Veertiende jaargang No. 9. ZATERDAG, 29 AUGUSTUS 1896. ZElsT ^ZE^EZEDVIIIDIElLIII^GrlEII^LIJ-ST. Aangekomen vreemdelingen Groote Zaal van liet Badpaviljoen. DANSMUZIEK, CONCERT Het Domburg:sch Bacliiieu~ws verschijnt iederen Zaterdaggedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland f 1,voor het Buitenland f 1,25; afzonderlijke Nommers f 0,10. Advertentiën 10 cent per regelabonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen f 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesteloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting St. Pieterstraat E 33. ZEEBADEN. Het bad is geopend van des morgens 8 ure tot zonsondergang. Prijs van een Zeebad 35 cent, met gebruik van een badcostuum (voor dames) of zwembroek en één handdoek. Bij abonnement 30 kaartjes. 10, 100 80,— Voor bet gebruik van meerdere band doeken zijn kaartjes te bekomen a 5 cent per stuk. Bad- en banddoekenkaartjes verkrijgbaar aan het Badpaviljoen en op het strand abonnementen alleen aan bet Badpaviljoen. Badkaartjes zijn geldig voor het geheele seizoen. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op bet strand kenbaar gemaakt. In bet Badhotel en in bet Badpaviljoen bestaat gelegenheid tot bet nemen van koude en warme binnenbaden. Zaterdag Zondag Hoogwater te Domburg. Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag 29 Aug. nam. 30 31 1 Sept. vrm. 2 3 4 5 4,10 4,50 5,45 L. K. 6,32 8,3 9,23 10,25 11,15 dhr. H. van den Bergh dhr. I. Boasson Jongejuffr. H. Borsius Mej. Bet9v Breebaart Mej. A. Burkens Mej. P. Caljouw Mej. C. Chabot Jongejuffr. Collen dhr. en Mevr. Danckaerts- Lurkus Mej. G. Duvekot Mej. van Eijzeren dhr. A. Groen dhr. J. Groen Jongeh. A. Mulock Houwer Mevr. de wed. Huët dhr. en Mevr.Ilgen en fam. dhr. en Mevr. Lab rand en familie Mej. G. Ledeboer Mej. L. Nieuwenhuijze dhr. en Mevr. Norden Mej. F. Ochtman Jongeh. W. Ochtman dhr. P. Poort Mej. S. van Reeven Mej. S. Rekkers dhr. Jhr. L. Schorer Mej. J. Snellen dhr. Dr. Westerhuis dhr. en Mevr. Wiedemann en familie Aantal personen Tilburg. Middelburg, id. id. Rotterdam. Middelburg. Rotterdam. Vlissingen. Cortgene. Goes. Middelburg. Amsterdam. Geldrop. Goes, id. Coblentz. Middelburg. Rotterdam. Goes. Weenen. Goes, id. Middelburg. Maassluis. Middelburg. den Helder. Utrecht. Groningen. Elberfeld. Aantal personen De Baddokter J. H. Duijvis is dagelijks te consulteeren in bet Badpa viljoen of op bet badstrand des morgens tusscben 11 en 12 uren. van 20 tot 27 Augustus. In het dorp: In het Badhötel: H. K. H. Mevr. de Prin ses von Wied, geb. Prin ses Marie der Nederlan den Prinses Louise von Wied Prinses Elisabeth von Wied Jonkvr. van Suchtelen van de Haare Jonkvr. von Harbou dhr. Mr. C. H. Graaf van Bylandt Mevr. de Gravin van By- land gebr. Baronesse van Wintzingerode dhr. en Mevr. de Bruijn van Melis- en Marieker- ke-Six dhr. en Mevr. Endt dhr. Fearshow In het Schuttershof: Mej. Bosch van 's Grave- moer Mevr. L. E. van Diggelen Mej. G. A. Duran dhr. en Mevr. H. Fellin- ger en familie dhr. A. A. Hoos Mevr. E. v. Loon-Baronesse Schimmelpenninck van der Oije Mevr. van der Oudermeu- len-Gravin v. Randwijck Mevr. de Douairière van den Santheuvel van Adringa de Kempenaer In het hötel „de l'Europe", dbr. Alberdingk Thijm en familie Frau Rudolf Schelleckes en familie Dames Seyffardt 1 2 Jhr. de Savornin Lohman In „de Roode Leeuw", dhr. en Mej. de Bakker 2 dhr. Dellaert en familie dhr. J. H. van der Ven 4 Neuwied. id. id. id. id. id. id. Koudekerke. Wageningen. Londen. Parijs. Johannesburg (Transvaal). Wassenaar. Duisburg. Rotterdam. Haarlem. Wassenaar. AMUSEMENTEN. Zaterdag 29 Augustus 1896, Kinderbal tot 9 uur. Entrée 25 cent. Aanvang 7 uur. Houders van kaarten hebben vrijen toegang. Velp. 3 Ginneken. 6 2 Crefeld. id. den Haag. Wolfaartsdijk. Westdorpe. Goes. Openbare Godsdienstoefening. Zondag 30 Augustus. Ned. Herv. Gemeente. Voorm. 9'/2 uur Ds. C. v. d. Hoeven Je. Nam. Geen dienst. Gereformeerde kerk. Voorm. 9 uur Ds. B. B. van den Hooen. Nam. 2 uur Ds. B. B. van den Hooen. Roomsch-Katholieke Kerk. Godsdienstoefening voorm. 11 uur. Gebruikte Baden. Heeren. Dames. Totaal. Vrijdag 21 Aug. 26 32 58 Zaterdag 22 20 13 33 Zondag 23 22 16 38 Maandag 24 18 20 38 Dinsdag 25 23 28 51 W oensdag 26 10 19 29 Donderdag 27 30 25 55 149 153 302 Maandag 31 Augustus 1896, met medeweekinfl van: Mevr. Maetha SPOEL-Pfeiffeb (sopraan). De Heer Abnold SPOEL (bariton), Lee- raar aan de Kon. Muziekschool te 's Gra- venhage. De Heer Max MOSSEL (viool) Professor aan bet concervatoire te Birmingham. De Heer Louis SCHNITZLER, (piano). PROGRAMMA. 1. LIEDEREN voor bariton a. Non CredoWidor. b. Archibald Douglas. C. Löwe. (De Heer A. Spoel.) 2. a. RomanceJ. Svendsen. b. CapriceL. Schnitzler. (De Heer M. Mossel.) 3. LIEDEREN voor sopraan (met viool en piano): a. LargoG. F. Handel. b. der Spielmann E. Hildacb. (Mevrouw M. Spoel.) 4. LIEDEREN voor bariton a. Twee KerelenP. Benoit. b. Van eene Koningsvrouwe A. Spoel. (De Heer A. Spoel.) PAUZE. 5. DUETTEN voor sopraan en bariton: a. Figaro's Hochzeit W. A. Mozart. b. Die Zauberföte. W. A. Mozart. (De Heer en Mevrouw Spoel.) 6. a. BerceuseDavis. b. PapilionC. Bohm. (De Heer Mossel.) 7. LIEDEREN voor sopraan: a. Moeders Liedjen L. Schnitzler. b. In Oud Hollundt A. Spoel. (Mevrouw M. Spoel.) 8. a. NocturneL. Brasein. b. Danse antique L. Schnitzler. (De Heer Schnitzler.) 9. Panis angelicas. Cesar Franck. Voor sopraan en bariton met viool en piano. Entrée 75 cent. Aanvang 8 uur. Houders van kaarten hebben vrijen toegang. Houders van dagkaarten met bijbetaling van 50 cent. Op Zeeduin is een cement lawntennis- baan gemaakt, die, na aanvrage aan de badgasten ten gebruike zal worden afge staan.

Domburgsch Badnieuws | 1896 | | pagina 1