Aangekomen vreemdelingen Groote Zaal van het Badpaviljoen, DANSMUZIEK, Veertiende jaargang No. 8 P ZATERDAG, 22 AUGUSTUS 1896. EIST YrZE^ZEZEJVTOiELin^CKEIIïTLIvTST. Het Domtoux-greieli FfcactnieuTvs verschijnt iederen Zaterdaggedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland 1,voor het Buitenland f 1,25afzonderlijke Nommers f 0,10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen f 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. (VI. Kesteloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting St. Pieterstraat F 33. DOMBURGSCHE ZEEBADI1ICHTM BEPALINGEN omtrent den toegang tot het Badpaviljoen. Groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras zeezijde vrij, uitgezonderd bij muziekuitvoeringen of andere feestelijk heden, wanneer entree van het publiek geheven wordt. Overige lokalen met een toegangkaart verkrijgbaar aan het Paviljoen, volgens onderstaand tarief: per dag 25 cent per persoon tot een maximum van 1,50 voor een gezelschap. In het Badhotel: Aantal personen per persoon. 2 personen uit één gezin. 3 of meerpers. uit één gezin. 1,50 5,— 10,— 2,50 8,— 14, 4,- 9,- 18,— per week maand Houders van kaarten hebben steeds toe gang tot alle lokalen gedurende de uren het gebouw voor het publiek geopend is. Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras zeezijde, te beschikken. Hoogwater te Domburg, Zaterdag 22 Aug. nam. 12,34 Zondag 23 Maandag 24 Dinsdag 25 Woensdag 26 Donderdag 27 Vrijdag 28 Zaterdag 29 12,56 V. M. 1.28 1,58 Springtij. 2,25 2,57 3.29 4,10 van 13 tot 20 Augustus. In het dorp: Mej. Boasson dhr. Z. Bouwens en fam. Mej. J. L. Brouwer Mevr. van Brakel en fam. Mej. Bronsveld Mej. Dijkgraaf dhr. J. Gabriëlse dhr. en Mej. Kesteloo Mevr. de wed. Laarman van den Dries Mej. Ch. Laarman dhr. J. Kiewiet de Jonge Mevr. de wed. Lamster dhr. Meijkamp dhr. Dr. A. Noordzij Frau Anna von Kallina dhr. en Mevr. Pont-Brons veld dhr. P. C. Plugge en fam. dhr. Raven Mej. A. Scharper Freule Cecile Schorer dhr. Jhr. Mr. W. Schorer dhr. J. Schuurman dhr. Snoep dhr. Hans Sommerhoff dhr. Herman Thooft dhr. Jhr. J. van Reigers berg Verslnijs Mevr. van West en fam. Aantal personen Middelburg. Ierseke. Middelburg. den Haag. Utreoht. Haarlem. Middelburg. Colijnsplaat. Amsterdam, id. Oudewater. Middelburg. id. Kampen. Graz. Nisse. Middelburg. Amsterdam. Rotterdam. Haarlem. id. Nijmegen. Middelburg. New-York. Rotterdam. Amsterdam. Haarlem. dhr. en Mevr. George de Coninck dhr. en Mevr. Engels en familie dhr. V. Gaëtani dhr. C. A. Gazan dhr. en Mevr. Laming en familie dhr. Graaf Nesselrode Frau Overbeek dhr. A Sistermans Frau G. Wachendorff en familie In het Schuttershof: dhr. en Mevr. Beutner en familie dhr. Baron Sixma van Heemstra Dames Hoeufft dhr. Leembruggen en fam. dhr. A. J. K. Meijer dhr. en Mevr. Mr. P. Pol vliet 2 dhr. en Mevr. I. I. R. de Wetstein Pfister dhr. en Mevr. G. L de Wetstein Pfister dhr. F. Rappel Mevr. de wed. Rappel- Meijer dhr. Jhr. O. van den Sant heuvel Yelo-Club uit Ixelles dhr. A. Waller In het hötel „de l'Europe", dhr. Oscar de Becque Mej. A. Cella dhr. Gazan de la Meuse dhr. van Hoegaerden dhr. E. Hoegarth dhr. F. Kortlang dhr. en Mevr. Kuhn 2 Markies en Markiezin Pau- lucci di Oaboli en fam. dhr. M. Renard dhr. en Mevr. S. Siemer Mej. C. Taylor dhr. Ph. Wolfers dhr. R. Wolfers In het Pension „Bellevue". Frau von Gersdorff en fam. dhr. de Groot dhr. Dr. E. Laurillard en familie Mej. Levij In „de Roode Leeuw". dhr. A. Baard dhr. Koster Buis dhr. J. Daëns dhr. Delmans dhr. C. Milo dhr. C. de Harets Mej J. Wijtenburg Kortrijk. Engelsberg. Rome. Parijs. Rotterdam. Dortmund. Frankfort a/M. Dortmund. Jüterbock bij Berlijn. den Haag. Haarlem. Leiden. Amsterdam. den Haag. Delft. id. Bussum. Amsterdam. Arnhem. Brussel. Aken. Antwerpen, Rome. Groningen. Antwerpen. Birmingham. Ermelo. Antwerpen. Parijs. Luik. Zwitserland. Londen. Brussel. Parijs. Aken. Middelburg. Amsterdam. Haarlem. Gorinchem. Boscoop. Brussel, id. id. id. Middelburg. Gebruikte Baden. Heeren. Dames. Totaal. Vrijdag 14 Aug. 8 11 19 Zaterdag 15 25 32 57 Zondag 16 21 16 37 Maandag 17 33 27 60 Dinsdag 18 22 18 40 Woensdag 19 37 31 68 Donderdag 20 30 33 63 176 168 344 Openbare Godsdienstoefening. Zondag 23 Augustus. Ned. Herv. Gemeente. Voorin. 9 '/2 uur Ds. C. v. d. Hoeten Jb. Nam. Geen dienst. Gereformeerde kerk. Voorm. 9 uur Ds. B. B. tan een Hooen. Nam. 2 uur Ds. B. B. tan een Hooen. Eoomsch-Katholieke Kerk. Godsdienstoefening voorm. 11 uur. De Baddokter J. H. Düijtis is dagelijks te conBulteeren in het Badpa viljoen of op het badstrand des morgens tussehen 11 en 12 uren. AMUSEMENTEN. Zaterdag 22 Augustus 1896, Kinderbal tot 9 uur. Entrée 25 cent. Aanvang 7 nnr. Houders van kaarten hebben vrijen toegang. Zaterdag 29 Augustus 1896, Kinderbal tot 9 uur. Entrée 25 cent. Aanvang 7 uur. Houders van kaarten hebben vrijen toegang. Uitstapjes te voet: Naar de manteling en door bet overboseb van de buitenplaats Duinvliet terug (Va uur). Naar de manteling over bet landgoed West- hove en door het Overboseb van Duin vliet terug uur). Naar het landgoed Schoon-oord (langs den straatweg), vervolgens links af, en door de bosscben van bet landgoed Duinbeek of van Berkenbosch terug (1 '/2 uur). Naar de Oranjezon, door de manteling ach ter Westhove en terug langs bet land goed Zeeduin. (3 uur.) Naar Aagtekerke en over Oostkapelle terug (2 uren). Naar Westkapelle en over Aagtekerke terug; de zeedijk en lichttoren te bezien (3% uren). Aan de bezoekers der badplaats is bet wandelen over deze landgoederen door de eigenaren welwillend vergund. DE STROOHOED. Domburgsche Novelle. 3) II. Miniatuurtje, waarlijk de naam paste goed bij 't lieve gezichtje met de mooie groote donkerblauwe oogen, de fijne trekken en teedere gelaatskleur, alles omlijst door

Domburgsch Badnieuws | 1896 | | pagina 1