DOMBURGSCH BADNIEUWS i V Zevende jaargang TVo. 1. Zaterdag, 6 Juli 1889. ^Ti^EIEJ^IDEZjI^ra-EIST-LIvJlST. OPENING VAN HET BADSEIZOEN 1 Juli. DOMBURGSCHE ZEEBADMHTll. BEPALINGEN omtrent den toegang tot het Badpaviljoen. Reisgelegenheden. ZEEBADEN. HOTELS. WONINGEN. Voor bet badseizoen zijn nog kamers te huur: Hoogwater te Domburg. Aangekomen vreemdelingen, fcc9fes^£-ife3x EN Het Domburgsch Badnieuws verschijnt iederen Zaterdag, gedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland f 1.voor het Buitenland f 1.25; afzonderlijke Nommers f 0.10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen 0.60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. IVI. Kesteloo, te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting St. Pieterstraat E 33. Het stille dorpje met zijn lieüijk schoone omgeving, had nergens aan de westkust van een mededinger in zijn eenig was een hinderpaal voor zijne snelle ont wikkeling als badplaats. J .31. Janssen „Domburg" in Eigen Haard. Sluiting einde September. Groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras zeezijde vrij, uitgezonderd bij muziekuitvoeringen of andere feestelijk heden, wanneer entree van het publiek geheven wordt. Overige lokalen met een toegangkaart op naam, verkrijgbaar aan het Paviljoen, volgens onde2'staand tarief: per dag 25 cent per persoon tot een maximum van f 1.50 voor een gezelschap. per persoon per week maand 1.50 5— seizoen 10. 2 personen uit één gezin. Omni busdienst: Dagelijks uitgezonderd des Zondags, van Domburg naar Middelburg des voorm. 8 uren (afrit Hotel Schuttershof), en terug van Middelburg des nam. 3 '/2 uren (afrit Groote Markt, wed. Geoenewegen). Prijs 1.enkele reis en heen en terug op denzelfden dag. Dagelijks van Middelburg naar Domburg des nam. 1uur (afrit Groote Markt, wed. Geoenewegen) en terug van Dom burg des nam. 8 uren (afrit Roode Leeuw, wed. Baard). Prijs f 1.enkele reis en heen en terug, op denzelfden dag. 3 of meer pers. uit één gezin. 2.50 4.— 8.— 9 14.— 18.— Houders van kaarten hebben steeds toe gang tot alle lokalen gedurende de uren het gebouw voor het publiek geopend is. Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras zeezijde, te beschikken. De directeur. Prijs van een Zeebad 35 cent, met gebruik van een badcostuum (voor dames) of zwembroek en één handdoek. Bij abonnement 30 kaartjes. 10. 100 30.— Voor het gebruik van meerdere hand doeken zijn kaartjes te bekomen a 5 cent per stuk. Bad- en handdoekenkaartjes verkrijgbaar aan het Badpaviljoen. Badkaartjes zijn geldig voor het geheele seizoen. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. In het Badhotel bestaat gelegenheid tot het nemen van koude en warme l>iu neiibailen HET BADHOTEL. HET SCHUTTERSHOF. VILLA MARINA. De prijzen in deze Hótels varieeren naar de maanden van het seizoen en naar het aantal personen uit één gezin. Kinderen en dienstboden verminderd tarief. Gelegenheid tot het Huren van Wonin gen en gemeubileerde Kamers bij parti culieren. Provoost. wed. Klopmeijer. A.v.d HageJos.z. L. Louwerse Pz. J. MinderhoudHz J. Tibout. Een gemeubeleerd huis in de Weststraat te be vragen bij den timmerman J. de Voogt. 1 2 kamers dorpstr. i 4 kamers en keuken id. 1 kamer id. 2 kamers zuidstr. 4 markt 2 weststr. Zaterdag 6 Juli vrm. 6.58 E. K, Zondag 7 Maandag 8 Dinsdag 9 Woensdag 10 Donderdag 11 Vrijdag 12 Zaterdag 13 9.7 10.17 11.13 12.5 12.45 V. M. maaneclips. 1.23 tot 4 Juli. In het dorp: Dames van Adrichem en familie Freule P. C. Boddaert Mevr. de wed. Boom-van Adrichem dhr. en Mevr. J. C van den Broecke-van den Broecke en familie dhr. en Mevr. P. L. de Bruijne-Mees en familie Mej C. Buteux Dames Drabbe dhr. en Mevr. W. P.Engel- berts-Ernst Vetten Mej. J. Engelberts. dhr. C. Erbecbloe Aantal personen Zierikzee. Oostkapelle. Zierikzee. Middelburg. Middelburg. id. Eiberfeld. dhr. en Mevr. H. J. von Brucken Fock-Boogaert en familie dhr. en Mevr. Gelinck-Bijle- veld en familie dhr. M. C. Ghijsen en fam. dhr. Heering Dames Luteijn en familie dhr. W. D. Luteijn Mej. J. van Marle dhr. Ds. H. Metz dhr. en Mevr. Nagtglas- Gunning en familie Mej. de wed. Nieuwenhuijs- Sterk Mej. E. M. P. Nonhebei en familie dhr. Reepmaker Mej. Ruighart dhr. Schuurvelt en familie dhr. J. J. I. Sprenger en familie dhr. Mr. F. J. Sprenger dhr. en Mevr. W. J. Spren- gei-de Bruijn en familie dhr. en Mevr. L. Sommer- hoff-Schuman en familie Mej. A. Tak Mej. M. S. Tak dhr. P. de Wij9 en familie In het Bad-Hötel: Erau A. Boesman Mevr. de Douair. de Bruijn- Boddaert Mr et Mme L. van Calster Mr et Mme A. Carels-van Loo Mej. M. Forsten dhr. Fuchs dhr. Hugo Heermann en fam, Fraulein C. von Jacobowski dhr. en Mevr. C. Tielenius Kruijthoff-Diemont dhr Louis Nieuwland Mevr. Pels Rijcken en fam. dhr. Polydore van de Velde dhr. Theoph. van der Voort Mevr. de Vos-Leembrugge en familie Fraulein Bertha Wolters dhr. F. Wolters In het Schuttershof dhr en Mevr. G. H. Adam Mej Damsté dhr. Fievé Havenith en fam. Mevr. Grelinger en familie dhr. Joniaux en familie dhr. von Mangoldt Jonkvr. L. Melvill van Carnbée Mevr. Molhuijsen en fam. dhr. Quarré de Bruijn dhr. en Mevr. de Ridder en familie Dames de Vlugt In „Villa Marina." dhr. Brederode dhr. Hondius en familie Mej. Kuijpers en familie dhr. Jhr. O. A. Repelaer en familie dhr. Dr. Stahl en familie Freule Smissaert Aantal personen 2 6 7 12 Middelburg. Bergen op Zoom. Middelburg, id. id. id. Utrecht. Schiedam Utrecht. Middelburg. id. Noordwelle. Arnhem. Middelburg. id. id. id. Frankfurt a/M. Middelburg. id. Brummen. Bonn a/Rhein. Middelburg. Antwerpen. Gent *s Gravenhage. Neustadt. Frankfurt a/M. Bonn a/Rhein. Bennebroek. Antwerpen. Arnhem. Antwerpen, id. Amsterdam. Bonn a/Rhein. Antwerpen. 2 Brussel. Oldenzaal. 6 Antwerpen. 2 Zeist. 6 Antwerpen. Aken. Zeist. 2 Deventer. Brussel. 3 Utrecht. 2 Maarsen. Amsterdam. Middelburg. Amsterdam. Apeldoorn. Frankfurt a/M. Amsterdam.

Domburgsch Badnieuws | 1889 | | pagina 1