TOONEELVOORSTELLING DE PRINS VAN SIND. Negende jaargang No. 4 ZATERDAG, 25 JULI 1891. ZEILT VZE^ZEZEHVCZDZEZIliIEZISrGHEITXjIJ~ST. Hoogwater te Domburg. Gebruikte Baden. Aangekomen vreemdelingen. Voor bet badseizoen zijn nog te buur: 1 W isselkantoor. AMUSEMENTEN. - DOOR KINDEREN GROOTE ZAAL VAN HET BADPAVILJOEN. Woensdag 29 Juli 1891, Uitstapjes te voet: noyciiuc jaai yany nu. t. ppurM^ Het Domburgsch Badnieuws verschijnt iederen Zaterdag, gedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland f 1.voor het Buitenland f 1.25afzonderlijke Nommers 0.10. Advertentiën 10 cent per regelabonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen f 0.60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesteloo, te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting St. Pieterstraat- F 33. Zaterdag 25 Juli nam. 3.42 Zondag 26 Maandag 27 Dinsdag 28 Woensdag 29 Donderdag 30 Vrijdag 31 Zaterdag 1 Aug. 4.25 5.14 vrm. 6.14 L. K. 7.4 8.26 9.39 10.40 Vrijdag 17 Juli 26 34 60 Zaterdag 18 32 29 61 Zondag 19 23 13 36 Maandag 20 ff 25 24 49 Dinsdag 21 12 10 22 Woensdag 22 19 19 38 Donderdag 23 ff 13 17 30 150 146 296 Mej. Nelly Buijze dhr. en Mevr. Ad. Davidis- Schulte en familie dhr. en Mevr. von Filbert Fraulein von Filbert Mej. A. B. Hagen Mej. de wed. F. Hajer Mevr. Baronesse van Itter- sum Jongeheer B. de Jonge van Ellemeet Mej. P. van Benthem Jut ting Mej. E. van de Kamer Mej. de wed. A. M.Kruijsse- Grims Mej. A. de Leeuw Mej. van Puffelen en fam. dhr. en Mevr. Jhr. O. A. Repelaer en familie dhr. Roodenburg Mej. A. M. Ruighart MejJ. van SchagenScheij- beler dhr. en Mej. P. Schrier Mej. A. M. Sprenger Mej. A. Tak Mej. E. J. C. Tak Mej. M. S. Tak en familie Mevr. J. G. van Uije-Jansen dhr. van Voorst Vader en familie In het Badhotel: Mej. de Bordes dhr. en Mevr. LeonceGroe- taers en familie dhr. W. Merkes van Gendt dhr. Constant Storm dhr. en Mevr. Waller-de Koek en familie Aantal personen Hulst. Antwerpen. Brussel. Luik. Middelburg. Dordrecht. Apeldoorn. Zierikzee. Middelburg, id. id. id. id. Apeldoorn. Arnhem. Vlissingen. Middelburg, id. id. Kampen. Middelburg, id. id. Amsterdam. Antwerpen, den Haag. Antwerpen. Amsterdam. Heeren. Dames. Totaal. van 1623 Juli. In het dorp: In het Schuttershof: Aanta l personen dhr. Th. J. A. Bosman dhr. en Mevr. Daniël Brand Az. en familie dhr. A. J. Coenen Fraulein Eichner Familie von BruckenFock- Pické dhr. W. de Gruijter dhr. en Mevr. I. P. Schalk wijk en familie Dames Tutertien Mevr. de Baronesse de Vos van Steenwijk van Essen- van Heerdt en familie In „Villa Marina." dhr. M. J. Baron van Boet- zelaer en familie Rotterdam. Dordrecht, den Haag. Breda. id den Haag. Rotterdam. Almelo. Windesheim bij Zwolle. Gorinchem. De Baddokter Berghege is dage lijks te consulteeren in bet Badpaviljoen, des morgens tusscben 11 en 12 uren. 2 kamers schuit- vlots tr. 2 noordw. 2 n dorpstr. i id. 2 n wijn- gaardstr. eea huis met 4 kamers weststr. 1 een huis met aan het 9 kamers vroon Het hof te 1 Domburg. G. Passenier Hz. Wed. Tjebbes. J. Provoost. F. Jause. Jacob Minder- houd. te bevragen in het Schutters hof. Tot wisselen van buitenl. muntspeciën bestaat bij den beer H. M. Kesteloo gele genheid. in de opvoeking van Kinderoperette in 5 bedrijven. Aanvang nur. Tekstboekjes zijn te bekomen in bet Badpaviljoen. Entrée 35 cent. Houders van kaarten hebben vrijen toegang. 1<11-vitjoen met groote zaal, biljartzaal, leeskamer, damessalon met toren, belvedère en ruime veranda's. In de leeskamer liggen de volgende tijdschriften en couranten ter lezing: TIJDSCHRIFTEN. Illustrated London News. The Graphic. Punch. Bow Bells. Argosy. L'lllnstration. Journal Amusant. Ueber Land und Meer. Die Gartenlaube. Schorer's Familienblatt. Fliegende Blatter. Holl. Illustratie. Nederl Illustratie. Nederl. Spectator. Uilenspiegel. Hum. Album. Eigen Haard. De Huisvriend. Aarde en haar Volken. De Natuur. De Navorscher. Vragen van den Dag. De Huisvrouw. De Dageraad. Elsevier's Geill maandschr. De Gids. COURANTEN. Nieuws van den Dag. Middelburgsche Courant. Utrechtsche Courant. lndépendance. Nieuwe Rotterdammer. L'Etoile Beige. Algemeen Handelsblad. Kölnische Zeitnng. Weekblad Amsterdammer. Courier de Schéveningne. Zondagsblad. Domburgsch Badnieuws. Haarlemsche Courant. Uit bet kastje met boeken in de leeszaal, dat met eenige werken, waaronder een dertigtal voor de jeugd, vermeerderd is, kunnen badgasten, houders van toegang- kaarten, dagelijks tusscben 11 en 12 ure des voormiddags, boeken ter lezing krijgen, mits men bet nummer van het boek en zijn naam teekene op eene lijst bij den kaste lein voorhanden. Voor jeugdige lezers zal door de ouders moeten worden geteekend. Naar de manteling en door bet overboscb van de buitenplaats Duinvliet terug C/2 uur). Naar de manteling over het landgoed West- bove en door bet Overbosch van Duinvliet terug uur). Naar het landgoed Schoon-Oord (langs den straatweg), vervolgens links af, en door de bosscben van het landgoed Duinbeek of van Berkenbosch terug (I'/j uur.) Naar de Oranjezon, door de manteling ach ter Westhove en terug langs de land goederen Overduin en Zeeduin (3 uren). Naar Aagtekerke en over Oostkapelle terug (2 uren). Naar Westkapelle en over Aagtekerke terug; de zeedijk en lichttoren te be zien (3!/2 uren). Aan de bezoekers der badplaats is bet wandelen over deze landgoederen door de eigenaren welwillend vergund.

Domburgsch Badnieuws | 1891 | | pagina 1