IEJNT ATi^EE^diiDEijizsra-EisrLicrsT. DOJIBIMjSCHE ZEEBADIMIICHTING. Aangekomen vreemdelingen bepalingen omtrent het verkrijgen van toegang tot het Badpaviljoen. zeebaden. Het Domburgsch Badiiieuws verschijnt lederen Zaterdag, gedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland f 1,voor het Buitenland 1,25; afzonderlijke Nommers f 0,10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen f 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBUKG, bij den Heer H. M. Kesteloo; te MIDDELBUEG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting, St. Pieterstraat F 33. Van 11 tot 18 Augustus. Ieder die te Domburg vebblijf houdt ingezetene zoowel als niet ingezetene moet, om toegang te verkrijgen tot het Bad paviljoen, voorzien zijn van een toegang- kaart, te bekomen bij den kastelein tegen betaling volgens onderstaand tarief: In het dorp en verschillende villa's: Per persoon week-kaarten maand 2 personen uit één gezin. 3 of meer pers. uitéén gezin. 1,50 2,50 4,— 5,— 8,— 9,— seizoen 10,14,18, Dagkaarten ƒ0,25 per persoon tot een maximum van 1,50 voor een gezelschap. Houders van week-, maand- of seizoen- kaarten hebben toegang tot alle lokalen en terrassen, ook bij muziekuitvoeringen of andere feestelijkheden. Houders van afo^-kaarten eveneensbij muziekuitvoeringen of andere feestelijk heden echter eerst na betaling tot het bedrag dat als entree van het publiek geheven wordt. Bezoekers die niet langer dan een dag in Domburg vertoeven en die niet in het bezit zijn eener toegangkaart, hebben vrijen toegang tot de Groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras aan de zeezijde, uitgezonderd bij muziekuit voeringen of andere feestelijkheden waarvoor entree van het publiek geheven wordt. Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over de lokalen en terrassen te beschikken. Het bad is geopend van des morgens 8 ure tot zonsondergang. Prijs van een Zeebad 35 cent, met gebruik van een badcostuum (voor dames) of zwembroek en één handdoek. Bij abonnement 30 kaartjes. ƒ10, 100 „30,— Voor het gebruik van meerdere hand doeken zijn kaartjes te bekomen a 5 cent per stuk. Bad- en handdoekenkaartjes verkrijgbaar aan het Badpaviljoen en op het stratid abonnementen alleen aan het Badpaviljoen. Badkaartjes zijn geldig voor het geheele seizoen. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. In het Badhotel en in het Badpaviljoen bestaat gelegenheid tot het nemen van koude en warme binnenbaden. De Baddokter J. H. Duijvis is dagelijks te consulfceeren in het Badpa viljoen of op het badstrand des morgens tusschen 11 en 12 uren. dhr. A. E. van Arkel dhr. J. D. van Arkel dhr. P. J. Boogaert Mej. C. Buteux Mej. Bijlsma dhr. Mr. B. H. Carp dhr. A. G. C. Danckaerts dhr. Doijer dhr. J. van Eijzeren Dames van Hoek Mej. J. Meertens Mej. Mina Meertens dhr. J. F. Rubie en fam. Fraulein Marie Schumann dhr. Walter Schumann dhr. Hans Sommerhoff dhr. Robert Sommerhoff dhr. Frits Sommerhoff dhr. G. J. Sprenger dhr. Ch. Verweij Mej. M. van Westrheene dhr. van Westrheene dhr. en Mevr. Carl Wiede mann en familie In het Badhotel: Aantal personen In het „Strandhötel". Mevr. E von Beckerath j en familie Fraulin Blumrath dhr. en Mevr. Louis Cal- villi-Adorno dhr. en Mevr. Eduard Deus en familie dhr. Jhr. Roeufft Mevr. Kog-Vlierboom Mej. A. Kijftenbelt dhr. en Mevr. M. G. van der Leeuw Mevr. Reijers Dames J. en M. Reijers dhr. H. H. Reijers dhr. en Mevr. Baron en Baronesse Schimmelpen- nink v. d. Oije van Hoe velaken dhr. en Mevr. Vlierboom en familie dhr. en Mevr. Henri Vrie- sendorp dhr. en Mevr. Fernand Walton Ellecom, id. Middelburg. id. id. Harderwijk. Veere. Hellevoetsluis. den Helder. Middelburg, id. Amsterdam. Londen. Interlaken. Wiesbaden, id. Frankfort a/M. Twickenham. Utrecht. Geldermalsen. Velp. id. Elberfeld. Mej. J. den Bandt Dordrecht. dhr. B. D. Bleckmann Arnhem. dhr. H. Fokker Haarlem. Mevr. Neuhaus Krefeld. dhr. Neuhaus id. dhr. en Mevr. F. Stoop en familie 5 Dordrecht. dhr. H. W. Stoop id. dhr. Haaksma Tresling Groningen. Mevr. Tresling-Alberda v. Ekesteijn id. dhr. en Mevr. Dr. E. Von- gerichten en familie 3 Straasburg. dhr. en Mevr. J. dc Clercq van Weel 2 Haarlem. Krefeld. Dnsseldorf. Franfort a/M. Dusseldorf. Haarlem. Scheveningen. Hoevelaken. Rotterdam. Arnhem, id. id. Hoevelaken. Rozendaal. Dordrecht. Antwerpen. In het Schuttershof: Aantal personen dhr. de Brandijs dhr. en Mevr. De Clercq dhr. C. E. Duijts dhr. van den Eeckhoudt Mevr. van den Eeckhoudt en familie dhr. D. Flemming dhr. van Gyen dhr. en Mevr. I. de Hoeux dhr. en Mevr. v. Mechelen dhr. en Mevr. C. Ie Nobel en familie dhr. H. Schulte dhr. V. Schulte dhr. en Mevr. L. Stijne dhr. en Mevr. de Surmont dhr. Verheijden dhr. Aug. J. Vetter dhr. en Mevr. A. L. de Vlieger-Gijsman In het hötel „de I'Europe" 3 2 Brussel. Antwerpen. Amsterdam. Brussel. id. Amsterdam. Maarssen. Kortrijk. Antwerpen. Oostburg. Antwerpen, id. id. Kortrijk. Brussel. Antwerpen. Leiden. dhr. en Mevr. A. Claessen» Regout en familie 5 België. dhr. van Herrewege Gent. dhr. en Mevr. Kleni en fam. 4 id. Dames Neele 2 Liverpool. dhr. de Porré Gent. dhr. en Mevr. S. van Rei gersberg Versluijs 2 Goes. dhr. Zikretzen Gent. In het „Pension Beilevue". dhr. Jhr. C. Roëll j Zierikzee. dhr. F. M. van de Velde Oosterbeek. dhr. eD Mevr. Max Wüster en familie Fraulein E. Zühner In het Herstellingsoord dhr. H. D. J. Boissevain Mevr. D. Boissevain-Liitge Mej. E. L. Rose dhr. en Mevr. Dr. H. K. Wolfersberger In „de Boode Leeuw77, dhr. J. de Bel dhr. S. Boereboom dhr. M. van Breuseghem dhr. H. Coob de heeren A. en J. van Cut- sem dhr. C. Goethe dhr. J. de Laer dhr. A. Moulaert dhr. J. van Lidt de Jende dhr. G. Hauler de heeren L. en P. Roels 2 dhr. A. Valcke 7 Wermelskirchen. „Duinoord". Groningen, id. Winschoten. Noordeloos. Brugge. id. Ostende. Eerneghem. Antwerpen. id. Brugge, id. Antwerpen. Essen. Antwerpen, id. Openbare Godsdienstoefening. Zondag 21 Augustus. Ned. Herv. Gemeente. Voorm. 9% uur Ds. Waaedenbubg, pred. te Serooskerke. Nam. Geen dienst. Gereformeerde kerk. Voorm. 9 uur Ds. B. B. tan den Hooen. Nam. 2 uur Ds. B. B. tan den Hooen. RoomBch-Katholieke Kerk. Op Zon- en feestdagen Toorm. 11 uur.

Domburgsch Badnieuws | 1898 | | pagina 1