ZEILT YRBEMDELI1TGENLIJST. DOMME ZEEBADMICHTU. Aangekomen vreemdelingen Het Domburgsch Badnieuws verschijnt iederen Zaterdag, gedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland f 1,voor het Buitenland f 1,25; afzonderlijke Hommers f 0,10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen f 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesteloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting St. Pieterstraat F 33. BEPALINGEN omtrent het verkrijgen van toegang tot het Badpaviljoen. Ieder die te Domburg veeblijf houdt ingezetene zoowel als niet ingezetene moet, om toegang te verkrijgen tot het Bad paviljoen, voorzien zijn van een toegang- kaart, te bekomen bij den kastelein tegen betaling volgens onderstaand tarief: Hoogwater te Domburg. Aantal 1 personen Per persoon. 2 personen uit één gezin. 3 of meer pers. uitéén gezin. week-kaarten 1.50 2,50 4,— maand 5,— 9,— seizoen 10,— 14, 18,- Dc^-kaarten 0,25 per persoon tot een maximum van 1,50 voor een gezelschap. Houders van week-, maand- of seizoen- kaarten hebben toegang tot alle lokalen en terrassen, ook bij muziekuitvoeringen of andere feestelijkheden. Houders van tfo^-kaarten eveneens; bij muziekuitvoeringen of andere feestelijk heden echter eerst na bijbetaling tot het bedrag dat als entree van het publiek geheven wordt. Bezoekers die niet langer dan een dag in Domburg vertoeven en die niet in het bezit zijn eener toegangkaart, hebben vrijen toegang tot de Groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras aan de zeezijde, uitgezonderd bij muziekuit voeringen of andere feestelijkheden waarvoor entree van het publiek geheven wordt. Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over de lokalen en terrassen te beschikken. ZEEBADEN Het bad is geopend van des morgens 8 ure tot zonsondergang. Prijs van een Zeebad 35 cent, met gebruik van een badcostuum (voor dames) of zwembroek en één handdoek. Bij abonnement 30 kaartjes. f 10, 100 80,— Voor het gebruik van meerdere hand doeken zijn kaartjes te bekomen a 5 cent per stuk. Bad- en handdoekenkaartjes verkrijgbaar aan het Badpaviljoen en op het strand abonnementen alleen aan het Badpaviljoen. Badkaartjes zijn geldig voor het geheele seizoen. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand kenbaar In het Badhotel en in het Badpaviljoen bestaat gelegenheid tot het nemen van koude en warme l>iiiiieiil>axleii. De Baddokter J. H. Duuvis is dagelijks te consulteeren in het Badpa viljoen of op het badstrand des morgens tusschen 11 en 12 uren. Zaterdag 31 Juli nam. 2,33 Springtij. Zondag 1 Aug. 3,10 Maandag 2 it 3,42 Dinsdag 3 a 4,17 Woensdag 4 u 5,3 Donderdag 5 5,42 E. K. Vrijdag 6 vrm. 6,12 Zaterdag 7 a n 7,15 van 22 tot 29 Juli. In het dorp: Aantal personen Mej. C. Boogaert Mej. P. Boogaert dhr. Hackenberg Dames HeeriDg 2 dhr. Eduard Hepner Mej. E. Hepner Mej. M. Hepner dhr. Janse Mej. Johanna Jansen Freule van Andrenga de Kempenaer Mej. J. G. König G. A. Kesteloo Mej. van Keulen en fam. 5 dhr. Andries Labruijère Dames S. en A. Loder Mevr. Lycklama a Nijcholt dhr. PLycklama it Nijcholt Mevr. de Baronesse van Lijnden-de Jonge en fam. 5 dhr. Jhr. J. Roëll dhr. en Mevr. van Rossem en familie 7 Mevr. A. Saurel Mej. E. Schol Mevr. Servatius en fam. 6 dhr. Carl Sommerhoff en familie 3 Mej. C. Sprenger dhr. G. J. Sprenger dhr. en Mevr. M. van Vis vliet 2 Mevr. E. van Weeren Mej. E. van Weeren dhr. H. van Weeren Jr. Mej. W. van Weeren Mevr. de With-v. Andrenga de Kempenaer Mevr. v. IJsselstein en fam. 4 In het Badhotel: dhr. Burckhardt-Passavant i en familie 1 6 Jonkvr. E. Huijdecoper dhr. en Mevr. Henri Lams- velt 2 dhr. S. J. R. de Monehy dhr. en Mevr Mr. Clotter- bookePatijn v. Kloetinge- Huijdecoper en fam. 3 dhr. H. J. Ribbers Baronesse S. Taets van Amerongen dhr. H. Zoelly Veillou en familie 4 dhr. A. C. Visser en fam. 6 dhr. Zalm-Burckhardt en familie 5 Velp. id. Middelburg. Rotterdam. Amsterdam, id. id. Middelburg. Breda. Apeldoorn. Haarlem. Colijnsplaat. Middelburg. id. den Haag. Zwolle, id. Breda. Zierikzee. Rotterdam. Parijs. Amsterdam. Leeuwarden. Londen. Kloetingen. Utrecht. In het Schuttershof: dhr. Mr. H. P. Berdenis van Berlekom dhr. en Mevr. J. v. Besien dhr. en Mevr.P. Burggraeve dhr. William Cmijg dhr. A. van der Haeghen Mej. Jeanne Hauteau dhr. Les Lootjen dhr. en Mevr. Dr Hansvon Mangoldt en fam. Friiulein Hedwig Sauppe dhr. en Mevr. H. van Sti- chelen Mevr. El. van der Straeten dhr. en Mevr. H. Traeijs Mevr. V. Wauters dhr. Edmond Verlooke In het hötel „de PEurope", dhr. Brunnes Mevr. de Barones de Bud- berg dhr. Baron de Vietinghof- Scheele dhr en Mevr. van Romondt Vis en familie 4 In het „Pension Bellevue". Mej. Geelkerke Mevr de wed.Goetzee-Lam- brechtsen en familie 2 Mej. van der Sandt Leiden Gent id. id. id. Brussel. Gent. Aken. Göttingen. Gent, Brussel. Gent. Brussel. Gent. Hilversum. Petersburg. Havre. Zeist. Amsterdam. den Haag. I Rotterdam. Gebruikte Baden. Heeren Dames Totaal. Vrijdag 23 Juli 15 26 41 Zaterdag 24 14 24 38 Zondag 25 29 35 64 Maandag 26 it 26 34 60 Dinsdag 27 a 25 33 58 Woensdag 28 20 34 54 Donderdag 29 20 36 56 149 222 371 Voor bet badseizoen zijn nog te knur: Middelburg. 1 kamer dorpstr. J. Quist. Rotterdam. 2 kamers en id. keuken id. na 15 Aug. wed. v. d. Hage. id. 4 boven id. kamers noord straat wed Hendrikse. Apeldoorn. 3 kamers id. na 10 Aug. Mej. D. Flo- Rotterdam. 3 kamers schot- russe. sche h. J. H. van Enge len. Basel. 1 kamer weststr. C. Corré. Zeist. 2 boven kamers heeren Arnhem. straat Café Schrier. Rotterdam. 2 kamers 3 n zuidstr. schuit- L. Louwerse. vlotstr. G. PassenierHz. Zeist. 2 a wijn- Arnhem. gaardstr. tot 15 Aug. Jacob Minder- houd. Renswoade. Een huis met 5 ka Zurich. mers en Gorinchem. keuken markt met 1 Sept. J. Minderhoud ïtz. Basel. Villa Anna id. id. id.

Domburgsch Badnieuws | 1897 | | pagina 1