DOMBURGSCH BADNIEÜWS \x iit*u» jaargang; ivo. 7. Zaterdag, 16 Augustus 1890. DANSMUZIEK. w* EN ■vrK;EEnvEiDEi-,i^Ta-E3srm"ST. BEPALINGEN omtrent den toegang tot het Badpaviljoen. Aangekomen vreemdelingen, Hoogwater te Domburg. Openbare Godsdienstoefening. Reisgelegenheden. Omnibusdienst: BADSTOELEN Gebruikte Baden. Wisselkantoor. G-roote Zaal van het Badpaviljoen. Vrijdag 22 Augustus 1890, Kinderbal tot 9 uur. Het Domburgsch Badnieuws verschijnt lederen Zaterdag, gedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland f 1.voor het Buitenland 1.25; afzonderlijke Nommers f 0.10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen 0.60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te Domburg, bij den Heer H. M. Kesteloo, te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting St. Pieterstraat F 33. ttroote zaal met daaraan gelegen veranda en terras zeezijde vrij, uitgezonderd bij muziekuitvoei'ingen of andere feestelijk heden, wanneer entree van het publiek geheven wordt. Overige lokalen met een toegangkaart op naam, verkrijgbaar aan het Paviljoen, volgens onderstaand tarief: per dag 25 cent per persoon tot een maximum van 1.50 voor een gezelschap. 2 personen 3ofmeerpers. per persoon gezin> uit één gezin. per week f 1.50 maand 5. seizoen 10. 2.50 4, 8.— 9, 14.— 18, Houders van kaarten hebben steeds toe gang tot alle lokalen gedurende de uren het gebouw voor het publiek geopend is en kunnen dagelijks des voormiddags tus- schen 11 en 12 uur boeken ter lezing bekomen. 'Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras zeezijde, te beschikken. van 714 Aug. In het dorp: dhr. A. van Andel dhr. H. van Andel Mej. P. J. van Benthem Jutting Mej. Jos. Berdenis van Ber- lekom dhr. H. Boasson en familie dhr. en Mevr. Boogaert- Boddaert en familie dhr. L. Boot dhr. J. G. Bouwens dhr. J. J. Bijbau dhr. Mr. P. J. Bijleveld Miss Durnford Colis dhr. R. Fagg en familie dhr. en Mevr. O. Geerling Mej. A. H. Geerling Mej. Th. Groneman dhr. G. A. Haringman Mej. J. van Herwerden dhr. Ds. N. de Jonge Mej. C. Kirrwald dhr. J. van der Meer van Kuffelen Mevr. Strootman-zur Mühlen Mej. A. Oostmeijer dhr. W. Oostmeijer Mej. A. J. Schrieke dhr. SommerhofFen familie dhr. C. Wiegand dhr. J. Zoeter en familie Aantal personen Kampen. Utrecht. Middelburg. id. id. id. Nijmegen. Ierseke. Brouwershaven. Amsterdam. Londen. Vlissingen. Brussel. id. Arnhem. Brouwershaven. Kampen. Brussel. Middelburg. Nijmegen. Hellevoetsluis. Amsterdam, id. id. Londen. Brassel. Krimpen Lek. In hef Bad-Hötel: Mevr. de wed. Bakker-Bu- teux en familie dhr. Jhr. van Boelens van Eijsinga dhr. Cl. van Bogaert Mevr. de Baronesse Gevers dhr. Baron Gevers Mevr. Julius A. Gütmann Mevr. de wed. R. Gütmann dhr. J. Hoefnagels dhr. J. J. Hostis en familie dhr en Mevr. Leidekkers dhr. J. Markus dhr. F. Nijs dhr. L. Ruijssehaert dhr. J. Schmitz In het Schuttershof: dhr. en Mevr. Herx-Water man dhr. en Mevr. Marchegay de Lousigne dhr. Schmid-Krelinger en familie Mej. J. J. Spiering In „Villa Marina." dhr. de Cayonville dhr. en Mevr. J. de Decker dhr. van Dietvorst dhr. en Mevr. A. Eisen dhr. de Gouy Jean dhr. Kolf en Zoon dhr. Lautenschlager en fam. dhr. en Mevr. V. Maquery dhi. L. H. Roodenburg dhr. Baron von Schenck en familie dhr. en Mevr. A. Siffer dhr. en Mevr. C. Siffer dhr. en Mevr. Dr. Stahl dhr. A. M. Tak dhr. Veder dhr. Chevalier de Waepe- naert Anatal personen Middelburg. Leeuwarden. Antwerpen. Bonn. Londen. Stuttgart, id. Antwerpen, id. id. Leeuwarden. Antwerpen. id. Florence. Brussel. Parijs. Antwerpen. Tiel. Schaerbeek. Antwerpen. Brussel. Antwerpen. Brussel. Rotterdam. Frankfort a/M. Antwerpen. Amsterdam. Darmstad. Gent. id. Frankfort a/M. Middelburg. Rotterdam. Antwerpen. Zaterdag 16 Aug. nam. 1.35 Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag 21 Vrijdag 22 Zaterdag 23 17 18 19 20 2.4 2.36 3.8 3.41 4.19 5.6 6.6 Springtij. E. K. Vrijdag 8 Aug. 16 18 34 Zaterdag 9 n 29 29 58 Zondag 10 ft 19 23 42 Maandag 11 tt 25 27 52 Dinsdag 12 ff 30 17 47 Woensdag 13 ft 32 31 63 Donderdag 14 ft 22 24 46 173 169 342 Zondag 17 Aug. Ned. Herv. Gemeente. Voorm. 9 uren Ds. T. Ch. Geebling. Nam, Geen dienst. Christelijk Gereformeerde Gemeente. Voorm. 9 uren Ds. B. B. van den Ho oen. Nam. 2 uren Ds. B. B. van den Hoobn. Dagelijks uitgezonderd des Zondags, van Domburg naar Middelburg des voorm. 8 uren (afrit Hotel Schuttershof), en terug van Middelburg des nam. 3 '/2 uren (afrit Groote Markt, wed. Gboenewegen). Prijs f 1.enkele reis en heen en terug op denzelfden dag. Dagelijks van Middelburg naar Domburg des nam. l'/4 uur (afrit Groote Markt, wed. Gboenewegen) en terug van Dom burg des nam. 8 uren (afrit Roode Leeuw, wed. Baabd). Prijs f 1.enkele reis en heen en terug, op denzelfden dag. te huren tijdens den badtijd: gedurende den tijd, datde huurder achter eenvolgend den stoel bezet houdt f 0.10. per week1. maand 3. Heeren. Dames. Totaal. a/d. De Baddokter Beegheoe is dage lijks te consulteeren in het Badpaviljoen, des morgens tusschen 11 en 12 uren. Tot wisselen van binnenl. en buitenl. muntspeciën bestaat bij den heer H. M. Kesteloo gelegenheid. des avonds 6'/2 ure, Domburg, 14 Augustus. Onze bad plaats is op dit oogenblik vrij goed bezet het aantal vreemdelingen in dit badcou- rantje opgenomen is tot heden zelfs iets hooger dan het .vorige jaar en het getal genomen baden is ongeveer gelijk. De hotels zijn bijna allen vol en alleen nog enkele optrekjes en kamers zijn te huur. Deze week hebben wij verschillende fees telijkheden. Eenige hier logerende jongelui, zich noemende de „Domburgsche Woudloo- pers club" hadden, bijgestaan door eenige welwillende bezoekers der badplaats, eenig

Domburgsch Badnieuws | 1890 | | pagina 1