EiT "VIE^IEEIiyroiELIII^rGKEII^LIJ-ST. OPENING VAN HET BADSEIZOEN DOMBURGSCHE ZlBWIilCRM. Aangekomen vreemdelingen Het Domburftssch Bad nieuws verschijnt iederen Zaterdaggedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland f 1,voor het Buitenland f 1,25; afzonderlijke Nommers f 0,10. Advertentiën 10 cent per regelabonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen f 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesteloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. 1. van Benthem Jutting St. Pieterstraat F 33. 28 Juni. Sluiting einde September. BEPALINGEN omtrent het verkrijgen van toegang tot het Badpaviljoen. Ieder die te Domburg verblijf houdt ingezetene zoowel als niet ingezetene moet, om toegang te verkrijgen tot het Bad paviljoen, voorzien zijn van een toegang- kaart, te bekomen bij den kastelein tegen betaling volgens onderstaand tarief: p 2 personen 3 of meer *er uit één pers.uitéén persoon. gezin. gezin. week-kaarten 1,50 f 2,50 f 4, maand 5,8,9, 10,— 14,— 18,— Dag-kaarten 0,25 per persoon tot een maximum van ƒ1,50 voor een gezelschap. Houders van week-, maand- of seizoen- kaarten hebben toegang tot alle lokalen en terrassen, ook bij muziekuitvoeringen of andere feestelijkheden. Houders van (fo^-kaarten eveneens; bij muziekuitvoeringen of andere feestelijk heden echter eerst na bijbetaling tot bet bedrag dat als entree van bet publiek geheven wordt. Bezoekers die niet langer dan een dag in Domburg vertoeven en die niet in het bezit zijn eener toegangkaart, hebben vrijen toegang tot de Groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras aan de zeezijde, uitgezonderd bij muziekuit voeringen of andere feestelijkheden waarvoor entree van het publiek geheven wordt. Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over de lokalen en terrassen te beschikken. Hoogwater te Domburg. ZEEBADEN. Het bad is geopend van des morgens 8 ure tot zonsondergang. Prijs van een Zeebad 35 cent, met gebruik van een badcostuum (voor dames) of zwembroek en één banddoek. Bij abonnement 30 kaartjes. 10, 100 80,- "Voor bet gebruik van meerdere band doeken zijn kaartjes te bekomen a 5 cent per stuk. Bad- en handdoekenkaartjes verkrijgbaar aan het Badpaviljoen en op het strand; abonnementen alleen aan het Badpaviljoen. Badkaartjes zijn geldig voor bet geheele seizoen. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. In bet Badbótel en in bet Badpaviljoen bestaat gelegenheid tot bet nemen van koude en warme binnenbaden. Zaterdag 3 Juli nam. 3,30 Zondag 4 M 4,7 Maandag 5 ft it 4,46 Dinsdag 6 *1 tl 5,28 Woensdag 7 ft 6,15 JE. K. Donderdag S vrm. 6,40 Vrijdag 9 7,42 Zaterdag 10 M U 8,56 In de maand Juni. In hei dorp: Mej P. J. Abrahams dhr. H. J. Balfoort dhr en Mevr. Mr. J. H. van Hel-Moolenburgh dhr. en Mevr. G. van Beu- sekom en familie Mej. Beijerman Mevr. de wed. Boom- van Adrichem Mej. A Callenfels Mevr. de wed Carp Miss Carp Mej. M. Coset dhr. en Mevr. Danckaerts Dames Diepenbrugge Mej. M. van Doorn dhr. P. J. Elout dhr en Mevr. H. Oortman Gerlings- van Heerdt en familie dhr. en Mevr Dr. von Grimm en familie dhr. en Mevr. Hintzen- 's Jacob en familie Mej. S. 't Hooft dhr. Jhr. B. de Jonge van Ellemeet dhr. en Mevr. P. "W. van de Kamer en familie dhr. en Mevr. Kolff-Moens en familie dhr. Lurkus Dames Lnteijn en fam. Mej. Meertens dhr. en Mevr. Mr. A. Moo- lenburgh-Evers dhr. en Mevr. Mr. H. C. Moolenburgh-H elder dhr. en Mevr. Nolsfc Trenité en familie Mej. C. Plato dhr. J. J. van Poelvoorde Mevr. Roëll-Berdenis van Berlekom Freule M Roëll dhr. A. Roose Mej. C. F. Sprenger Mej. Stoel Mevr. de wed. Sijpkens- Spandaw Mej. Sijpkens dhr. Jhr. A. de» Tombe Freule E. des Tombe Mej. A. van Tricht Mevr. de wed. v»n Visvliet Mej. H. van Visvliet dhr. H. A. M. van Visvliet i Aantal personen Middelburg, Leiden. 2 Hendrik Ido Ambacht. 3 Rotterdam. Utrecht. Zierikzee. Middelburg, id. ia. Arnhem. 2 Cortgene. 3 den Haag. Haarlem. Londen. Utrecht. Coblenz. Rotterdam. Dordrecht. Middelburg, id. Amersfoort. Brouwershaven. Middelburg, id. Zierikzee. id. Rotterdam. Middelburg, id. den Haag. id Ned. Indië. Middelburg, id. den Haag. id. 'r Bosch, id. Arnhem. Middelburg, id. id. In het Badhötel: dhr. Alberti dhr. Baron Leon Audel dhr. von Basse dhr. C. Bellinck Mevr. de wed. de Bruijn- Boddeart dhr. Paul Dansette dhr. en Mevr. C. Dierckx dhr. Y von Gosen dhr. M. Hagner dhr. C. C. Hahn Fraulein Maud Hinrichs dhr. van der Hoop van Slochteren Mej. van der Hoop van Slochteren dhr M. Horn dhr. H. Houben dhr. en Mevr. Carl Jacoby dhr. Josmaijer dhr. AM. van der Kloet en familie dhr. Kol dhr. E. H. Kol Mej. E. A. Kol Mej. P. D. Kol dhr. en Mevr. Löhnis- Roijer en familie dhr. Mallinckrodt Mej. H de Petit dhr. en Mevr. E. Portielje dhr. P. Roy Mej. A. Rubenkoning Mej. C. Rubenkoning Fraulein Anna Schauen- burg dhr. H. Schmidt Mevr. Spits en familie dhr. en Mevr. L. Struijs dhr. en Mevr. Jhr. Mr. van Swinderen dhr. M. J. Temming dhr. J. Temming 1 dhr. Gaston Thierry dhr. Oscar Vermeersch In het Schuttershof Mej. Berdenis v. Berlekom dhr. J. la Bruijère dhr. J. Cloetens dhr. A. Colleye dhr. S. Colleye dhr. Coppieters de Madre de Mauville dhr. I. P. Dumont dhr. E. Gellée dhr. W. Hofmeester dhr. en Mevr. C. Hubers Mej. L. 's Jacob dhr. E. Kirchenburg dhr. Dr. L. Lavan Mej. C. Loder dhr. en Mevr. Luteijn- de Kanter dhr. Dr. Hans v.Mangoldt dhr. F. Nagel Mej. van O» dhr. Pauwels Mevr. Stuten- van IJsel- stein en familie Mis» Jessie Titcomb dhr. W. H. IJ Titcomb Mevr. de wed. van IJssél- •tuin en familie Aantal personen Antwerpen. Brussel. Westfalen Antwerpen. Middelburg. Brussel. Antwerpen, id. id. id. Hanover. Slochteren. id. Antwerpen. id. Brussel. Antwerpen. Dordrecht. Utrecht, id. id. id. Zwolle. Antwerpen. Haarlem. Antwerpen. Gent. Haarlem. den Haag. Crefeld. Antwerpen. Dordrecht. Brussel. Groningen. Antwerpen. id. Roubaix. Termonde, Middelburg. Brussel, id. id. id. St. Andries (Brugge.) 's Bosch. Gent. Brussel. Utrecht. Rotterdam. Brussel. Gent. Rotterdam. Middelburg. Aken. Brussel. Middelburg. Brussel. Amsterdam. Londen, id. Rotterdam.

Domburgsch Badnieuws | 1897 | | pagina 1