Aangekomen vreemdelingen 1 Het Domburgsch avs verschijnt lederen Zaterdag, gedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland f 1,voor het Buitenland 1,25; afzonderlijke Nommers f 0,10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen f 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux; te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesieloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Bentbem Jutting, St. Pieterstraat F 33. iVtf. BEPALINGEN omtrent het verkrijgen van toegang tot het Badpaviljoen. Ieder die te Domburg verblijf houdt ingezetene zoowel als niet ingezetene moet, om toegang te verkrijgen tot het Bad paviljoen, voorzien zijn van een toegang- kaart, te bekomen bij den kastelein tegen betaling volgens onderstaand tarief: 2 personen 3 of meer "er uitéén i pers. uitéén persoon. gezin. j gezin. i week-kaarten 1,50 2,50 4, maand 5,8,9, 10,— 14,— 18,— Dagkaarten ƒ0,25 per persoon tot een maximum van 1,50 voor een gezelschap. Houders van week-, maand- of seizoen kaarten hebben toegang tot alle lokalen en terrassen, ook bij muziekuitvoeringen of andere feestelijkheden. Houders van dag-kaarten eveneens; bij muziekuitvoeringen of andere feestelijk heden echter eerst na betaling tot het bedrag dat als entrée van het publiek geheven wordt. Bezoekers die niet langer dan een dag in Domburg vertoeven en die niet in het bezit zijn eener toegangkaart, hebben vrijen toegang tot de Groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras aan de zeezijde, uitgezonderd bij muziekuit voeringen of andere feestelijkheden waarvoor entrée van het publiek geheven wordt. Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over de lokalen en terrassen te beschikken. ZEEBADEN. Het bad is geopend van des morgens 8 ure tot zonsondergang. Prijs van een Zeebad 35 cent, met gebruik van een badcostuum (voor dames) of zwembroek en één handdoek. Bij abonnement 30 kaartjes. ƒ10, 100 30,— Voor het gebruik van meerdere hand doeken zijn kaartjes te bekomen a 5 cent per stuk. Bad- en handdoekenkaartjes verkrijgbaar aan het Badpaviljoen en op het strand; abonnementen alleen aan het Badpaviljoen. Badkaartjes zijn geldig voor het geheele seizoen. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. In het Badhotel en in het Badpaviljoen bestaat gelegenheid tot het nemen van koude en warme binnenbadeii. De Baddokter J. H. Duijvts is dagelijks te consulteeren in het Badpa viljoen of op het badstrand des morgens tusschen 11 en 12 uren. Hoogwater te Domburg. Zaterdag Zondag Aug. nam, 10 Dinsdag Woensdag Donderdag 11 Vrijdag 12 Zaterdag 13 3,35 4,13 4,58 5,52 L. K. 6,39 8,— 9,13 10,11 Van 28 Juli tot 4 Augustus. In het dorp en verschillende villa's: Jongejuffr. M. v. d.Ameele i Familie Arnold Mejonkvrouwe Beelaerts v. Blokland Miss Clara Bemand dhr. en Mevr. Jhr. Mr. J. Schuurbeque Boeije, fam. en bediening dhr. Jhr. A. E. Boddaert Mej. P. Boer Mej. C. Boogaert Mevr. Bosch van 's Grave- moer, fam. en bediening dhr. L H. A. Drabbe Mej. A. Engelberts dhr. en Mevr. Frater-Carp en familie dhr en Mevr. Dr. Johannes Füth, fam. en bediening Mevr. de Baronesse E. van Heerdt-Boddaert Mej. L. van Hoek Mej. M. van Hoek dhr. J. J. van der Hoeven Mej. C. van Hoorn Jongejuffrouwen M. en L. 's Jacob Mevr. Janssen-Verhage Mej. Ida Kemp dhr. C. Koomans Mej. P. Koomans Jongeheer C. J. de Koster Mej. Harmanna Kwint dhr. en Mevr. Lenshoek- Buteus, fam. en bedie ning dhr. M. Lurkus en fam. Mej. J. Minderhoud Mej. van Nes Mej. A. Pasman MejD. Rodenhuis dhr. Jhr. C. Roëll Freule Annie Roëll Freule Kitty Roëll dhr. en Mevr. Jhr. A. E. W. Rutgers van Rozenburg- de Geer Freule M. Schorer dhr en Mevr. Carl Som- merhoff Jongeheer P. C. Steenhard Mej. W. Stokhuijzen Mevr. des Tombe-Drabbe Jongejuffr. S. Verhage Mej. E. Verwoert Mej. H. S. Vofite dhr. W. Willemse Frau Bernard August "Wirtz j Aantal i I personew. Zuidzande. Singapore. den Haag. Twickenham. Middelburg. Oosterhout. Amersfoort. Velp. Amsterdam. Leiden. Middelburg. Coblenz a/R. Utrecht. Middelburg, id. Rotterdam. Amsterdam. Rotterdam. Zuidzande. Groningen. Breda, id. Koudekerke. Groningen. Middelburg. Brouwershaven Middelburg. Haarlem. Meppel. Dordrecht. Zierikzee. den Haag. id. Zeist. Middelburg. Twickenham. Oostburg. Amsterdam, 's Bosch. Oostburg. Amsterdam. Boll (Bad). Middelburg, i Bonn a/R. In het Badhdtel Aantal 1 oersonen Mevr. Alberda en familie' 4 den Haag. Mevr. de wed. A. Bleck- 1 mann van der Poel en familie 4 Arnhem. Dames Brandt 3 Amsterdam. Mevr. Brossault en fam. 2 Parijs. Mej. C. Browne Roiterdam. Mej. E. Browne id. dhr. A. Frederiks Zutfen. dhr. en Mevr. C. C. Geert- sema 2 Groningen. dhr. en Mevr. Graaf de St. George 2 Genève Fraulein D. Mosle Bremen. Mevr. de douairière L. Ortt Amsterdam. dhr. en Mevr. Mr. J. C. Roosenburg en familie 4 Winschoten. Mevr. C. de Clercq v. Weel van der Lek de Clercq en familie 4 Haarlem. In het „Strandhötel" Mej. A. Dutilh Rotterdam. dhr. C. M. Dutilh id. dhr. en Mevr. Emil Giani en familie 3 Antwerpen, dhr. en Mevr. A. van der Goot Zaandam. Freule C. Hoeufft Haarlem. Freule H. Hoeufft id. Mevr. de wed. C. M. Lee mans-de Virieu Leiden. Mej. M. H. Leemans id. Freule A. Schimmelpen- ninck van der Oije Hoevelaken. Miss I. M. Viles Montrose (Schotland). In het Schuttershof Mevr. Hofrat Benekiser en familie 4 Karlsruhe. Mevr. Lilli R. Frenzel Londen. Mej. L. 's Jacob Rotterdam. dhr. Jhr. Louis van Loon en familie 5 Doorn. Mej Grietje Panman Veendam. Freule van Rijckevorsel 's Bosch. Mevr. van Sasse v. IJsselt- de Kuijper Breda. dhr. J. Veninga Veendam. dhr. Jhr. L. Verheijen Parijs. In het hdtel „de l'Europe' dhr. l'abbé Arivierx Parijs. dhr. Markies di Cadaval en bediening 2 id. Mevr. van Eegben-van Loon en familie 2 Amsterdam. dhr. R. Neele Liverpool. dhr. en Mevr. de Sonu- nyèvre 2 Parijs. dhr. Graaf A. Zileri id. In het „Pension Bellevue" Mej. van Buren Antwerpen. dhr. D. Scheltema den Haag. In „de Roode Leeuw". dhr. J. Baard Wolfertsdijk. dhr. J. Emanuel Goes. dhr. J. J. Thomkins Arnhem. Openbare Godsdienstoefening. Zondag 7 Augustus. Ned. Herv. Gemeente. Voorin. o", uur Ds. C. v. d. Hoeven Je. Nam. Geen dienst.

Domburgsch Badnieuws | 1898 | | pagina 1