ZATERDAG. 16 JULI IS Aangekomen vreemdelingen Zestiende jaargang No. 3. IEInT "VIE^EIEMIDIELIISrGrlEISrLICrST. Het Domburgsch Badnieuws verschijnt iederen Zaterdag, gedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland 1,voor het Buitenland f 1,25; afzonderlijke Nommers f 0,10. Adverteutiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen f 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesteloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting, St. Pieterstraat F 33. ill! BEPALINGEN omtrent het verkrijgen van toegang tot het Badpaviljoen. Ieder die te Domburg vebblijf houdt ingezetene zoowel als niet ingezetene moet, om toegang te verkrijgen tot het Bad paviljoen, voorzien zijn van een toegang- kaart, te bekomen bij den kastelein tegen betaling volgens onderstaand tarief: week-kaarten maand seizoen Per persoon. 2 personen uit één gezin. 3 of meer pers. uitéén gezin. 1,50 2,50 4,— 5,— 8,— I 9,— I »i 10,14,18, Dö^-kaarten f 0,25 per persoon tot een maximum van f 1,50 voor een gezelschap. Houders van week-, maancl- of seizoen- kaarten hebben toegang tot alle lokalen en terrassen, ook bij muziekuitvoeringen of andere feestelijkheden. Houders van cfoy-kaarten eveneens; bij muziekuitvoeringen of andere feestelijk heden echter eerst na betaling tot het bedrag dat als entrée van het publiek geheven wordt. Bezoekers die niet langer dan een dag in Domburg vertoeven en die niet in het bezit zijn eener toegangkaart, hebben vrijen toegang tot de Groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras aan de zeezijde, uitgezonderd bij muziekuit voeringen of andere feestelijkheden waarvoor entrée van het publiek geheven wordt. Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over de lokalen en terrassen te beschikken. Hoogwater te Domburg. Zaterdag 16 Julivrm, 11,21 Zondag 17 12, Maandag 18 nam. 12,40 N. M. Dinsdag 19 1,35 Woensdag 20 2,5 Springtij. Donderdag 21 2,36 Vrijdag 22 3,9 Zaterdag 23 3,43 Van 7 tot 14 Juli. in het dorp en verschillende villa's; Aantal personen Mej. J. de Bert en fam. 2 Middelburg, dhr. en Mevr J. Ph. Bod- daert-Castendijk en be diening 4 Jongeheer Bolle dhr. en Mevr. Castendijk Mevr. N. Le Coultre-Neijt Jongej uffr. Greta Le Coul tre Jongeheer Piet Le Coultre dhr. G. Hohenthal en fam. id. id. 's Bosch. Enkhuizen, id. id. Krozingen (Baden.) Middelburg. Zetten. Middelburg, id. den Haag. Kortgene. den Haag. Arnhem. Middelburg. ZEEBADEN. Het bad is geopend van des morgens 8 ure tot zonsondergang. Prijs van een Zeebad 35 cent, met gebruik van een badcostuum (voor dames) of zwembroek en één handdoek. Bij abonnement 30 kaartjes. ƒ10, 100 30, Voor het gebruik van meerdere hand doeken zijn kaartjes te bekomen a 5 cent per stuk. Bad- en handdoekenkaartjes verkrijgbaar aan het Badpaviljoen en op het strand abonnementen alleen aan het Badpaviljoen. Badkaartjes zijn geldig voor het geheele seizoen. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. In het Badhotel en in het Badpaviljoen bestaat gelegenheid tot het nemen van koude en warme t>iiirierilt>a<Iori. Mej M. Holster dhr. D. A. C. van den Hoorn MejKasse Mej. A. Meertens Mej. Klara den Otter Mej. M. E. Passenier Mej. S, E. Passenier Mej. C. Sprenger Jongeheer J. Wibaut In het Badhötel: dhr. en Mevr. Henri Ent- f hoven en fam In het „Strandhötel". dhr. Arthur LÖbbecke en familie Mevr. J. van der Pot In het Schuttershof: dhr. en Mevr. Prof. W, Nausester en fam. Mej. de Wilde In het hDtel „de l'Europe". de familie Blauw Backer 5 Amsterdam. In het Herstellingsoord „Duinoord". Mevr. de Neufville-van der I Pol Utrecht. Jonkvrouwe de Neufville 1 id. Gebruikte Baden. Heeren. Dames. Totaal. den 1 Brunswijk. Antwerpen. Berlijn. Haarlem. Vrijdag 8 Juli 10 1 11 Zaterdag 9 4 4 Zondag 10 jj 2 2 Maandag 11 2 2 Dinsdag 12 8 3 11 Woensdag 13 5 2 7 Donderdag 14 12 2 14 43 8 51 Voor het badseizoen zijn nog te huur; De Baddokter J. H. Düijvis is Wisselkantoor. dagelijks te consulteeren in bet Badpa- Tot wisseling van buitenl. muntspeciën viljoen of op bet badstrand des morgens bestaat bij den beer H. M. Kesteloo gele- tusschen 11 en 12 uren. genheid. 5 kamers schot- sche h. H. J. van Enge len. 4 heeren straat W. A. Kopmels. 1 kamer. noordstr. wed. v. Sluijs. 5 kamers en keuken id. van 1 Aug. F. Jobse. 4 bovenka mers id. wed. Hendrikse. 2 kamers wijn- ;aardstr. Jacob Minder- houd. 4 kamers dorpstr. F. Janse. 4 kamers en keuken id. wed. Klopmeijer 2 kamers en keuken id. wed. v. d. Hage. 3 kamers schuit- vlotstr. G. Passenier. 1 kamer zuidstr. J. Sinke. 2 kamers id. tot I Aug. L. Louwerse. 4 kamers markt J. Minderhoud Hz. 2 heeren straat van 8 Aug. Jacob Passenier. 4 n weststr. van 15 Aug. G. v. d. Putte. 2 e id. C. Corré. Een huis met 6 ka mers en tuin id. Te bevragen bij den Heer J. Drabbe. Een huis met 5 ka mers bloemen- dale J. de Voogd, timmerman. Het Hof te Domburg. Het Schutters hof. BADSTOELEN te buren tijdens den badtijd: gedurende den tijd, dat de huurder achter eenvolgend den stoel bezet houdt f 0,10 per week1, maand3, seizoen6, Openbare Godsdienstoefening. Zondag 17 Juli. Ned. Herv. Gemeente. Voorm. 9'/a nur Ds. C. v. n. Hoeven Je. Nam. Geen dienst. Gereformeerde kerk. Voorm. 9 uur Ds. B. B. van hen Hooen. Nam. 2 uur Ds. B. B. van den Hooen. Reisgelegenheden. Omnibusdienst tusschen Domburg en Middelburg. Vertrek van Domburg: voorm. 8 ure. nam. 9 Vertrek van Middelburg (station): 11,57 u. voorm. na aankomst trein 11,37 (spoortijd). Nam. 3,25 u. na aankomst trein 3,5 (spoor tijd). Vracht per persoon 0,60. Van Seroos- kerke in beide richtingen f 0,25.

Domburgsch Badnieuws | 1898 | | pagina 1