ZEIfcT YREEMDELI1TGE1TLIJ"ST. DOMiRGSCHE ZEEBADL1ICHT1G. Aangekomen vreemdelingen Het Dombur^scli Badnieuws verschijnt iedereti Zaterdaggedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland f 1,voor het Buitenland f 1,25; afzonderlijke Nommers f 0,10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen f 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesteloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting St. Pieterstraat F 33. Hoogwater te Domburg. Zaterdag 24 Aug. nam. 3,50 Zondag 25 4,30 Maandag 26 5,11 Dinsdag 27 n 6,— E. K. Woensdag 28 vm. 6,36 Donderdag 29 n 7,49 Vrijdag 30 n 9,27 Zaterdag 31 10,50 BEPALINGEN omtrent den toegang tot het Badpaviljoen. Groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras zeezijde vrij, uitgezonderd bij muziekuitvoeringen of andere feestelijk heden, wanneer entree van het publiek geheven wordt. Overige lokalen met een toegangkaart verkrijgbaar aan het Paviljoen, volgens onderstaand tarief: per dag 25 cent per persoon tot een maximum van f 1,50 voor een gezelschap. I per j 2 personen 3ofmeerpers. persoon. uit één gezin, uit één gezin. per week f 1,50 2,50 f 4, maand 5,8,9, seizoen 10,14,18, Houders van kaarten hebben steeds toe gang tot alle lokalen gedurende de uren het gebouw voor het publiek geopend is. Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras zeezijde, te beschikken. ZEEBADEN. Het bad is geopend van des morgens 8 ure tot zonsondergang. Prijs van een Zeebad 35 cent, met gebruik van een badcostuum (voor dames) of zwembroek en één handdoek. Bij abonnement 30 kaartjes. f 10, 100 30,— Voor het gebruik van meerdere hand doeken zijn kaartjes te bekomen a 5 cent per stuk. Bad- en handdoekenkaartjes verkrijgbaar aan het Badpaviljoen en op het strand; abonnementen alleen aan het Badpaviljoen. Badkaartjes zijn geldig voor het geheele seizoen. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. In het Badhotel en in het Badpaviljoen bestaat gelegenheid tot het nemen van koude en warme binnenbaden. Gebruikte Baden. Heeren. Dames. Totaal. In het Schuttershof: Vrijdag 16 Aug. 42 34 76 Zaterdag 17 52 52 104 Zondag 18 t» 51 20 71 Maandag 19 64 37 101 Dinsdag 20 M 57 46 103 W oensdag 21 54 36 90 Donderdag 22 M 74 39 113 394 264 658 De Baddolxtex- J. H. Duijvis is dagelijks te consulteeren in het Badpa viljoen of op het badstrand des morgens tusschen 11 en 12 uren. van 15 tot 22 Augustus. In het dorp: dhr. E. Baumhoefener dhr. en Mevr. Fritz Beck- mann en familie dhr. G. T. Bijleveld Fraulein B. Cornelius dhr. en Mevr MaxEveraerts dhr. P. E. Huët dhr. E. Leonhardt dhr. M. J. Melle dhr. Pierre Molin dhr. Willem Ramaer dhr. A. A. Stuart dhr. I. H. van West dhr. en Mevr. de Wilde dhr. en Mevr. H. L. Boo- gaert-van den Berg Mej C. Boogaert Mej, P. Boogaert Mej. R. Boogaert Mej. Brouwer dhr. A. C. Danckaerts en familie dhr. en Mevr. Duijvis dhr. Dr. H. Y. Groeuewegen Mevr. de wed. Janssen- Verhage dhr. en Mej. Kesteloo Fraulein Kreutzler dhr. H. van Melle Mevr. van der Oudermeu- len-Gravin v. Randwijck dhr. en Mevr. Reepmaker Mej. Sizoo Reini Sommerhoff dhr. C. A. Sprenger dhr. M. J. J. Sprenger dhr Baron Taetsvan Ame- rongen Mevr. de wed. C. Viruly- Boogaert dhr. Carl Wiedemann en familie In het Badhötel: dhr. A. Blussé van Oud- Alblas dhr. W. H. de Bruijn van Melis- en Mariekerke dhr. G. L. Burn en familie dhr. en Mevr. E. H. Ent hoven en familie Mevr. Fauchey dhr. J. A. Havelaar Frau Ernst Heydwiller en familie Freule H. Hoeufft dhr. S. Crena de Jongh dhr. Mr. J. J. Mazel dhr. Graaf Nesselrode Mrs Raphaël dhr. F. G. Waller dhr. M. J. Waller dhr. en Mevr. P. W. Waller Miss Warburg Aantal personen Velp. id. id. id. Serooskerke (S.) Cortgene. Koog a/d Zaan. Rotterdam. Zuidzande. Colijnsplaat. Londen. Goes. den Haag. Rotterdam, id. Wiesbaden. Kloetinge. Everest U. S. A. den Haag. Gorinchem. Elberfeld. Dordrecht. Koudekerke. Richmond. Amsterdam. Rotterdam. id. Crefeld. Haarlem. Dordrecht, den Haag. Heltorff. Londen. Amsterdam, id. id. Londen. Aantal personen Warendorf, Munster. Solingen. Arnhem. Neuwied. Parijs. Goes. Wirmenthal. Bergen op Zoom. Brussel. Haarlem. WinburgO. V.S. Hilversum. Gent. In het hötel „de l'Europe". dhr. en Mevr. Berlage 2 Amsterdam. dhr. H. Bück Rome. dhr. Destrée Brussel. dhr. Jhr. L. Lintelo de Geer Zeist. de Hertog van Newcastle en bediende 2 Londen. dhr. Graaf Charles Paar Rome. dhr. Poplimont Antwerpen. Prinses Mary Scberbatoff en gevolg 6 Nemirow. dhr. Graaf Grégorre Stro- ganoff Rome. dhr. Emil Vandervelde Brussel. dhr. en Mevr. Vent 2 id. BADSTOELEN te huren gedurende den tijd, dat de huurder achter eenvolgend den stoel bezet houdt f 0,10 per week1, maand3, Openbare Godsdienstoefening. Zondag 25 Augustus. Ned. Herv. Gemeente. Voorm. 9 Va uur Ds. P. Snoep van kerke. Nam. Geen dienst. Gereformeerde Kerk. Voorm. 9 uur Lezing. Nam. 2 uur Lezing. Eoomsch-Katholieke Kerk. Godsdienstoefening voorm. 10 '/2 uur, Reisgelegenleden. Dagelijks van Middelburg naar Domburg een tramomnibus des nam. 1 '/2 ure (afrit Groote Markt, Nederlandseh koffiehuis J. M. van dee Habst) en terug van Domburg des nam. 8 '/2 ure (afrit Hótel Schuttershof). Prijs f 1,enkele reis en f 1,25 voor heen en terug op den zelfden dag.

Domburgsch Badnieuws | 1895 | | pagina 1