D0MBUR6SCH RADNIEUWS DANSMUZIEK. Zevende jaargang IVo. 4. Zaterdag, 27 Juli 1889. ^Tï^EE^niDEijinsra-EisrLXcrsT. OPENING VAN HET BADSEIZOEN omtrent den toegang tot het Badpaviljoen. f Aangekomen vreemdelingen, Groote Zaal van het Badpaviljoen. Zaterdag 27 Juli 1SS9, Kinderbal tot 9 uur. EN Het Domburgsch Badnieuws verschijnt iederen Zaterdag, gedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland f I.voor het Buitenland f 1.25; afzonderlijke Nommers f 0.10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen f 0.60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBUUG, bij den Heer H. M. Kesteloo, te MIDDELBUBG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting St. Pieterstraat F 33. 't Lust me Op een blijden toon te zingen, Waleh'ren, dat vermaaklijk oord, Bat naar Tempe's lof mag dingen, Zn de keurigheid bekoort, Boor zijn kooren, vruchten, bloemen, Waar men het gezigt ook slaa Waleh'ren dat de Zeeuw mag roemen Als een tweede Arcadia. Walcheren, 4a Zang, door Z. Wolff, geb. Behker. 1 Juli. Sluiting einde September. BEPALINGEN tlroote zaal met daaraan gelegen veranda en terras zeezijde vrij, uitgezonderd bij muziekuitvoeringen of andere feestelijk heden, wanneer entree van het publiek geheven wordt. Overige lokalen met een toegangkaart op naam, verkrijgbaar aan het Paviljoen, volgens onderstaand tarief per dag 25 cent per persoon tot een maximum van f 1.50 voor een gezelschap. 2 personen 3 of meerpers. per persoon uit één gezin, uit één gezin. per week 1.50 maand 5. seizoen 10. 2.50 4.— S— 9.— 14.— 18.— Houders van kaarten hebben steeds toe gang tot alle lokalen gedurende de uren het gebouw voor het publiek geopend is. Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras zeezijde, te beschikken. Be Hoogwater te Domburg, Aantal l personen Zaterdag 27 Juli vrm. 12.33 Zondag 28 nam. 1.9 N. M. Maandag 29 2.7 Springtij. Dinsdag 30 99 2.41 Woensdag 31 99 3.17 Donderdag 1 Aug. 99 3.52 Vrijdag 2 99 4.33 Zaterdag 3 99 5.20 Gebruikte Badea. Heeren. Dames. Totaal. Vrijdag 19 Juli 17 7 24 Zaterdag 20 10 10 20 Zondag 21 11 5 16 Maandag 22 8 12 20 Dinsdag 23 36 18 54 Woensdag 24 22 17 39 Donderdag 25 16 10 26 120 79 199 ZEEBADEN. Pi'ijs van een Zeebad 35 cent, met gebruik van een badcostuum (voor dames) of zwembroek en één handdoek. Bij abonnement 30 kaartjes. f 10. 100 30 Yoor het gebruik van meerdere hand doeken zijn kaai'tjes te bekomen a 5 cent per stuk. Bad- en handdoekenkaartjes verkrijgbaar aan het Badpaviljoen. Badkaartjes zijn geldig voor het geheele seizoen. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. In het Badhotel bestaat gelegenheid tot het nemen van koude en warme toïniieiilbadeii. van 18 tot 25 Juli. In het dorp: dhr. en Mevr. P. Aalbregtse- Luteijn Mej. M. M. Bunge dhr. J. H. Callenfels Jongejuffrouw Haccou dhr. Dr 't Hooft en familie dhr. Hugo Hütz en familie Jongejuffr. M. J. van Ben them Jutting Mejuffr. de Ligny Mevr. A. Granpré Molière en familie Mej. C A Nepveu Jongeheer Nepveu Mej. M. M. van Overzee Mej. D. Rodenhuijs dhr. W. Schorer dhr. Mr. P. J. F. van Voorst Vader en familie dhr. J. C Schout Velthuijs In het Bad-Hötef: Mevr. Besier en familie dhr. Henry Bettman Mrs. Cotman dhr. M. Donker dhr. P. B. I. Ferf dhr. H. Honig Kz. dhr. C. Laan dhr. en Mevr. W. Laming en familie dhr. Dr. I. Mulder dhr. en Mevr. J. van der Pot dhr. L. Schlobock dhr. H. Vis Dames IJssel de Schepper In het Schuttershof Jhr. Mr. H. M. J. van Asch van "Wijck en familie Mej. M. A. B. Bosse Mevr. Tinant-van Voorst Vader en familie Mej. van Voorst Vader In „Villa Marina. dhr. van Hulst en familie dhr. W. van Hulst dhr. W. A. S. ter Kuile dhr. Graaf M. van Limburg Stirum dhr. en Mevr. Joan van Vollenhoven en familie Mej. D. van Wijk Zierikzee. Amsterdam. Middelburg. id. Arnhem. Antwerpen. Middelburg, id. Antwerpen. Utrecht, id. Rotterdam. Middelburg, id. id. I Utrecht. Haarlem. Portland (Ore gon U. S. A.) Londen. Zaandijk. Koog a/d. Zaan. id. Wormerveer. Rotterdam. Zaandijk. Antwerpen. Brussel. Zaandam. Arnhem. Utrecht. Deventer. Brussel. Breda. Leeuwarden. Utrecht. Enschedé. Wassenaar. Rotterdam. Geldermalsen. Openbare Godsdienstoefening. Zondag 28 Juli. Ned. Herv. Gemeente. Voorm. 9 uur Ds. G. P. Ketjijff. Nam. Geen dienst. Christelijk Gereformeei'de Gemeente. Voorm. 9 uur Lezing. Nam. 2 uur Lezing. Voor bet badseizoen zijn nog kamers te kuur: 2 kamers dorpstr. Provoost. 4 ti na 5 Aug. id. F. Janse. 2 id. A.v.d.HageJos.z. 2 n zuidstr. L. Louwerse Pz. 1 kamer id. J. Sinke. 1 id. B. Vreke. 2 kamers schuit- vlotstr. G. Passenier. 2 weststr. J. Tibout. 2 na 13 Aug. Inoordstr. Scheijbeler Een gemeubeleerd huis in de Weststraat te be vragen bij den timmerman J. de Voogt, des avonds 6'/2 ure, T)omburar, 25 Juli. Niettegen staande de vele regens der laatste dagen en de daarop gevolgde westelijke winden, die het verblijf aan het strand niet ver aangenamen, is onze badplaats toch goed bezet. De drie hotels zijn bijna vol en maar enkele kamers en optrekjes in het dorp zijn nog te huur. Het nieuwe bad paviljoen wordt druk bezocht, hoewel van het zitten op het terras nog niet veel sprake geweest is. Toch was het een goed denk beeld twee banken aan den rand van het duin te plaatsen, want bijna voortdurend worden ze gebruikt, hetgeen waarschijnlijk de heer Somheehoff deed besluiten er een tweetal bij te voegen, terwijl de heeren J. C. en H. E. Boddaebt nog een vijfde ten geschenke aanboden. In de zaal ontbrak nog eene klok, doch in dit gemis werd voorzien door een ge schenk van den heer H. E. Boddaeet. Niet minder te waardeeren is het kastje met ongeveer 120 boekwerken, door eene welwillende bezoekster voor de leeskamer afgestaan. Door de badgasten mogen hiervan boeken naar huis worden mede genomen, mits de lezer zijn naam en het nummer van het boek op eene lijst, bij den kastelein verkrijgbaar, aanteekene. Den lOn der volgende maand wacht onze hadplaats een bezoek van verschillende hooggeplaatste personen: voor HH. KK. HH. den prins en prinses von Wied met gevolg zijn verscheidene kamers in het hotel „Villa Marina" besproken, terwijl voor de zuster van den prins, de Koningin

Domburgsch Badnieuws | 1889 | | pagina 1