Aangekomen vreemdelingen Elfde jaargang No. 7, ifiilisi Het Doniburgsch Sadnieuws verschijnt iederen Zaterdag, gedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland f 1.voor het Buitenland f 1.25; afzonderlijke Nommers f 0.10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen f 0.60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesteloo, te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. 1. van Benthem Jutting St. Pieterstraat F 33. DOMBURGSCHE ZEEBADI1ICHTI1. BEPALINGEN omtrent den toegang tot het Badpaviljoen. Groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras zeezijde vrij, uitgezonderd bij muziekuitvoeringen of andere feestelijk heden, wanneer entree van het publiek geheven wordt. Overige lokalen met een toegangkaart verkrijgbaar aan het Paviljo.en, volgens onderstaand tarief: per dag 25 cent per persoon, tot een maximum van 1.50 voor een gezelschap. 2 personen 3 of meer pers. P P r uit één gezin, uit één gezin. Gebruikte Baden. Heeren. Dames. Totaal. Vrijdag 11 Aug. 37 27 64 Zaterdag 12 27 33 60 Zondag 13 ft 48 23 71 Maandag 14 90 39 129 Dinsdag 15 v 43 35 78 Woensdag 16 47 30 77 Donderdag 17 32 34 66 324 221 545 In het hdte! „de l'Europe", Aantal per week f 1.50 f 2.50 f 4.- maand 5.8.9.- seizoen 10.14.18. Houders van kaarten hebben steeds toe gang tot alle lokalen gedurende de uren bet gebouw voor het publiek geopend is. Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras zeezijde, te beschikken. Hoogwater te Domburg. Zaterdag 19 Aug. vrm. 6,14 E. K. Zondag 20 7,15 Maandag 21 8,28 Dinsdag 22 9,38 Woensdag 23 10,34 Donderdag 24 11,20 Vrijdag 25 12,— Zaterdag 26 nam. 12,37 De Baddokter Zilver Rupe is 's Maandags, Woensdags en Vrijdags te consulteeren in het Badpaviljoen of op het badstrand des morgens tusschen 11 en 12 uren. Boodschappen worden aangenomen bij A. de Pagter, aan den Tol. Voor bet badseizoen zijn nog te bnnr: F. Janse. 4 kamers 4 kamers en keuken 3 kamers 5 it 1 kamer 1 kamer 1 1 Ben huis met 9 kamers Een huis met 1 6 kamers Eenhuismet 4 kamers dorpstr. schuit- vlotstr, noord- straat markt zuidstr. west straat met Sept. met Sept. Wed. Klopmeijer. G. Passenier Hz. Wed. Baard, v. d. Woestijne. Coset. Wed. Vreke. L. van Rooijen. J. Sinke. L. Louwerse. C. Schout. te bevragen in het Schuttershof. van 10 tot 17 Augustus. In het dorpI A"ltal r personen Mevr. de Wed. H. W. H. van Andel dhr en Mevr. van den Bergh- Zegers Veeckens en fam. 8 dhr. en Mevr. Bertuch-Som- merhoff dhr. en Mevr. A. Blaess 2 Mej. C. Bolten dhr. J. G. Bouwens Mevr. Danckaerts-Lurkus Mej. Danckaerts Mej. Framjoise Eckhart Mej. J. Elont Mevr. Ermerins-Tak Mej. C. S. van der Feen Signora Guelia Gay dhr. G. A. Haringman Fraulcin Lina Hub Mevr. Tielenius Krnijthoff- Boogaert en fam. Mevr. Loder-Luteijn Mej. A. Loder Mej. S. Loder dhr. C. D. Nagtglas Versteeg Mej. B. Passenier Mej. S. Passenier Mej. Quintus dhr. Jhr. L. Ram Mevr. A. H. van Rhijn- Snouck Hurgronje Mevr. Louise Sommerhoff dhr. en Mevr F. J. Sprenger- Buteux en fam. dhr. G. J. Sprenger Mevr. Emil Strauss en fam. dhr. Thomkins Franlein Clara Triepcke dhr. Visser dhr. H. Vernhout In het Badhdtel: dhr. C. Alex. Besier dhr en Mevr. Bungeen fam. dhr. en Mevr. W. Carp. Franlein Grunelius en fam. de Heeren Havelaar Mevr. Kessler en fam. dhr. H. Kolff en fam. dhr. Roeder en fam. In het Schuttershof dhr. en Mevr. Baron d'Aul- nis de Bourouill Mrs. Botter dhr. A. E. Butter dhr. Charles Butter dhr. A. L W. van Dobben en familie dhr. Kolonel Peny Mej. M. Elink Schuurman Mej. M. Stoffers dhr. Dr. J. Timmers en fam. Utrecht. Tilburg. Zürich. Antwerpen, den Haag. Ierseke. Cortgene. id. Rotterdam. Utrecht. Middelburg. Beverwijk. Italië. Brouwershaven. Zürich. Culemborg. den Haag. id. id. Ehrenfeld bij Keulen, den Haag. id. Amsterdam. Utrecht. Utrecht. Londen. Middelburg. Velp. Bonn. Arnhem. Zürich. Kapelle. Utrecht. Gorssel. Antwerpen. Utrecht. Frankfort a/M. Rotterdam. Frankfort a/M. Rotterdam. Keulen. dhr. Joh. R. Jones dhr. J. H. de Laat de Kanter dhr. en Mevr. van der Meij- len dhr. Baron Constantin Korff dhr. Baron Nicolas Korff Mevr. Jorgulesco en fam. dhr. en Mevr. Rouwenhorst- Muller dhr. Zino Saloerda Graaf en Gravin Spee-Nes- selrode en gevolg personen Brussel Amsterdam. Brussel. St. Petersburg. id. Bucarest. den Haag. id. Heltorf bei Gros- senbaum (Dus- seldorf Haarlem. dhr. A. D. Strnmphler In „de Roode Leeuw". dhr. M. C. Braat Amsterdam, dhr. G. A. Schenk Az. Maarsen. J. de Heus id. Openbare Godsdienstoefening. Zondag 20 Augustus. Ned. Herv. Gemeente. Voorm. 9 uren Ds. F. Ch. Geebling. Nam. Geen dienst. Gereformeerde Kerk. Voorm. 9 uren Ds. B. B. van den Hoorn. Nam. 2 uren Ds. B. B. van den Hoorn. Zur gefalligen Beachtung. Dem Vernehmen nach beabsichtigt Herr Pastor Bleeker in Middelburg am LETZTEN Sonntag, als am 27 ds. Monats, in seiner daselbst an der Ecke der Bree nnd des Zuidsingels belegenen ev. luth. Kirche des Vormittags um 10% einen öfientlichen Gottesdienst in hochdeutscher Sprache und nach dem in den evang. Kir- chen Deutschlands üblichen Ritus einge- richtet, zu halten. Genannter Herr ist dazu von etlichen in Middelburg wohnhaften Deutschen veranlasst und hofft damit auch den Bedürfnissen und Wünschen der in Domburg und Vlissingen anwesenden Fremden evang. Confession entgegen zu kommen. Möge er sich in dieser Hoffnung nicht gefcauscht sehen, sondern eine rege Bethei- ligung an diesem Gottesdienst den Beweis liefern, dass derselbe einem wirklichen Bedürfniss entspricht. Wir konnen diesem Berichte noch hinzufügen, dass Herr Pas tor B. früher einige Jahre in einer deut schen Landeskirche amtirt hat und der deutschen Sprache hinreichend machtig ist. Eine in der nachsten Nummer dieses Blattes auf zu nehmende Anzeige wird nochmals die Andacht auf diese Sache lenken. 1 Utrecht. Paskally. Pitlorhry. Schotland. Utrecht. Brussel. Utrecht, id. Driebergen. Badpaviljoen met groote zaal, biljartzaal, leeskamer, damessalon met toren, belvedère en ruime veranda's. In de leeskamer liggen de volgende tijdschriften en couranten ter lezing: TIJDSCHRIFTEN. Nederl. Spectator. Uilenspiegel. Illustrated Londen News. Hum. Album. The Graphic. Eigen Haard.

Domburgsch Badnieuws | 1893 | | pagina 1