ZATERDAG, 4 JULI 1896. ZEIST "VZR-ZEDEMZDZELIISra-IEII^ILIJ-ST. OPENING VAK 11ET BADSEIZOEN DOMRURGSCBE ZEEBAD»» Aangekomen vreemdelingen Veertiende jaargang No. 1 Het Domburgsch Badnieuws verschijnt iederen Zaterdaggedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland f 1,voor het Buitenland 1,25; afzonderlijke Nommers f 0,10, Advertentiën 10 cent per regelabonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen f 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux; te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesteloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting St. Pieterstraat F 33. 29 Juni. Sluiting einde September. BEPALINGEN omtrent den toegang tot het Badpaviljoen. Groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras zeezijde vrij, uitgezonderd bij muziekuitvoeringen of andere feestelijk heden, wanneer entrée van het publiek geheven wordt. Overige lokalen met een toegangkaart verkrijgbaar aan het Paviljoen, volgens onderstaand tarief; per dag 25 cent per persoon tot een maximum van 1,50 voor een gezelschap. per I 2 personen 3 of meer pers. persoon. uit één gezin, uit één gezin. per week maand 2,50 4,— Zaterdag 4 Juli vrm. 6,55 Zondag 5 SS 8,6 Maandag 6 SS SS 9,14 Dinsdag 7 M 10,12 Woensdag 8 SS SS 11,4 Donderdag 9 SS SS 12,— Vrijdag 10 SS nam. 12,36 Zaterdag 11 SS SS 1,39 tot 2 Juli. In het dorp: 1,50 5,— 10,— 14,— 18,— Houders van kaarten hebben steeds toe gang tot alle lokalen gedurende de uren het gebouw voor het publiek geopend is. Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras zeezijde, te beschikken. ZEEBADEN. Het had is geopend van des morgens 8 ure tot zonsondergang. Prijs van een Zeebad 35 cent, met gebruik van een badcostuum (voor dames) of zwembroek en één handdoek. Bij abonnement 30 kaartjes. 10, 100 80,— Voor het gebruik van meerdere hand doeken zijn kaartjes te bekomen a 5 cent per stuk. Bad- en handdoekenkaartjes verkrijgbaar aan het Badpaviljoen en op het strand; abonnementen alleen aan het Badpaviljoen. Badkaartjes zijn geldig voor het geheele seizoen. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. In het Badhotel en in het Badpaviljoen bestaat gelegenheid tot het nemen van koude en warme binnenbaden. Hoogwater te Domburg. M. Aantal personen Mej J. E. van Adrichem Zierikzee. dhr. en Mevr. A. van den Bergh-Zeegers Veeckens en familie 6 Tilburg. Mevr de wed. M. C. Boom- v. Adrichem Zierikzee. Mej. A. Campbell Hamburg. Mej. L. van der Lek de Clercq Koudekerke. Mevr. Danckaerts-Lurkus Cortgene, Mej. Danckaerts id. Dames Diepenbrugge 3 den Haag. Mevr. Duijvis-Raabeenfam. 2 Utrecht dhr. C. K. Eiout Amsterdam. dhr. P. J. Elout Londen. dhr. Ch Erbschloe Brussel. dhr en Mevr. von Brucken Fock-Boogaert en fam. 8 Middelburg. Mej. M. Fokker id. dhr. en Mevr Frater-Carp en familie 4 id. Mej. de wed. Hay er Amsterdam. dhr. G. J. Hayer id. Mej. S. Herp Terneuzen. dhr en Mevr. Herfkens- 't Hooft 2 Amsterdam. dhr. en Mevr. G. H. Hintzen en familie 7 Rotterdam. Mej A van der Hoeven id. dhr. Mr. J. J. van der Hoeven id. dhr en Mevr. C. van der Hoeven Jr. 2 id. Mevr van der Hoop-van de Poll en fam. 4 den Haag. Jongeheer B. de Jonge van Ellemeet Middelburg. dhr. Wilhelm Klahn Fahrdorf. Mevr. Kolff-Moens en fam. 7 Amersfoort. Mevr. de wed. Kruijsse- Grims Middelburg. dhr. J. Leselle Brussel. Mej. J. M. Loder Rotterdam. dhr. M. Lurkus Brouwershaven. Dames Luteijn en fam. 4 Middelburg. dhr. en Mevr. Meertens- Kruijsse 2 id. Mej. Mees Rotterdam. dhr. en Mevr. Jhr. Nahuijs- Schuurbeque Boeije en familie 5 Middelburg. Mej. A. van den Oude Terneuzen. dhr. en Mevr. A.Robertson en familie 6 Rotterdam. Mevr. Roëll-Berdenis van Berlekom en fam. 2 den Haag. Freule M. Roëll id. dhr. J. M. Semein Rilland. dhr. en Mevr. Someren 2 Amsterdam. Mej C. F. Sprenger en fam. 3 Middelburg. dhr. en Mevr. Mr. F. J. Sprenger-Buteux en fam. 5 id. Mej. de Rochemont Tilburg. Mevr. Nolst Trénité en fam. 8 Rotterdam. dhr. Jhr. H van Reigersberg Versluijs Deventer. Mevr. de wed. van Visvliet- Harvey en fam. 5 Middelburg. dhr. J. W. van Visvliet Delft. dhr. G. J. Willekes Jr. Berlijn. Aantal Mej. E. J. Wijtenburg personen Middelburg. Mej. van IJsselsteijn Rotterdam. dhr. J. van Zweeden Middelburg. In het Badhdtel: dhr. P. N. Aberson Deli dhr. en Mevr. Boddaert- Grubé en fam. 5 Hilversum. dhr. Ch. Bollinckx Antwerpen. dhr. W. Bochholtz Londen. Mevr. D. Cordes Amsterdam. dhr. J. H. Cordes id. dhr. Ch. Dierikx Antwerpen. dhr. J. Dierikx. id. dhr. B. A. M. van Dorp Rotterdam. dhr. en Mevr. P. B. J. Ferf 2 Haarlem. Mej. A. Frederiks I Zutfen. dhr. C. Balguerie Gnérin Rotterdam. Mej. G. Heppenes Hilversum. dhr. R. Houben Antwerpen. dhr. Baron J. van Hugen- poth 'b Bosch. dhr. Jhr. B. de Jonge van Campens Nieuwland Haarlem. Mevr. van der Kloet en fam. 4 Dordrecht. dhr. Mr. L. C. Kronenberg Haarlem. dhr. du Mont Leuven. dhr. J. Nijssens Brussel. Mej. F. 0verbeek Deventer. dhr. A. A. Pit Rotterdam. dhr. en Mevr. E. Portielje en familie 3 Antwerpen. dhr. F. M. Rehm Rotterdam. dhr. J. G. van Rossem id. dhr. Mr Ph. R. van Rossem Utrecht. dhr. K. Sassen 's Bosch. dhr. Seeger Brussel. dhr. G. van Stolk Rotterdam. dhr. en Mevr. Versteeven 2 id. Mej. H. Witsen Haarlem. dhr. J. J. Witsen Jr. id. Mej. M. Witsen id. MejWittewaal van Wicken- burgh Hilversum. dhr. en Mevr. J. A. Zip- Lehman de Lehnsfeld 2 Middelburg. In het Schuttershof: dhr. I. C. A alders Amsterdam. dhr. Bastin dhr. With-Boddens Apeldoorn. dhr. van Calster Antwerpen. Mevr. B. Carp Middelburg. Mej. M. A. Carp id. dhr. H. Witsen Elias den Haag. dhr. en Mevr. L Erzera en familie 5 Brussel. dhr. A. Henot en fam. 3 Gent. dhr. en Mevr. Moreau en familie 5 Brussel. dhr. A. Neirynck Vanden- haaghen Gent. dhr. N. van Otterloo Arnhem. dhr. en Mevr. Schuermans 2 Antwerpen. dhr. Thieren id. dhr. Joseph Vermeire Gent. In het hötel „de l'Europe". dhr. C. J. Colpa dhr. en Mevr. O. J. Jöring dhr Jul. van Nuffelen en familie 6 dhr. Johan Passé en fam. 3 dhr. en Mevr. van Raden 2 dhr. Wildeboer Delft. Baden-Baden. Antwerpen. Brussel. Amsterdam. Delft.

Domburgsch Badnieuws | 1896 | | pagina 1