 2 Frankfort a/M dhr. Q. F. Collard Goes. dhr. en Mevr. Pastor Conrad 2 Haiger. dhr. en Mevr. Dr. Th Gelpke en fam. 4 Karlsruhe. Mevr. Dr. Holster Klundert. Mej P. J. Holster id. Mej. W. Holster id. dhr. en Mevr. Ph. J. Ketner en familie 3 Arnhem. dhr. W Lamers Goes. Mrs. Wight Brighton. Miss Berijl Wight id. Miss Muriel Wight id Mr. Ralph Wight id. In het hötel „de I'Europe" dhr. en Mevr. Fournier 2 Parijs. Mevr. Rohdé St. Petersburg. dhr. en Mevr. Stuart 2 Amsterdam. Mej. Stuart id. dhr. en Mevr. Verheul 2 Rotterdam. Fran Wienhagen en fam. 2 Berlijn. In het „Pension Bellevue" dhr. en Mevr. P. J. F. du Bois en familie 4 Amsterdam. In de „Roode Leeuw": dhr. ACardon Goes. Mej. A. van Eijzeren Middelburg. dhr. L. Hendrikse West-Souburg. dhr. C. Schreks Breda. Hoogwater te Domburg. Zaterdag Zondag 23 Maandag 24 Dinsdag 25 Woensdag 26 Donderdag 27 Vrijdag 28 Zaterdag 29 22 Juli vrm. 12,46 V. M. nam. 1,21 2,3 Springtij. 2,41 3,21 4,— 4,46 5,40 L. K. Gebruikte Baden. Heeren. Dames. Totaal. Vrijdag 14 Juli 11 15 26 Zaterdag 15 9 10 19 Zondag 16 17 11 28 Maandag 17 25 15 40 Dinsdag 18 9 11 20 Woensdag 19 23 19 42 Donderdag 20 26 20 46 120 101 221 Reisgelegenheden. Omnibusdienst tusschen Domburg en Middelburg. Vertrek van Domburg: voorm. 8 ure. nam. 9-

Domburgsch Badnieuws | 1899 | | pagina 1