D0M8URGSGHE ZEEBADI1ICHTI1. Aangekomen vreemdelingen Het Dombnrgsch Badnieuws verschijnt iederen Zaterdag, gedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland f 1,voor het Buitenland 1,25; afzonderlijke Noinmers f 0,10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 6 cent per regel. Adressen, bevattende naam en vroonplaats, tegen f 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux; te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesteloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting St. Pieterstraat F 33. per persoon. per week 1,50 f 2,50 maand 5,8,9, seizoen 10,14,18, Houders van kaarten hebben steeds toe gang tot alle lokalen gedurende de uren het gebouw voor het publiek geopend is. Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras zeezijde, te beschikken. ZEEBADEN. Het bad is geopend van des morgens 8 ure tot zonsondergang. Prijs van een Zeebad 35 cent, met gebruik van een badcostuum (voor dames) of zwembroek en één handdoek. Bij abonnement 30 kaartjes. f 10, 100 30,— Voor het gebruik van meerdere hand doeken zijn kaartjes te bekomen a 5 cent per stuk. Bad- en handdoekenkaarfcjes verkrijgbaar aan het Badpaviljoen en op het strand; abonnementen alleen aan het Badpaviljoen. Badkaartjes zijn geldig voor het geheele seizoen. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. In het Badhotel en in het Badpaviljoen bestaat gelegenheid tot het nemen van koude en warme binnenbaden. Gebruikte Baden. Ileeren. Dames, 'totaal. BEPALINGEN omtrent den toegang tot het Badpaviljoen. Groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras zeezijde vrij, uitgezonderd bij muziekuitvoeringen of andere feestelijk heden, wanneer entree van het publiek geheven wordt. Overige lokalen met een toegangkaart verkrijgbaar aan het Paviljoen, volgens onderstaand tarief: per dag 25 cent per persoon tot een maximum van f 1,50 voor een gezelschap. 2 personen 3ofmeerpers. uit één gezin, uit één gezin. 4,- Vrijdag 2 Aug. 40 43 83 Zaterdag 3 jj 30 30 60 Zondag 4 32 22 54 Maandag 5 27 17 44 Dinsdag 6 J, 20 17 37 Woensdag 7 J, 37 26 63 Donderdag 8 47 36 83 233 191 424 van 1 tot 8 Augustus. In het dorp: Hoogwater te Domburg. Zaterdag 10 Aug. nam. 4, Zondag 11 Maandag 12 Dinsdag 13 Woensdag 14 Donderdag 15 Vrijdag 16 Zaterdag 17 4,30 vm. 5,— 5,41 L. K. 6,8 7,7 8,30 tt 9,55 dhr. en Mevr. F. Aldenbrück en familie dhr. A. Baard dhr. en Mevr. August Ber- tuch-Sommerhoff dhr. J. de Bert de heeren G en J. Bouwens dhr Castendijk Dames van Diepenbrugge dhr. en Mevr Drabbe-van Heeckeren v. Brandsen- burg Mej. C. A. Duker Mej Dijkgraaf dhr en Mevr. Mr. A. van der Elst-Tak en familie dhr. C. K. Elout Fraulein von Felbert dhr. Waring Finch Freules van Hardenbroek van Lockhorst dhr. Havelaar en familie dhr. en Mevr. von Hemert Freule Hoeufft Mevr. Hoijer-Mees dhr. Mr. C. J. J. de Joncheere dhr en Mevr. J. P. J. de Joncheere Mevr. de Jonge van Elle- meet-Sprenger en fam. Freule C. de Jonge van Ellemeet Mej. de Jongh dhr, E Jury Frau M. Knapp Mej. van Keulen en fam. dhr. C. D. Tielenius Kruijt- hoff dhr. M. Lurkus dhr Macart Mej. B. van der Mieden v. Opmeer dhr. Jhr. S. B. Ortt dhr. P. Poorte Mej. D. Rodenhuis Mej. G. den Rooijen Mej de wed. Risseeuw dhr. Salberg Mevr. Friedr. Schmitz en familie Mevr. Carll Sommerhoff Mevr. Sprenger-Lambrecht* sen en familie dhr. P. Timmermans dhr. A. Visser Mevr. van West Mej. van West dhr. van Willigen Aantal I ï'trsQnen, Brühl. Breskens. Frankfort a/M. Middelburg. Ier9eke. Arnhem, den Haag. Bergen op Zoom. Rotterdam. Haarlem. Dordrecht. Amsterdam. Brühl. Londen. 2 Jutfaas. 3 Rotterdam. 2 Haarlem. id. Rotterdam. Amsterdam. 2 Nieuwer A instel. Zierikzee. id. Middelburg. Bordeaux. Stuttgart. Middelburg. Utrecht. Oostburg. Parijs. Middelburg. Rotterdam. Middelburg. Dordrecht. Rotterdam. Oostburg. Middelburg. Londen. Kloetinge. Middelburg. Kruiningen. Haarlem. id. Kapelle. In het Badh&tel: Aantal personen H. K. H Mevr. de Prinses van Wied, geb. Prinses Marie der Nederlanden Neuwied. Prinses Louise van Wied id. Prinses Elisabeth van Wied id. Jonkvr. van Suchtelen van de Haare id. Jonkvr. von Harbou id. dhr. Mr. C. H. Graaf van Bylandt id. Mevr. de Gravin van By landt geb Baronesse van Wentzingerode id. Dames Brandt 2 Amsterdam. dhr. en Mevr. Baron van Hardenbroek van Lock- horst-de Geer van Rijn- huijzen en familie 8 Jutfaas. dhr. Jan Havelaar en fam. 8 Rotterdam. Mevr. de douairière Hoeufft Haarlem. Freule W. Hoeufft id. Dames 't Hooft 2 Dordrecht. dhr. en Mevr. Dr. Jitta en familie 5 Amsterdam. Mej. D Nieuwenhuis id. Mevr. de douairière Ortt den Haag. dhr. Jhr. Ortt id. dhr. en Mevr. Graaf en Gravin Spee-van Nessel- rode en familie 7 Helsdorf. In het Schuttershof: dhr. en Mevr. G. Gevaert 2 Brussel. dhr. C. L. Norden Dresden. dhr. Constant van Sckere Gent. dhr. Baron Taets van Ame- rongen Zeist. dhr. L. IJpeij den Haag. In het hötel „de l'Europe" dhr. Walter C. Cumming Rome. Prinses Doria en gevolg 6 id. Dames Grey Egerton en familie 4 Londen. dhr. Charles Hampton Pau. dhr. Nico van der Harst den Haag. Freules van Heeckeren van Brandsenburg 2 Utrecht. Mej. Odile Hermann Rome. Mej Henriëtte Macé Dinant. dhr. Luigi Martemucci Napels. Mej Mayes Londen. Mej. Jessie Scott id. Prins Nicolas Troubetzkoi Rome. Z Exc. Generaal Vlangaly id. dhr. William des Voeux en familie 5 Londen. Villa: „Berkenbosch". Graaf en Gravin Leon Bo- brinsky en bedienden 9 Rome. Openbare Godsdienstoefening. Zondag 11 Augustus. Ned. Herv. Gemeente. Voorm. Geen dienst. Nam. 2 uur Ds. F. de Buck van Ooat- kapelle. Gereformeerde Kerk. Voorm. 9 uur Ds. B. B. VAN DEN HOOBN. Nam. 2 uur Ds. B. B VAN DEN HOOBN.

Domburgsch Badnieuws | 1895 | | pagina 1