Vijftiende jaargang No. 2. ZATERDAG, 10 JULI 1897. lEiisr "VE/EEnynnDELinsra-EnsrijicrsT. DOMBURG» ZEEBADINRICHTING. Aangekomen vreemdelingen Het Domburgseli Badnieuws verschijnt iederen Zaterdag, gedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland f 1,voor het Buitenland 1,25; afzonderlijke Nommers f 0,10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesieloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting St. Pieterstraat F 33. BEPALINGEN omtrent het verkrijgen van toegang tot het Badpaviljoen. Ieder die te Domburg verblijf houdt ingezetene zoowel als niet ingezetene moet, om toegang te verkrijgen tot het Bad paviljoen, voorzien zijn van een toegang- kaart, te bekomen bij den kastelein tegen betaling volgens onderstaand tarief: Per persoon. 5 personen uit één gezin. 3 of meer pers. uitéén gezin. week-kaarten f 1,50 f 2,50 4, maand 5,8,j 9, seizoen 10,14,i 18, Dü^-kaarten f 0,25 per persoon tot een maximum van f 1,50 voor een gezelschap. Houders van week-, maand- of seizoen kaarten hebben toegang tot alle lokalen en terrassen, ook bij muziekuitvoeringen of andere feestelijkheden. Houders van dag-kaarten eveneens; bij muziekuitvoeringen of andere feestelijk heden echter eerst na bijbetaling tot het bedrag dat als entrée van het publiek geheven wordt. Bezoekers die niet langer dan een dag in Domburg vertoeven en die niet in het bezit zijn eener toegangkaart, hebben vrijen toegang tot de Groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras aan de zeezijde, uitgezonderd bij muziekuit voeringen of andere feestelijkheden waarvoor entrée van het publiek geheven wordt. Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over de lokalen en terrassen te beschikken. ZEEBADEN. Het bad is geopend van des morgens 8 ure tot zonsondergang. Prijs van een Zeebad 35 cent, met gebruik van een badcostuum (voor dames) of zwembroek en één handdoek. Bij abonnement 30 kaartjes. 10, H 100 00, Yoor het gebruik van meerdere hand doeken zijn kaartjes te bekomen a 5 cent per stuk. Bad- en handdoekenkaartjes verkrijgbaar aan het Badpaviljoen en op het strand abonnementen alleen aan het Badpaviljoen. Badkaartjes zijn geldig voor het geheele seizoen. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. In het Badhotel en in het Badpaviljoen bestaat gelegenheid tot het nemen van koude en warme binnenbaden. De Baddokter J. H. Duijvis is dagelijks te consulteeren in het Badpa viljoen of op het badstrand des morgens tusschen 11 en 12 uren. van 1 tot 8 Juli. In het dorp In het Aantal personen Mevr. de wed. A. E. van Arkel-Pieck Mej. A J. van Arkel Mej. W. Berdenis van Ber- lekom dhr. en Mevr. A. Bertuch- Sommerhoff Mej. G. Brouwer dhr. Mr. B. H. Carp Mej. S. E. Doijer Mevr. de wed. M. Gelder- man-Boddaert Mej. E. Gelderman dhr. G. Henneman dhr. Jhr. W. Snouck Hur- gronje Mevr. Ortt-Gelderman Mej. C. van de Putte Mej. A. Roes dhr. en Mevr. L. Sommer- hoff-Schuman en fam. dhr Walter Sommerhoff dhr. Felix Sommerhoff Mevr. de wed. Sommerhoff dhr. Thomkins Fraulein Clara Triepcke dhr. J. W. van Visvliet dhr. J. de Voogd dhr. en Mevr. Voorhoeve- Tichelman en familie In het Badhötel: Fraulein Gilchert Frau A. Goldschmidt Mevr. de. wed. Löhnis Mevr. de wed. Lijndrajer- Westhoff Mej. Anna Lijndrajer Frau von Maijs Mevr. van der Pot-Rappard Fraulein Anna Rhotert dhr. J. van Terwisgo In het Schuttershof: dhr. Bieremans dhr. N. Borne dhr. H. Boucher dhr. Ed. Brogneau dhr. Ch. Donel dhr. G. M. Donn dhr. C. Ingels dhr. Ch. de Koster dhr. J. Libau dhr. Minel dhr. Alph. Mijer dhr. R. Outenioh dhr. Picar dhr. Ch. Pieper dhr. C. Stassard dhr. Taymans dhr. P. Vandermeulen dhr. G. Verhulle dhr. A. Verstraeten dhr. C. Weyere In het hOtel „de l'Europe' dhr. W, Loof dhr. J. Mees Mevr. Shévitsch en fam. dhr. J. A. Zip Utrecht, id. Middelburg. Frankfort a/M. Middelburg. Harderwijk. Deventer. 's Hage. id. Utrecht, Middelburg, den Haag. Souburg. Gouda. Frankfort a/M. id. id. id. Arnhem. Frankfort a/M. Delft. Vlissingen. Kralingen. Presburg. Frankfort a/M. Rotterdam. Arnhem. id. Presburg. Antwerpen. Frankfort a/M. Deventer. Brussel, id. id. id. id. id. id. id. id. id. id. id. id. id. id. id. id. id. Lokeren. Brussel. Deli. id. Parys. Middelburg. Mej. Abreseh Mej. S. van Embden Mej. A. van Hoek Mej. L. van Hoek Mej. J. de Haan Mej. C. Plato Pension Bellevue". Aantal personen Middelburg, id. id id. id. id. Hoogwater te Domburg. Zaterdag 10 Juli vrm. 8,56 Zondag 11 10,14 Maandag 12 11,4 Dinsdag 13 11,50 "Woensdag 14 12,47 V. M. Donderdag 15 nam. 1,37 Vrijdag 16 2,45 Springtij. Zaterdag 17 3,35 Gebruikte Baden. Heeren Dames Totaal. Vrijdag 2 Juli 112 Zaterdag 3 „246 Zondag 4 18 18 Maandag 5 „6 8 14 Dinsdag 6 „527 Woensdag 7 „628 Donderdag 8 „448 42 21 63 BADSTOELEN te huren tijdens den badtijd: gedurende den tijd, dat de huurder achter eenvolgend den stoel bezet houdt f 0,10 per week1, maand3, seizoen 6, Voor Let badseizoen zijn nog te huur: 4 kamers dorpstr. wed.Klopmeijer. 4 ii id. F. Janse. 1 kamer markt van der Halen. 4 kamers id. tot Augustus J. Miuderhoud Hz. 2 zuidstr. met Aug. L. Louwerse. 1 kamer id. J. Sinke. 3 kamers schuit- vlotatr. G. Passenier Hz. 1 kamer weststr. Mej. Hoek. 4 kamers id. met Aug. G. van de Putte. 2 0 id. C. Corré. 5 e schot- sche h. J. H. van Enge len. 2 0 heeren straat Jacob Passenier. 4 boven kamers noord straat wed Hendrikse. Openbare Godsdienstoefening. Zondag 11 Juli. Ned. Herv. Gemeente. Voorm. 9'/2 uur Ds. C. v. n. Hoeten Je. bediening H. Avondmaal. Nam. Geen dienst. Gereformeerde kerk. Voorm. 9 uur Ds. B. B. van den Hoobn. Nam. 2 uur Ds. B. B. van den Hoobn.

Domburgsch Badnieuws | 1897 | | pagina 1