ZEIST YEBEMDELIlTGWLICrST. DOMBURGSCHE ZEEBAD11MTI1. Aangekomen vreemdelingen Hefc Domburgfsoli Badnieuws verschijnt lederen Zaterdag, gedurende hefc Badseizoen. Abonnement voor Nederland f 1,voor het Buitenland f 1,25; afzonderlijke Nommers f 0,10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen f 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesteloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting St. Pieterstraat F 33. BEPALINGEN omtrent den toegang tot het Badpaviljoen. Groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras zeezijde vrij, uitgezonderd bij muziekuitvoeringen of andere feestelijk heden, wanneer entree van het publiek geheven wordt. Overige lokalen met een toegangkaart verkrijgbaar aan het Paviljoen, volgens onderstaand tarief: joer dag 25 cent per persoon tot een maximum van 1,50 voor een gezelschap. per 2 personen I 8 of meer pers. persoon. uit één gezin. I uit één gezin. Gebruikte Baden. Heeren. Dames. Totaal. Vrijdag 10 Juli 14 7 21 Zaterdag 11 10 5 15 Zondag 12 n 22 13 35 Maandag 13 n 22 20 42 Dinsdag 14 M 21 13 34 W oensdag 15 16 9 25 Donderdag 16 18 13 31 123 80 203 van 9 tot 16 Juli. In het dorp: per week maand 2,50 4,- 1,50 5,I 8,— 9,— 10,— I 14,— 18,— Houders van kaarten hebben steeds toe gang tot alle lokalen gedurende de uren het gebouw voor het publiek geopend is. Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras zeezijde, te beschikken. ZEEBADEN. Het bad is geopend van des morgens 8 ure tot zonsondergang. Prijs van een Zeebad 35 cent, met gebruik van een badcostuum (voor dames) of zwembroek en één handdoek. Bij abonnement 30 kaartjes. 10, 100 30,— Voor het gebruik van meerdere hand doeken zijn kaartjes te bekomen a 5 cent per stuk. Bad- en handdoekenkaartjes verkrijgbaar aan het Badpaviljoen en op het strand; abonnementen alleen aan het Badpaviljoen. Badkaartjes zijn geldig voor het geheele seizoen. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. In het Badhótel en in het Badpaviljoen bestaat gelegenheid tot het nemen van koude en warme binnenbaden* Hoogwater te Domburg. Zaterdag 18 Juli vrm. 6,58 8,26 Zondag Maandag Dinsdag 19 20 21 22 Donderdag 23 Vrijdag 24 Zaterdag 25 9,45 10,46 11,37 12,15 12,50 V. M. 1,25 dhr. A. van den Bergh Mej. J. van den Bergh Mej. M. Berdenis van Ber- lekom dhr. en Mevr. Boogaert- Boddaert en familie Mevr. Bnteux-van Trigt Jonkvronwe Caan van Neck dhr. E. G. Duijvis Mej. E. Fak Brouwer Mej. Focke Mevr. de Baronesse van Heerdt-Boddaert Mej. A. S. van der Hoeven dhr. D. A. C. van den Hoorn Mej. P. Hijpers Mej. W. Janssen Mej. A. Japikse Mej. Kasse Mej. A. Linschoten dhr. F. Louer Mej. den Otter Dames Passenier Freule A. Ram Mej. A. P. Reuter Mej A. Reuter Mevr. Louise Sommerhoff dhr. Erich Sommerhoff dhr. Kurt Sommerhoff Freule J.E. van Teijlingen dhr. G. J. Timmermans dhr. G. Nolst Trénité Mej. Clara Tripeke dhr. en Mevr. Turk-Snouck- Hnrgronje dhr. J. Vink Mej. C. van de Weg dhr. W. Woert In het Badhöiel: dhr. en Mevr. Fokker en familie Mevr. de Baronesse van Hardenbroek van Look horst Freule van Hardenbroek dhr. en Mevr. Hoefnagels- Losecart Vermeer en fam. dhr. en Mevr. E. Knight- Viruly dhr. Meinhold dhr. en Mevr. Maurice Otlet Mej. Romeny Mevr. van Slooten-van Sminia en familie dhr. van Slooten Aantal personen Tilburg, id. Middelburg, id. Oost-Souburg. Rijswijk, Utrecht. Middelburg. Amsterdam. Utrecht. Rotterdam. Zetten. Middelburg, id. id. id. id. id. den Haag. id. Zeist. Amsterdam, id. Frankfurt a/M. Ziirich. Zürich. den Haag. Middelburg. den Haag. Frankfurt a/M. Middelburg. Wemeldinge. Tilburg. den Haag. Haarlem. den Haag. Breda. Rotterdam. Dresden. Brussel. Haarlem. Rauwerd. id. In het Schuttershof: Aantal personen dhr. en Mevr. Oscar Berg mans en familie 3 GeDt Mej. Louise Dewez id dhr. en Mevr. A. Dupu- reux 2 id. dhr. von Gersdorff Aken dhr. Fr. van Mollem Opwijck. dhr. R. Vereertbrugghen id. dhr. en Mevr. P. Fentener van Vlissingen en fam. 7 Helmond, dhr. Dr. Jos. Wijnants Opwijck. dhr. Fernand Wijnants id. dhr. en Mevr. F. J. Waller en familie. 8 Delft. In het hdiel „de l'Europe". dhr. M. Gaillard en fam. I 5 I St. Nicolaas. De Baddokter J. H. Duijvis is dagelijks te consulteeren in het Badpa viljoen of op het badstrand des morgens tusschen 11 en 12 uren. Voor Let badseizoen zijn nog te buur: 4 kamers 2 1 kamer Een huis met 7 ka mers en keuken Een hnis met 5 ka mers en keuken Een huis met 9 ka mers Het Hof te Domburg. weststr. markt dorpstr. noord straat schuit- vlotstr, zuidstr. id. tot Augustus tot Augustus G. van de Putte. Jan Minder- houd. F. Janse. wed. Hendrikse. G. Passenier. L. Louwerse. J. Sinke. noord straat M. J. Scheijbe- ler. markt vanaf 2 Aug. Jan Minder- houd. weststr. Schuttershof. id BADSTOELEN te huren tijdens den badtijd: gedurende den tijd, dat de huurder ach ter- eenvolgend den stoel bezet houdt f 0,10 per weet1, maand3, seizoen 6, Openbare Godsdienstoefening. Zondag 19 Juli. Ned. Herv. Gemeente. Voorm. 9 Va uur De. C. v. d. Hoeven Je. Avondmaal. Nam. Geen dienst. Gereformeerde kerk. Voorm. 9 uur Ds. B. B. van den Hooen. Nam. 2 uur Ds. B. B. van den Hooen.

Domburgsch Badnieuws | 1896 | | pagina 1