ZATERDAG. 8 AUGUSTUS 1896. DOMBURGSCHE ZEEBADI1ICHTING. omtrent den toegang tot het Badpaviljoen. Aangekomen vreemdelingen Groote Zaal van liet Badpaviljoen. Zaterdag 8 Augustus 1896, DANSMUZIEK, VERSLAG Veertiende jaargang No. 6 ZEUJST ^X^IEJSJIIVmiELIII^GKEIISnLjIvTST. Het Domburgsch Badnieuws verschijnt iederen Zaterdaggedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland f 1,voor het Buitenland 1,25; afzonderlijke Nommers f 0,10. Advertentiën 10 cent per regelabonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen f 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesteloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting St. Pieterstraat F 33. BEPALINGEN Groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras zeezijde vrij, uitgezonderd bij muziekuitvoeringen of andere feestelijk heden, wanneer entree van het publiek geheven wordt. Overige lokalen met een toegangkaart verkrijgbaar aan het Paviljoen, volgens onderstaand tarief: per dag 25 cent per persoon tot een maximum van 1,50 voor een gezelschap. per persoon. 2 personen uit één gezin, j 3 of meer pers. uit één gezin. per week f 1,50 2,50 f 4,- maand 5,- seizoen 10,14,18, Houders van kaarten hebben steeds toe gang tot alle lokalen gedurende de uren het gebouw voor het publiek geopend is. Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras te beschikken. Hoogwater te Domburg. De Baddokter J. H. Duijvis is dagelijks te consulteeren in het Badpa viljoen of op het badstrand des morgens tusschen 11 en 12 uren. Openbare Godsdienstoefening. Zondag 9 Augustus. Ned. Herv. Gemeente. Voorm. 9'/2 uur Ds. C. v. d. Hoeven Je. Nam. Geen dienst. Gereformeerde kerk. Voorm. 9 uur Ds. B. B. van den Hooen. Nam. 2 uur Ds. B. B. van den Hooen. van 30 Juli tot 6 Aug. In het dorp: dhr. en Mevr. Franz Alden- bruck en familie Aantal personen Zaterdag 8 Aug. 9 vrm. 12,20 Zondag nam. 1,— N.M. Maandag 10 1,40 Dinsdag 11 2,30 Springtij. Woensdag 12 3,18 Donderdag 13 3,54 Vrijdag 14 4,47 Zaterdag 15 5,48 E. K. Gebruikte Baden. Heeren Dames Totaal Vrijdag 31 Juli 24 11 35 Zaterdag 1 Aug. 31 21 52 Zondag 2 21 20 41 Maandag 3 21 18 39 Dinsdag 4 20 21 41 Woensdag 5 24 20 44 Donderdag 6 18 24 42 159 135 294 dhr. A. E. van Arkel dhr. F. van den Bergh Dames E en M. de Bie Mevr. JacobseBoudewijnse- de Knokke van der Meu- len Jongeheer C. Jacobse Bou- dewijnse dhr. Jhr. H. de Brauw Mej. A. van der Burg dhr. J. J van der Burg Fraulein von Felbert dhr. H. Oortman Gerlings Dames Hering dhr. H. Hovy Mej. Hovy Mej. Hondius en familie Prins en Prinses Kouda- cheff en familie Mej. Krijns en familie Mej. Pieterse en familie Mej. H Reerink Mej. van Regteren Altena dhr. J. Salberg Mej. Schalkwijk Jonkvrouwe C. Schorer Jonkvrouwe C. Schorer en familie Mej Snoep In het Badhotel: Brühl bij Keu len. Ellecom. Tilburg. Rotterdam. Bennekom. id. Middelburg, id. Vlissingen. Wiesbaden. Utrecht. Rotterdam. Dnitschland. id. Middelburg. Parijs. Alkmaar. Hulst. Middelburg. Apeldoorn. Middelburg. Rotterdam. Haarlem. id. Middelburg. Mevr. Albarda en familie 2 den Haag. dhr. Mr. L. Ch. Besier Middelburg. Mevr. Boissevain-de Vos en familie 3 Montreal. Mevr. de douairière Boo- nen-Laman Trip en fam. 2 Arnhem. Dames Brandt 3 Amsterdam. dhr. en Mevr. Buchholz en familie 6 Londen. dhr. Dr. S.S. Burns en fam. 5 Richmond. Mevr. S. Gazan Rotterdam. Mej. J. A. Gazan id. Mej B. A. G. van Someren Gréve Haarlem dhr. en Mevr. Baron van Hardenbroek 2 Montreux. Mej. Hoek Kampen. dhr. en Mevr. Hoogerwerff en familie 7 Rotterdam. Mevr. de wed. Leemans-de Virieu Leiden. Mej. Leemans id. Mevr. van der Mieden v. Opmeer-Boogaert en fam. 2 Middelbnrg. Fraulein D. Mosle Bremen. Mej. M. C. van Ede van der Pais Rotterdam. dhr. Ronns von Speyer en familie 4 Bazel. Mevr. van der Tol-Slicher en familie 2 Hilversum. M evrde V os-Leembruggen Amsterdam. Mej. C. de Vos id. dhr. Mr. C. L. Umbgrove Middelburg. Miss Warner Richmond. dhr. en Mevr. P. de Ritter Zahony 2 Milaan. In het Schuttershof: Aantal personen Mevr. Bosch van 's Grave- moer en familie dhr. Mr. H. D. van Ket- wich Verschuur en fain, dhr. W. A. Kolpmels Mej C. D. de Marree dhr. H. C. de Marree dhr. J. B. Scholten Mevr. de wed. E. Viruly- Boogaert Mej. A. S. J. Viruly In het hötel „de l'Europe". dhr. en Mevr. Beukers dhr en Mevr. Baron en Baronesse van Boetze- laer Fraulein von Doemming Graaf en Gravin de Saint George 2 dhr. en Mevr. de GraefFa 2 Frau Excellenz von Kotze- bue dhr. Martinoff dhr. Menard Fraulein L. Neser dhr. Sevastoporelo Gravin Tyszkiwiez en fam, den Haag. Leeuwarden. Rotterdam, id. id. Enschedé. Scheveningen. id. Utrecht. Leiden. Wiesbaden. Parijs Amsterdam. Reval. Parijs. Nice. Rijn Beijeren. den Haag. Rusland. AMUSEMENTEN. Kinderbal tot 9 uur. Entrée 25 cent. Aanvang 7 uur. Houders van kaarten hebben vrijen toegang. Zaterdag 15 Augustus 1896, Kinderbal tot 9 uur. Entrée 25 cent. Aanvang 7 uur. Houders van kaarten hebben vrijen toegang. des WIELERFEESTEN OP DOMBURG, 5 Augustus 1896. Een vroolijk, met allerlei vlaggen ver sierd terrein, een door een krioelende druk- pratende mensehenmassa, midden op het grasperk het muziekorps der dd. Schutterij uit Middelburg, dit schouwspel vertoonde zich aan het oog van hem, die zich op Woendag 5 Augustus naar het Badhotel had begeven, om daar het bloemencorso en de Ghymcana-races voor rijwielen en sport karren bij te wonen. Commissarissen en juryleden, getooid met rosetten en strikjes

Domburgsch Badnieuws | 1896 | | pagina 1