Elfde jaargang No. 1. IEjÜT ■VK/EE^IDELIlsrCH-EI^rLXCrST. OPENING VAN HET BADSEIZOEN omtrent den toegang tot het Badpaviljoen. Aangekomen vreemdelingen ZATERDAG. 8 JULI 1893. Het liomburgseh Baduieuws verschijnt iederen Zaterdag, gedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland 1-. voor het Buitenland 1.25; afzonderlijke Nommers 0.10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen f 0.60 voor het geheele seizoen. Bureaus: te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesteloo, te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting St. Pieterstraat F 33. 3 Juli. Sluiting einde September. DOMBURGSCHK ZEEITADIIICHTIKG BEPALINGEN ttroote zaal met daaraan gelegen veranda en terras zeezijde vrij, uitgezonderd bij muziekuitvoeringen of andere feestelijk heden, wanneer entree van het publiek geheven wordt. Overige lokalen met een toegangkaart verkrijgbaar aan het Paviljoen, volgens onderstaand tarief: per dag 25 cent per persoon, tot een maximum van f 1.50 voor een 2 personen 3 of meer pers. P uit één gezin, uit één gezin. per week f 1.50 f 2.50 f 4. maand 5.8.9. seizoen 10.14.18. Houders van kaarten hebben steeds toe gang tot alle lokalen gedurende de uren het gebouw voor bet publiek geopend is. Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras zeezijde, te beschikken. ZEEBADEN. Het bad is geopend van des morgens 8 ure tot zonsondergang. Prijs van een Zeebad 35 cent, met gebruik van een badcostuum (voor dames) of zwembroek en één handdoek. Bii abonnement 30 kaartjes. f 10. 100 80.— Voor het gebruik van meerdere hand doeken zijn kaartjes te bekomen a 5 cent per stuk. Bad- en handdoekenkaartjes verkrijgbaar aan het Badpaviljoen en op het strand; abonnementen alleen aan het Badpaviljoen. Badkaartjes zijn geldig voor het geheele seizoen. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. In het Badhotel en in het Badpaviljoen bestaat gelegenheid tot het nemen van koude en warme tiinui'ntiuileu. Hoogwater te Domburg. HOTELS. HET BADHOTEL. HET SCHUTTERSHOF. DE L'EUROPE. De prijzen in deze Hotels varieeren naar de maanden van het seizoen en naar het aantal personen uit één gezin. Kinderen en dienstboden verminderd tarief. WONINGEN. Gelegenheid tot het Huren van Wonin gen en gemeubileerde Kamers bij parti culieren. tot 6 Juli. In het dorp: Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag 13 Vrijdag 14 Zaterdag 15 8 Juli vrm 9 10 11 12 7.30 8.51 10.3 11.4 n 12. nam. 12.50 N. M. 1.35 2.16 Springtij Mej. A. M. E.van Adrichem Mevr. Backer-Buteux en familie Mej. G. S. Beckers Freule C. P. L Schuurbeque Boeije dhr. Th. Böhm Mevr. de wed. Boom vaa Adrichem Mevr. Brouez Doff en fam. dhr. Eugène Chaineux Mej. M. Fokker dhr. en Mevr. von Brucken Fock-Boogaert en fam. Mej. H. Gos8 dhr. A. C. W. van der Groesen dhr. Horriks Mej. A. M. Kruijsse-Grims Mej. Landau dhr. en Mevr. Lenshoek van Zwake-Buteux dhr. en Mevr. J. Leselle dhr. Linchet dhr. E. Loges Dames Luteijn en familie dhr. I. M. van der Minne Mej. Marx Mej. Matzinger-van Ocken- burg en familie dhr. en Mevr. Nagtglas- Gunning en familie dhr. Jhr. R. H. G. Nahuijs Mej. N. Lambrechtsen Mej. E. Nonhebei Mej. C. J. Pelle-Bosman Mevr. Roijer-Nonhebel en familie dhr. en Mej. van Schagen- Scheijbeler en familie dhr. M. Scheijbeler Freule C. Schorer dhr. Louis Sommerhoff en familie dhr. C. A. Sprenger Mej. C. F. Sprenger en fam. dhr. K. G. Vis dhr. C. M. van Visvliet en familie dhr. P. van Visvliet en fam. Frau prof. L. Wolff en fam. Mej. Wolff Mevr. de wed. M. J. van IJ sselsteijn-Goemans Aantal personen 10 Zierikzee. Middelburg. Utrecht. Middelburg. Hanover. Zierikzee. Brussel, id. Middelburg. id. Piemont. Utrecht, den Haag. Middelburg. Coblenz. Middelburg. Brussel. id. Elberfeld. Middelburg. Rotterdam. Bonn. Middelburg. Utrecht. Middelburg, id. Amsterdam. Middelburg. Zwolle. Middelburg. Maassluis Haarlem. Frankfort a/M. Haarlem. Middelburg, id. id. id. Bonn, id. Kralingen. In het Badhötel: Mevr. de wed. Berdenis van Berlekom-van den Broecke dhr. J. J. Beunke en fam. dhr. H. W. de Blocq van Scheltinge Mevr. de wed. de Bruijn- Boddaert dhr. de Bruijn dhr. en Mevr. P. L. de Bruijne-Mees en familie dhr. en Mevr. de la Basse- cour Caan dhr. S. Durant dhr. en Mevr. Henri Engels dhr. en Mevr. William Aantal personen Mej Fokker Mej. M. Forsten Gravin Anna Galen Gravin Emma Galen Colonel de Harven dhr. Paul Hendrickx Mej. A. R. 't Hooft dhr. G. 't Hooft Ez. dhr. Avan der Kloek en fam. dhr. B. de Koningk dhr. F. de Koningk dhr. Lewe van Nijensteijn dhr. en Mevr. Joh. Luteijn Mevr. Luzac en familie Mej A van Nieuwenhuizen dhr. J. van Nieuwkuijk Mevr. de Baronesse d'Olne- geb. Baronesse de Weichs dhr. Rob. Propach en fam. dhr. G. Schiel dhr. en Mevr. Rees. dhr. en Mevr. Paul Schött en familie dhr. en Mevr. C. Schijff dhr. N. Slegt dhr. W. Slegt dhr. Dr. J. J. Stronck dhr. F. Toormoes dhr. Ds. Vliegenthart Mej. J. P. Vliegenthart dhr. I. Ph. W. Wenniger dhr. W. J. MWenniger Mej. Westerhoudt Mevr. W. Wüller In het Schuttershof: Mej. Elise Bauer dhr. Henri Clochereux dhr. Prosper Creutz dhr. Fernand Dartet dhr. Alphonse Delneste dhr. Albérec Desmons dhr. Jos Kassbacher dhr. Octave Mans dhr. en Mevr. August Heimpel Manskopf Mej. S. de Roo Mej. A. de Roo Mej. M. W. van Vollen- hoven en familie Middelburg. id. Goes. Middelburg. Antwerpen. Middelburg. den Haag. Brussel. Antwerpen. id. Middelburg, den Haag. Hanover, id. Antwerpen, id. Dordrecht. Boskoop. Dordrecht, id. id. Groningen. Middelburg, den Haag. Dordrecht. Aardenburg. Kasteel Seheria bij Venlo. Frankfort a/M. Antwerpen. Dordrecht. Rheijdt. Dordrecht Apeldoorn. Bergen op Zoom. Dordrecht. Antwerpen. Zwijnsdrecht. id. S. Paulo de Loando. Amsterdam, den Haag. Antwerpen. Chur (Zwitser land). Luik. Antwerpen. Luik. Doornik, id. Frankfort a/M. Brussel. Frankfort a/M. Nijmegen, id. 3 Haarlem.

Domburgsch Badnieuws | 1893 | | pagina 1