ZATERDAG, 23 JULI 1898, ZEIKT VREEMDELIiTGBlTLIJ-ST. Aangekomen vreemdelingen Zestiende jaargang No. 4. Het Dombnrgseh Ba<lnieuws verschijnt lederen Zaterdag, gedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland 1.—, voor het Buitenland f 1,25; afzonderlijke Nommers 0,10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen ƒ0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBDEG, bij den Heer H. M. Kesteloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting, St. Pieterstraat F 33. 1Y1I. BEPALINGEN omtrent het verkrijgen van toegang tot het Badpaviljoen. Ieder die te Domburg veeblijp houdt ingezetene zoowel als niet ingezetene moet, om toegang te verkrijgen tot het Bad paviljoen, voorzien zijn van een toegang- kaart, te bekomen bij den kastelein tegen betaling volgens onderstaand tarief: Per per&oon. 2 personen 3 of meer uitéén Ipers.uitéén week-kaarten 1,50 2,50 4, maand 5,8,9, seizoen 10,14,18, kaarten ƒ0,25 per persoon tot een maximum van 1,50 voor een gezelschap. Houders van week-, maand- of seizoen- kaarten hebben toegang tot alle lokalen en terrassen, ook bij muziekuitvoeringen of andere feestelijkheden. Houders van ofo^-kaarten eveneens; bij muziekuitvoeringen of andere feestelijk heden echter eerst na betaling tot het bedrag dat als entree van het publiek geheven wordt. Bezoekers die niet langer dan een dag in Domburg vertoeven en die niet in het bezit zijn eener toegangkaart, hebben vrijen toegang tot de Groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras aan de zeezijde, uitgezonderd bij muziekuit voeringen of andere feestelijkheden waarvoor entree van het publiek geheven wordt. Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over de lokalen en terrassen te beschikken. ZEEBADEN. Het bad is geopend van des morgens 8 ure tot zonsondergang. Prijs van een Zeebad 35 cent, met gebruik van een badcostuum (voor dames) of zwembroek en één handdoek. Bij abonnement 30 kaartjes. ƒ10, 100 30, Voor het gebruik van meerdere hand doeken zijn kaartjes te bekomen a 5 cent per stuk. Bad- en handdoekenkaartjes verkrijgbaar aan het Badpaviljoen en op het strand abonnementen alleen aan het Badpaviljoen. Badkaartjes zijn geldig voor het geheele seizoen. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. In het Badhotel en in het Badpaviljoen bestaat gelegenheid tot het nemen van koude en warme toiimeiitoadeii. De Baddolctei- J. H. Düijvis is dagelijks te consulteeren in het Badpa viljoen of op het badstrand des morgens tusschen 11 en 12 uren. "Van 14 tot 21 Juli. In het dorp en verschillende villa's: Jongeheer Jan Bentfort dhr. Dr. J. P. Berdenia van Berlekom dhr. Jhr. R. I. Boddaert dhr. en Mevr. P. L. de Bruijne-Mees fam. en bediening dhr. Jhr. van Cillers dhr. en Mevr van Deventer fam en bediening dhr. K. Frederiks Jongejuffr. ltika Ghijsen dhr. en Mevr. N. de Graaf en familie dhr. J. Groen Jongeheer Herfkens dhr. en Mevr. G. H. Hint zen en familie dhr. A. Jobse dhr. en Mej. Josiasse en familie dhr G. A Kesteloo en fam. Mevr Koomans dhr. en Mevr. Koomans en familie Mej T. Mees dhr. W. L Milo Mej. A. C. Obreen Mej. van den Oudendijk Pieterse Mej. E van Ruijven Mej. C Schubart dhr. en Mevr. Mr. F. J. SpreDger-Buteux en fam. dhr. en Mevr. Hans Som- merhoff Mejonkvrouwe E. IJpeij In het Badhdtei: Mej. C. Bakker Lord Henry Bentinck dhr. A. Bosch dhr. Doude van Troostwijk dhr. en Mevr. Mr. B. van der Feen de Lilleen fam. dhr. Gilbert dhr. en Mevr AAH Boon Hartsinck en familie dhr. J. Baron van Hugen- poth dhr. en Mevr. Dr. Josephus Jitta en fam. dhr. en Mevr. van Ketwich Verschuer en fam. Mej. W. J. Lijnen de Gie Mevr. Mees-de Monchy en familie dhr. Rillveger Mevr. de wed. D. M. Salo- monson-Wertheim en familie Mevr van Scheers dhr Rudolf Schmitt Mej. van Tricht dhr. en Mevr. M. J. M. Tijssens en fam. dhr. en Mevr. F. H. Umb- grove-Broers en fam. dhr. de Vijlder Aantal personen Zwijndrecht. Middelburg. Wageningen. Middelburg, den Haag. Geldermalsen. Middelburg, id. Amsterdam, den Haag. Amsterdam. Rotterdam. Middelburg. id. Colijnsplaat. Ginneken. Winschoten. Rotterdam. Eist. Rotterdam. Middelburg. Dordrecht. Amsterdam. Middelburg. 2 Wiesbaden, den Haag. Franeker. Londen, 's Bosch. Niewersluis. Alkmaar. Brussel. 10 Arnhem. 's Bosch. Amsterdam, Leeuwarden, den Haag. Rotterdam. Brussel. Amsterdam. Leeuwarden. Karlsruhe. Leeuwarden. Dordrecht. Bergen op Zoom. Brussel. In het „StrandhOtel". Aantal personen dhr. en Mevr. A. von Beckerath en fam. 3 Mej Marie Miesen Mevr. van IJsselsteijn en familie 4 In het Schuttershof: dhr. en Mevr. Mr. F. N. L. Aberson en fam. dhr. O. Bich dhr. en Mevr. H. Lürman en familie Mevr. de Douairière N. J. Martine van Geffen geb. Humann Moskau. id. Rotterdam. Arnhem. Beieren. Blasewitz bij Dresden. Wijk- Maastricht. Haarlem. Brussel, id. Jongeheer Frits Stibbe dhr. Alexander Straetmans dhr. August Straetmans In het hOtel „de l'Europe". dhr. Labouchère en fam. 6 Doorn, dhr. en Mevr. Hoos 2 Rotterdam. In het „Pension Beilevue". dhr. en Mevr. Beutel dhr. E. G. Duijvis en fam. de familie Erhardt met be diening Mevr. Boon Hartsinck en familie Reichenbach (Zwitserland.) Koog a/d Zaan, Londen. Glyon (Zwitser land.) dhr. Scheltema fam. en be diening 4 Antwerpen. In het Herstellingsoord „Duinoord". dhr. en Mevr. Elout 2 Bennebroek Mevr. de Neufville-van de Poll Amsterdam. MejongvrouwedeNeufville id. Hoogwater te Domburg. Zaterdag 23 Juli nam. 3,43 Zondag 24 4,21 Maandag 25 5,8 Dinsdag 26 6,7 E. K. Woensdag 27 vrm. 7,4 Donderdag 28 8,38 Vrijdag 29 9,58 Zaterdag 30 11,2 Gebruikte Baden. Heeren. Damps Totaal. Vrijdag 15 Juli 13 6 19 Zaterdag 16 26 17 43 Zondag 17 40 IS 58 Maandag 18 21 14 35 Dinsdag 19 19 9 28 Woensdag 20 32 20 52 Donderdag 21 28 31 59 179 115 294 Openbare Godsdienstoefening. Zondag 24 Juli. Ned. Herv. Gemeente. Voorm 9',2 uur Ds. C. v. d. Hoeven Je. Nam. Geen dienst. Gereformeerde kerk. Voorm. 9 uur Ds. B. B. van den Hoobn. Nam. 2 uur Ds. B. B van den Hoobn.

Domburgsch Badnieuws | 1898 | | pagina 1