Aangekomen vreemdelingen 0 Vijftiende jaargang No. 8. ZATERDAG. 21 AUGUSTUS 1897. ZEUlsT ^T^EEI^dlIDEiljIITa-EIsrXjICrST. Het Domburgsch Ba,cliiieii"*vs verschijnt iederen Zaterdaggedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland f 1,-voor het Buitenland 1,25; afzonderlijke Nommers f 0,10. Advertentiën 10 cent per regelabonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen f 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te HOMBURG, bij den Heer H. M. Kesteloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting St. Pieterstraat F 33. DOMBURGSCHE ZEEBAÜ1NRICHTING. BEPALINGEN omtrent het verkrijgen van toegang tot het Badpaviljoen. Ieder die te Domburg verblijf houdt ingezetene zoowel ah niet ingezete7ie moet, om toegang te verkrijgen tot het Bad paviljoen, voorzien zijn van een toegang- kaart, te bekomen bij den kastelein tegen betaling volgens onderstaand tarief: Hoogwater te Domburg. Zaterdag 21 Aug. vrm. 6,35 Zondag 22 7,43 Maandag 23 Dinsdag 24 Woensdag 25 Donderdag 26 Vrijdag 27 Zaterdag 28 9,8 10,30 11 11,50 12,30 nam. 1,5 N. M. Per persoon. 2 personen 3 of meer uitéén pers. uitéén gezin. gezin. week-kaarten f 1,50 f 2,50 4, maand 5,8,9, seizoen 10,14,18, Dagkaarten 0,25 per persoon tot een maximum van 1,50 voor een gezelschap. Houders van week-, maand- of seizoen- kaarten hebben toegang tot alle lokalen en terrassen, ook bij muziekuitvoeringen of andere feestelijkheden. Houders van cfo^-kaarten eveneens; bij muziekuitvoeringen of andere feestelijk heden echter eerst na bijbetaling tot bet bedrag dat als entree van bet publiek geheven wordt. Bezoekers die niet langer dan een dag in Domburg vertoeven en die niet in bet bezit zijn eener toegangkaart, hebben vrijen toegang tot de Groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras aan de zeezijde, uitgezonderd bij muziekuit voeringen of andere feestelijkheden waarvoor entree van bet publiek geheven wordt. Commissarissen behouden zich bet recht voor in bijzondere gevallen over de lokalen en terrassen te beschikken. ZEEBADEN. Het bad is geopend van des morgens 8 ure tot zonsondergang. Prijs van een Zeebad 35 cent, met gebruik van een badcostuum (voor dames) of zwembroek en één banddoek. Bij abonnement 30 kaartjes. f 10, 100 30,— Voor bet gebruik van meerdere band doeken zijn kaartjes te bekomen a 5 cent per stuk. Bad- en handdoekenkaartjes verkrijgbaar aan het Badpaviljoen en op het strand abonnementen alleen aan bet Badpaviljoen. Badkaartjes zijn geldig voor bet geheele seizoen. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op bet strand kenbaar gemaakt. In bet Badhotel en in bet Badpaviljoen bestaat gelegenheid tot bet nemen van koude en warme binnenbaden. De Baddokter J. H. Duijvis is dagelijks te consulteeren in bet Badpa viljoen of op bet badstrand des morgens tusscben 11 en 12 uren. Gebruikte Baden. Heeren Dames Totaal. Vrijdag 13 Aug. 36 37 73 Zaterdag 14 4.7 41 88 Zondag 15 19 23 42 Maandag 16 41 44 85 Dinsdag 17 36 32 68 Woensdag 18 34 34 68 Donderdag 19 28 36 64 241 247^ 488 van 12 tot 19 Augustus. In het dorp; Freule d'Aulnis de Bou rpuïll Mevr. Calten dhr. W. Groeneweg Mevr. Janssen-Verhage dhr. en Mevr. de Jonge v. Ellemeet-Sprenger en fam. Mevr. Kleijn Jongejuffr. Kleijn dhr. Jan v. Woensel Kooij Mej. J. de Koster-Brouwer dhr. O. v. d. Leer Dames Lyclama a Nyeholt dhr. Meijkamp Mej. Petersen Dames Liesbeth en Warda van Roekei Dames Scheins Mej. S. Sprenger Jongeheer P. C. Steenhoud dhr. H. A. Ruijsch Leh man de Lehnsfeld en fam. Mej. J. A. Ruijsch Lehman de Lehnsfeld Mej. M. Tibout dhr. en Mevr. C. L. Voor- hoeve-Serton dhr. G. Voorhoeve dhr. J. A. C. Voorhoeve Mej. M. Zuidema In het Badhdtel: Freule C. van Asch van Wijck dhr. F. J. van Beeck Cal- koen Miss G. Greig Frau Ernst Heydweiller en familie dhr. Med. Rath Dr. W. Hess en familie Frau Professor Hess dhr. Wilhelm v. Ofenheim Mrs Raphael Miss Storey Baron en Barones Twickel dhr. en Mevr. Waller-de Koek en familie dhr. J. A. Zip I Aantal \personen Arnhem. Hellevoetsluia. Staveren. Middelburg. Zierikzee. Hillegom. id. Utrecht. Koudekerke. Kralingen. Rotterdam. Middelburg. Dusseldorf. Vlissingen. Dusseldorf. Kloetinge. Middelburg. Amersfoort. id. Pretoria. Vlissingen. Godesberg. Rotterdam, id. Utrecht. id. Eccles. Crefeld. Mainz. Marburg. Weenen. Londen. Lancaster. Ermelingraff. Amsterdam. Middelburg. In het Schuttershof: Aantal personen dhr. Joseph Blondiaux dhr en Mevr. M. J. Brusse 2 dhr. Firmin Buchelot dhr. Felix Demjttenaere Familie de Geer dhr. B. E. Hendriks dhr. E. G. van Hoogstraten Mevr. L. van Loon dhr. L. Macy dhr. Dr. Muller dhr. Arthur Pamelard dhr. L. Préaux dhr. Chs. Sacré dhr. G. Sacré dhr. P. Schouten dhr. en Mevr. Th. Uhlhorn en familie In het hötel „de l'Europe", Familie Bosser Mej. Kraan Familie Mees Freules F. en L. Terborch van Verwolde In het „Pension Bellevue", Frau| Premierluitenant Blu- menthal en familie Fraulein O. Fleer Fraulein Chr. Plöeks ln het „Café Schrier". dhr. H. D. de Witt Hamer j dhr. J. A.OortmanGerling9 dhr. Gerard Lieftinck j In „de Roode Leeuw". Fraulein Henriette Diirn- berger en familie 12 dhr. W. van Gelder dhr. Veenhoven Brussel. Rotterdam. Brussel. id. Velp. Arnhem. Zutfeu. Doorn. Brussel, den Haag. Brussel, id. id. id. Amsterdam. Elberfeld. Priusenhage. Zutfen. Rotterdam. 2 Zutfen. Aken. id. id. Goes. Utrecht. Amsterdam. Weenen. Amsterdam. Smilde. Voor Let badseizoen zijn nog te bunr: 1 kamer dorpstr. J. Quist. 2 kamers zuidstr. L. Louwerse. 1 kamer heeren straat Café Schrier. 3 kamers schot- sche h. J. H. van Enge len. 7 kamers noord straat na 26 Aug. MJ. Scheijbe- ler. Een huis met 9 ka mers weststr. na 1 Sept. Schuttershof. Een huis met 5 ka mers markt id. J. Minderhoud Hz. Villa Anna id. id. id. Een huis met 7 ka mers en keuken heeren straat id. Aldaar bij den HeerGerlings. BADSTOELEN te huren tijdens den badtijd: gedurende den tijd, dat de huurder achter eenvolgend den stoel bezet houdt f 0,10 per week1, maand3,

Domburgsch Badnieuws | 1897 | | pagina 1