Zestiende jaargang No. 5, ZATERDAG, 30 JULI 1898, IEnsr ^Ti^EEMiDEijiiNra-EisrXjicrsT. l Het Dom.fcmrg'ScliL Badnieuws verschijnt lederen Zaterdag, gedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland iff voor het Buitenland 1,25; afzonderlijke Nommers 0,10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. - Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen f 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesteloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting, St. Pieterstraat F 33. DOMRURGSCHE ZEEBAD1RMTH. BEPALINGEN omtrent het verkrijgen van toegang tot het Badpaviljoen. Ieder die te Domburg vebblijf houdt ingezetene zoowel als niet ingezetene moet, om toegang te verkrijgen tot het Bad paviljoen, voorzien zijn van een toegang- kaart, te bekomen bij den kastelein tegen betaling volgens onderstaand tarief: l persoaen 3 of meer uit één pers. uit één gezin. Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Hoogwater te Domburg. Per persoon. week-kaarfcen f 1,50 f 2,50 4, maand 5,8,9, seizoen 10,14,18, Dö^-kaarten ƒ0,25 per persoon tot een maximum van 1,50 voor een gezelschap. Houders van week-, maand- of seizoen- kaarten hebben toegang tot alle lokalen en terrassen, ook bij muziekuitvoeringen of andere feestelijkheden. Houders van cfay-kaarfcen eveneens; bij muziekuitvoeringen of andere feestelijk heden echter eerst na betaling tot het bedrag dat als entree van het publiek geheven wordt. Bezoekers die niet langer dan een dag in Domburg vertoeven en die niet in het bezit zijn eener toegangkaart, hebben vrijen toegang tot de Groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras aan de zeezijde, uitgezonderd bij muziekuit voeringen of andere feestelijkheden waarvoor ontrée van het publiek geheven wordt. Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over de lokalen en terrassen te beschikken. ZEEBADEN. Het bad is geopend van des morgens 8 ure tot zonsondergang. Prijs van een Zeebad 35 cent, met gebruik van een badcostuum (voor dames) of zwembroek en één handdoek. Bij abonnement 30 kaartjes. ƒ10, 100 „30,— Voor het gebruik van meerdere hand doeken zijn kaartjes te bekomen a 5 cent per stuk. Bad- en handdoekenkaartjes verkrijgbaar aan het Badpaviljoen en op het strand; abonnementen alleen aan het Badpaviljoen. Badkaartjes zijn geldig voor het geheele seizoen. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. In het Badhotel en in het Badpaviljoen bestaat gelegenheid tot het nemen van koude en warme binnenbaden. 30 31 1 2 3 4 5 6 Juli vrm. 11,2 11,40 Aug. nam. In het Schuttershof: 12,20 12,58 V. M. 1,42 2,24 Springtij. 3,— 3,35 De Baddokter J. H. Düijtis is dagelijks te consulteeren in het Badpa viljoen of op het badstrand des morgens tusschen 11 en 12 uren. Mej C. C. A. Aberson Jongejuffrouw M. Aberson dhr. W. A. N. Aberson dhr. en Mevr. Franz Alden- brück Jongeheer E. J. van Bel Mej. Josine Berdenis van Berlekom Mej. M. Berdenis van Ber lekom dhr. en Mevr. Beugel Mej. A. Beugel Mej. J. Beugel dhr. en Mevr. Boogaert- Boddaert fam. en bedie ning dhr. en Mevr. Carp Mej. de wed. Coset Fraulein E. von Felbert Fraulein M. von Felbert Mevr. de wed. Goetzee-Lam- brechtsen en fam. Baron en Baronesse R. van Hardenbroek dhr. J. Kesteloo Jongeheer en Jongejuffr. Kloeg Mevr. S. A. C. Tielenius Kruij thoff-Boogaert dhr. E. Tielenius Kruijthoff dhr. H. Lij sen Jongeheer H. J. Lijsen dhr. en Mej. C. v. Schagen- Scheijbeier en fam. Mej. E. Schol Mej. van Slee dhr. en Mevr. Arthur Som- merhoff dhr. en Mevr. Sprenger- Lambrechtsen fam. en bediening Mej. M. Nebbens Sterling Dames de Veer Jongejuffr. Josine Wibaut In het Badhötel: dhr. en Mevr. J. A. den Bandt en fam. Mejonkvrouw Bichon van IJsselmonde Mej. E. Dutilh dhr. C. Krauss Mejonkvrouw Smissaert In het„Strandhötel". dhr. Oskar von Beckerath Mevr. Boon Hartsinck Dames Boon Hartsinck dhr. Dr. Alfred Friedmann en familie dhr. H. Avan IJsselsteijn Aantal personen 2 Aangekomen vreemdelingen Van 21 tot 28 Juli. In het dorp en verschillende villa's: Aantal i personen Arnhem. Gorinchem. Berlijn. Brühl bij Coin. Hendrik ido Ambacht. Middelburg. id. den Haag. Middelburg, den Haag. Middelburg. Arnhem, id. Wiesbaden, id. den Haag. id. Amsterdam. Vlissingen. Utrecht, id. Middelburg, id. id. Amsterdam. Middelburg. Twickenham. Kloetinge. Dordrecht. Middelburg, id. Dordrecht. den Haag. Rotterdam. Dusseldorf. den Haag. j Krefeld. Glyon. 2 id. 3 Berlijn. I Rotterdam. dhr. en Mevr. J. Gert Mej. Jacqueline Sandberg Mej. Hermine Schuijlen- burg Amsterdam, dhr. W. H. L. Uges en fam. 4 Breda, dhr. en Mevr. Wagtho en familie Colijngplaat. In het Herstellingsoord „Duinoord". Mej. van Enst Haarlem. Mej. G. Hoekzema i Groningen. In „de Roode Leeuw", dhr. J. G. van Wileges Kapelle. München. Haarlem. Gebruikte Baden. Heeren. Dames. Totaal. Vrijdag 22 Juli 31 33 64 Zaterdag 23 32 10 42 Zondag 24 24 21 45 Maandag 25 30 18 48 Dinsdag 26 34 22 56 W oensdag 27 27 21 48 Donderdag 28 38 34 72 216 159 375 Openbare Godsdienstoefening. Zondag 31 Juli. Ned. Herv. Gemeente. Voorin. 9'/2 uur De. O. r. d. Hoeven Je. Nam. Geen dienst. Gereformeerde kerk. Voorm. 9 uur Lezing. Nam. 2 uur Lezing. Voor bet 5 kamers 1 kamer 4 kamers 2 2 n 4 bovenka mers 1 kamer 1 e 3 kamers 4 kamers en keuken 4 kamers 4 kamers 8 bovenka mers 4 kamers 2 a Een huis met 5 ka mers Het Hof te Domburg. badseizoen zj'n nog te bunr: schot- j sche h. van 1 Aug. heeren straat id. id. wijn- gaardstr. noordstr. id. zuidstr. schuit- vlotstr. dorpstr. id. markt id. weststr. id. bloemen- dale H. J. van Enge len. J. Geldof. W. A. Kopmels. Jacob Passenier. Jacob Minder- houd. wed. Hendrikse. wed. v. Sluijs. J. Sinke. G. Passenier. van 11 Aug. van 8 Aug. van 15 Aug. wed.Klopmeijer F. Janse. J. Minderhoud Hz. C. W. de Bakker. G. v. d. Putte. C. Corré. J. de Voogd, timmerman. Het Schutters hof.

Domburgsch Badnieuws | 1898 | | pagina 1