EinST VRBBMDELHSTG-BITLIJST. DOME ZEEBADMCHUG. Aangekomen vreemdelingen Het Pomburffseh Batlnieuws verschijnt lederen Zaterdaggedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland f 1.voor het Buitenland 1,25; afzonderlijke Nommers f 0,10. Advertentiën 10 cent per regelabonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen f 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. NI. Kesteloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting St. Pieterstraat F 33. BEPALINGEN omtrent den toegang tot het Badpaviljoen. per Hoogwater te Domburg. Zaterdag 11 Juli nam. 1,39 Zondag 12 Maandag 13 Dinsdag 14 Woensdag 15 Donderdag 16 Vrijdag 17 Zaterdag 18 2,23 Springtij. 3,— 3,40 4,18 5,5 6,4 E. K. 6,58 2 tot 9 Juli. In het dorp: Groote met daaraan gelegen veranda en terras zeezijde vrij, uitgezonderd bij muziekuitvoeringen of andere feestelijk heden, wanneer entree van het publiek geheven wordt. Overige lokalen met een toegangkaart verkrijgbaar aan het Paviljoen, volgens onderstaand tarief: 25 cent per persoon tot een maximum van 1,50 voor een gezelschap. per persoon. 1 2 personen uit één gezin. j 3 of meer pers. uit één gezin. per week 1,50 2,50 f 4,— maand 5, 8,— 9,- seizoen 10,— 14, „18,— Houders van kaarten hebben steeds toe gang tot alle lokalen gedurende de uren het gebouw voor bet publiek geopend is. Commissarissen behouden zich bet recht voor in bijzondere gevallen over groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras zeezijde, te beschikken. ZEEBADEN. Het bad is geopend van des morgens 8 ure tot zonsondergang. Prijs van een Zeebad 35 cent, met gebruik van een badcostuum (voor dames) of zwembroek en één handdoek. Bij abonnement 30 kaartjes. 10, 100 80,— Voor het gebruik van meerdere hand doeken zijn kaartjes te bekomen a 5 cent per stuk. Bad- en handdoekenkaartjes verkrijgbaar aan het Badpaviljoen en op het strand abonnementen alleen aan het Badpaviljoen. Badkaartjes zijn geldig voor het geheele seizoen. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. In het Badhotel en in het Badpaviljoen bestaat gelegenheid tot het nemen van koude en warme binnenbaden. dhr, W. J. Roscam Abbing Mi9s C. Bemand dhr. en Mevr. Aug. Ber- tuch-Sommerhoff dhr. D. Diemont dhr. en Mevr Brouez Dolf Mevr. de wed. M. Gelder- man-Boddaert Mej. E. Gelderman Mevr. de wed a. Goetzee- Lambrechtsen en fam dhr. W. Groeneweg Mevr. de Gijselaar-de Gijse- laar Freule S C. de Gijselaar Mej. Hoos Mej. J. H. van Noppen Mevr. Ortt-Gelderman dhr. en Mej. C. van de Putte en familie dhr. en Mevr. L. Sommer- hoff-Schumann en fam. dhr. C. A. Sprenger dhr. Thomkins dhr. P. van Visvliet Dames van Visvliet en fam Mej. C. Zoel Ier In het Badhötel: Mevr. de Baronesse van der Borch van Vorden dhr en Mevr van den Broek Mevr. de wed. de Bruijn- Boddaert dhr. Dr. Cunze en fam. dhr. Cunze Mevr. Heermann Mej. Heermann dhr. en Mevr. M. X. J. van der Leeuw en fam. Mevr. Ortt Mevr. E. van derPot-Rap- pard Mevr. A. Salmon dhr. en Mevr. H Schepe- ler en fam. In het Schuttershof: Miss Cortes dhr. en Mevr. Haesart dhr. J. Lorié Aantal I personen 4 11 dhr. Lagerweij dhr. en Mevr. Jhr. van van Swinderen Middelburg. Twikenham. Frankfurt a/M. Oude Rijn. Brussel. den Haag. id. id. Amsterdam, den Haag. id. Rotterdam. Goes, den Haag. O.-Souburg. Frankfurt a/M. Kloetinge. Arnhem. Middelburg, id. id. Vorden. Brussel. Middelburg. Frankfurt a/M. Sarburg. Frankfurt a/M. id. Rotterdam. Haarlem. Antwerpen, id. Frankfurt a/M. Londen. Gent. Utrecht. In het hdtel „de l'Europe". Rotterdam. In het hötel dhr. A. Trimbos dhr. F. de Smet Groningen. Café Schrier": Bergen op Zoom. IJzendijke. He F5a<lclolfter J. H. Huuvis is dagelijks te consulteeren in het Badpa viljoen of op het badstrand des morgens tusscben 11 en 12 uren. Gebruikte Baden. Heeren Danms Totaal. Vrijdag 3 Juli 1 6 7 Zaterdag 4 n Zondag 5 6 2 8 Maandag 6 8 5 13 Dinsdag 7 13 10 23 W oensdag 8 11 7 18 Donderdag 9 9 8 17 48 38 86 Voor het badseizoen zijn nog te huur: 4t kamers 2 1 kamer Een huis met 7 ka mers en keuken Een huis met 5 ka mers en keuken Een huis met 9 ka mers Het Hof te Domburg. weststr. markt dorpstr. noord straat schuit- vlotstr. zuidstr. id. tot Augustus tot Augustus G. van de Putte. Jan Minder- houd. F. Janse. wed. Hendrik8e. G. Passenier. L. Louwerse. J. Sinke. noord- straat van af 15 Juli M. J. Scheijbe- ler. markt vanaf 2 Aug. Jan Minder- houd. weststr. Schuttershof. id BADSTOELEN te huren tijdens den badtijd: gedurende den tijd, dat de huurder achter eenvolgend den stoel bezet houdt f 0,10 per week1, maand3, seizoen 6, Openbare Godsdienstoefening. Zondag 12 Juli. Ned. Herv. Gemeente. Voorin. 9 uur Ds. C. v. n. Hoeven Je. Voorbereiding. Nam. Geen dienst. Keisgelegenlieden. Dagelijks van Middelburg naar Domburg een tramomnibus des nam. 1% ure (afrit Groote Markt, Nederlandsch koffiehuis J. M. van bee Habst) en terug van Domburg des nam. 8 '/2 ure (afrit Hotel Schuttershof). Prijs f 0,75 enkele reis en f 1,25 voor heen en terug op den zelfden dag.

Domburgsch Badnieuws | 1896 | | pagina 1