Tiende jaargang No. 8. ZATSKDAli, 20 AÜGÜSTOil». ZEOsT _V"ie.EE]3VIIDEZJX3SrC3-E3SrXJI.JST. DOMME ZEEBADIlICflTIMJ. Aangekomen vreemdelingen. Het üoinlbiiirg'scli Badiiieuws verschijnt iederen Zaterdaggedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland f 1.voor het Buitenland f 1.25; afzonderlijke Hommers f 0.10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen 0.60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesteloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting St. Pieterstraat F 33. BEPALINGEN omtrent den toegang tot het Badpaviljoen. (xroote zaal met daaraan gelegen veranda en terras zeezijde vrij, uitgezonderd bij muziekuitvoeringen of andere feestelijk heden, wanneer entree van het publiek geheven wordt. Overige lokalen met een toegangkaart verkrijgbaar aan het Paviljoen, volgens onderstaand tarief: per dag 25 cent per persoon tot een maximum van ƒ1.50 vooreen gezelschap. ZEEBADEN. Het bad is geopend van des morgens 8 ure tot zonsondergang. Prijs van een Zeebad 35 cent, met gebruik van een badcostuum (voor dames) of zwembroek en één handdoek. Bij abonnement 30 kaartjes. f 10. 100 30 Voor het gebruik van meerdere hand doeken zijn kaartjes te bekomen a 5 cent per stuk. Bad- en handdoekenkaartjes verkrijgbaar aan het Badpaviljoen en op het strand abonnementen alleen aan het Badpaviljoen. Badkaartjes zijn geldig voor het geheele seizoen. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. In het Badhotel bestaat gelegenheid tot het nemen van koude en warme Hoogwater te Domburg. Zaterdag 20 Aug. vrm. 11.31 12.11 Zondag 21 Maandag 22 Dinsdag 23 Woensdag 24 Donderdag 25 Yrijdag 26 Zaterdag 27 it 12.49 N. M. nam. 1.42 Springtij. it 2.11 a 2.43 it 3.13 it 3.46 van 11 tot 18 Augustus. In de villa „Duinoord". Aantal per persoon 2 personen uit één gezin. 3 of meer pers. uit één gezin. per week f 1.50 2.50 4.- maand 5.— 8.— 9.— seizoen 10.— 14.— 18.— Z. D. H. de Prins von "Wied Neuwied. H. K. E. de Prinses von "Wied id. De Prinsen Frits, Wili en Victor von "Wied 3 id. De Prinsessen Louise en Elisabeth von Wied 2 id. Jonkvrouwe von Bothmer, hofdame id. Jonkvrouwe von Harbou, hofdame eD gouvernante id. Z. Esc. Generaal von Mischke id. dhr. en Mevr. Graaf en Gra vin C. van Bijlandt 2 's Hage. Houders van kaarten hebben steeds toe gang tot alle lokalen gedurende de uren het gebouw voor het publiek geopend is. Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras zeezijde, te beschikken. De Baddokter Berghege is lijks te consulteeren in het Badpaviljoen, des morgens tusschen 11 en 12 uren. In het dorp: dhr. en Mevr. Fr. Alden- bruck-Goecke dhr. en Mevr. Dr. van An- rooij en familie dhr. Prof. Hans Becker en en familie Mej. A. S. Bethe JonkvrouweC. P. L. Schuur- beque Boeije dhr. de Bruijn van Melis- en Mariekerke Prins en Prinses J. de Chi- may met fam. en gevolg Dames Cosijn dhr. en Mevr. Danckaerts en familie dhr. Dreiling en familie dhr. Eekhond en familie dhr. Max Heydweiller en familie Mej. Goverdina Hausmann Mej. M. E. M. Kasse Mevr. Kleinberg en dochter dhr. J. van der Meer van Kuffeler Jongejuffrouw T. deLigny Mevr. van Loon dhr. en Mevr. Dr. Joh. G, Mezger-Borsius en fam. dhr. J. J. Olifant Mevr. Olifant-Schoch Mej. A. Roosenburg Jongejuffrouw C. Scheele Mej. Snoep dhr. Visser Mevr. Wagtho-Diemont en familie In het Badhötel: dhr. Graaf de St. Alphonse dhr. en Mevr. Courbesier dhr. en Mevr. Markies en Markiezin de Barbantane Mej. M. F. Bening van Ro zenburg Dames Brandt dhr. Fernand Hertog van Lerma Mevr. Lohse dhr. en Mevr. Dr. Stahl- Lohse dhr. en Mevr. Vicomte en Vicomtesse Waresquiel 15 •Brühl. Rotterdam. Leipzig. Zierikzee. Middelburg. Koudekerke. Chimay. den Haag. Kortgene. "Wiesbaden. Brussel. Crefeld. Rotterdam. Middelburg. Bad Nauheim. Nijmegen. Goes, i Leiden. i Wiesbaden. Amsterdam. id. Utrecht. Terneuzen. Middelburg, j Kapelle. Colijnsplaat. Parijs, id. id. Zwolle. Amsterdam. Madrid. Frankfort a/M. id. Wiesbaden. In het Schuttershof: A pe. dhr. Alphonse Cappelle dhr. I. Dreyfus en familie Freiherr Oskar von Hoff- mann en familie Baronessen de Vaux en fam. In „Villa Marina." dhr. Kolonel Chrapovitsky en familie Mevr. en Miss Friedman dhr. en Mevr. Markies en Markiezin de Ganzaria dhr. AGreiner en familie dhr. E. Herhos Mevr. de Gravin Marie Kleinmichel Miss Opdijcke Z. K. H. Gaston van Or leans, Graaf van Eu, met familie en gevolg Mej. Ch. Rambert Jonkvrouwe B. J. van Wei deren Barones Rengers dhr. Th. van Weideren Ba ron Rengers Mevr. C. F. Schoverling en familie Brussel. Frankfort a/M. Leipzig. Parijs. St. Petersburg. New York. Italië. Seraing. Brussel. St. Petersburg. New York. Versailles. St. Petersburg. Leeuwarden. id. New York. Gebruikte Baden. Heeren. Dames. Totaal. Vrijdag 12 Aug. 34 43 77 Zaterdag 13 54 39 93 Zondag 14 35 28 63 Maandag 15 46 30 76 Dinsdag 16 29 23 52 Woensdag 17 51 35 86 Donderdag 18 45 33 78 "294 231 525 Voor bet badseizoen zijn nog te buur: 3 kamers 1 kamer 1 1 1 v 1 5 kamers en keuken 1 kamer Met 1 September de Villa «Anna". BADSTOELEN. te huren tijdens den badtijd gedurende den tijd, dat de huurder achter eenvolgend den stoel bezet houdt f 0.10. per week 1. maand3. seizoen 6. schuit- vlotstr. G. Passenier Hz. zuidstr.j J. Sinke. weststr. Coset. id. C. Schout. id. de Lignie. id. G. van de Putte. id. j Jac. Minderhoud. schot- sch? hoek de Jonge. Openbare Godsdienstoefening. Zondag 21 Aug. Ned. Herv. Gemeente. Voorm. 9 uren Ds. F. Ch. Geeeling. Nam. 2 uren Ds. F. Ch. Geeeling. Gereformeerde Gemeente. Voorm. 9 uren Ds. B. B. van den Hoobn. Nam. 2 uren Ds. B. B. van den Hoobn.

Domburgsch Badnieuws | 1892 | | pagina 1