Zestiende jaargang No. 9, Aangekomen vreemdelingen IBlsT VREEMDBLIlTGElTLICrST. Het Domburgsch Hadnienws verschijnt lederen Zaterdag, gedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland f 1,voor het Buitenland 1,25; afzonderlijke Nommers f 0,10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. -AdreBsen, bevattende naam en woonplaats, tegen f 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesteloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting, St. Pieterstraat F 33. BEPALINGEN omtrent het verkrijgen van toegang tot het Badpaviljoen. Ieder die te Domburg verblijf houdt ingezetene zoowel als niet ingezetene moet, om toegang te verkrijgen tot het Bad paviljoen, voorzien zijn van een toegang- kaart, te bekomen bij den kastelein tegen betaling volgens onderstaand tarief: 3 of meer pers. uitéén gezin. week-kaarten f 1,50 J 2,50 j 4, maand i 5,8,9, seizoen 10,14,18, Dagkaarten 0,25 per persoon tot een maximum van 1,50 voor een gezelschap. Houders van week-, maand- of seizoen- kaarten hebben toegang tot alle lokalen en terrassen, ook bij muziekuitvoeringen of andere feestelijkheden. Houders van afo^-kaarten eveneens; bij muziekuitvoeringen of andere feestelijk heden echter eerst na betaling tot het bedrag dat als entree van het publiek geheven wordt. Bezoekers die niet langer dan een dag in Domburg vertoeven en die niet in het bezit zijn eener toegangkaart, hebben vrijen toegang tot de G-roote zaal met daaraan gelegen veranda en terras aan de zeezijde, uitgezonderd bij muziekuit voeringen of andere feestelijkheden waarvoor entree van het publiek geheven wordt. Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over de lokalen en terrassen te beschikken. ZEEBADEN. Het bad is geopend van des morgens 8 ure tot zonsondergang. Prijs van een Zeebad 35 cent, met gebruik van een badcostuum (voor dames) of zwembroek en één handdoek. Bij abonnement 30 kaartjes. f 10, 100 30,— Voor het gebruik van meerdere hand doeken zijn kaartjes te bekomen a 5 cent per stuk. Bad- en handdoekenkaartjes verkrijgbaar aan het Badpaviljoen en op het strand abonnementen alleen aan het Badpaviljoen. Badkaartjes zijn geldig voor het geheele seizoen. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. In het Badhotel en in het Badpaviljoen bestaat gelegenheid tot het nemen van koude en warme toiiinenlbaden. Van 18 tot 25 Augustus. In het dorp en verschillende villa's: Hoogwater te Domburg. Aantal personen Kloetinge. Kortgene. Rotterdam. Utrecht. Zeist. Goes. Colijnsplaat. Elberfeld. Arnhem, den Haag. id. Middelburg. Amsterdam. Antwerpen, den Haag. Haarlem. Antwerpen, id. Oosterbeek. Wiesbaden. id. id. Haarlem. Finsterwold. De Baddokter J. H. Duijvis is dagelijks te consulteeren in het Badpa viljoen of op het badstrand des morgens tusschen 11 en 12 uren. dhr. J. van der Bilt dhr. en Mevr. DanckaertB dhr. A. H. van der Feen dhr. A. A. Gaijmans Mej. A- Gaijmans de Jongeh. AL. Haringman de Jongeh. J. Haringman dhr. H. Helbing dhr. van Hoek Mevr. Huber-Fran§ois Mej, C. Lambrechtsen Mej. Meertens Mej. G. Meijers Mej. L. Naerebout Mevr. Roëll-Fran9ois Mejonkvrouw J. Schorer Mevr. Ernst Schulte dhr. Paul Schulte Mej. C. van Oosten Slinge- land dhr. en Mevr Hans Som- merhoff en bediening 4 de Heeren Otto en Rein- hardt Sommerhoff 2 Fraulein Dorothea Som merhoff Mej. M. Strumphler Mej. Cornélie de Waal In het Badhötel: dhr. Pierre Cromback dhr. en Mevr. J. Erremus Mevr. Koenig-Wüster dhr. H.J. van der Leeuw en familie Mevr. Emile Pigmez en familie dhr. W. Sprenger dhr. en Mevr. Tillmans Mej. Wollès Mevr. W. Wüster In het„Strandhötel" dhr. A. Alff Miss Blair dhr. en Mevr. P. van Deven ter dhr. en Mevr. von Hemert dhr. J. Marcelis dhr. W. Marcelis dhr. en Mevr. Adolf Möh- lau en familie In het Schuttershof dhr. Hofrath Benckiser dhr. Declercq van den Bos dhr. Dr. F. von Mangoldt dhr. Prof. Dr. H. von Man goldt dhr. Molitor In het hötel „de ('Europe'7. Mej. Anna van Nievelt Wiesbaden. In het „Pension Bellevue". dhr. en Mevr. Balke 2 Rheijdt. dhr. Langewische j id. In „de Roode Leeuw". dhr. C. Le Carper St. Nicolaas. dhr. en Mevr. A. Henschel 2 Berlijn, dhr. A. Lodemann Medingen. Rijssel. Brussel. Elberfeld. Rotterdam. België. Leeuwarden. Brussel. id. Elberfeld. Stolberg. Londen. Haarlem. Rotterdam, id. Düsseldorf. Karlsruhe. Gent. Dresden. Aken. Gent. Zaterdag 27 Aug. vrm. Zondag 28 Maandag 29 Dinsdag 30 Woensdag 31 Donderdag 1 Sept. nam. Vrijdag 2 Zaterdag 3 9,49 10.49 11,37 12,19 12.50 V. M. 1,22 1,57 Springtij. 2,31 Gebruikte Baden. •Heeren. Dames. Totaal. Vrijdag 19 Aug. 48 61 109 Zaterdag 20 28 47 75 Zondag 21 29 33 62 Maandag 22 60 70 130 Dinsdag 23 35 43 78 Woensdag 24 29 29 58 Donderdag 26 42 62 104 271 345 616 Voor bet badseizoen zijn nog te bunr: 5 kamers en keuken schot- sche h. H. J. van Enge len. 1 kamer heeren straat J. Vreke. 1 id. J. Geldof. 4 kamers id. W. A. Kopmels. 2 bovenka mers id. J. Schrier. 2 kamers id. Jacob Passenier. 2 wijn- gaardstr. Jacob Minder- houd. 2 bovenka mers noordstr. wed. Hendrikse. 1 kamer zuidstr. J. Sinke. 3 kamers schuit- vlotstr. G. Passenier Hz. 4 kamers dorpstr. F. Janse. 1 kamer noordw. A. Franke. 3 bovenka mers markt C. W. de Bakker. 4 kamers weststr. G. t. d. Putte. Een huis met 5 ka mers bloemen- dale J. de Voogd, timmerman. Een huis met 6 ka mers en keuken weststr. tegen 1 Sept. te bevragen by Mevr. Drabbe. Villa jrAnna" id. te bevragen bij J. Minderhoud Hz. Een huis met 4 kamers, keuken en dienstboden kamer, Heerenstraat, tegen 1 Sept., te bevragen bij Mej. C. Sprenger. Openbare Godsdienstoefening. Ned. Herv. Gemeente. Zondag 28 Augustus. Voorm. 9% uur Ds. C. t. d. Hoeten. Nam. Geen dienst. Woensdag 31 Augustus. Voorm. 9 Va uur Ds. C. t. d. Hoeten, Dank- en bedestond.

Domburgsch Badnieuws | 1898 | | pagina 1